Browar Lubicz Kraków

SaniWell to profesjonalna firma zajmująca się kompleksową aranżacją wnętrz. Naszą flagową realizacją jest mieszkanie na osiedlu Browar Lubicz. Ta wzorcowa realizacja jest dowodem na to, jak duże możliwości projektowe daje Kraków. Browar Lubicz stanowi zbiór pomysłów, które mogą zostać zastosowane także przy okazji innych inwestycji. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą realizacją mieszkania Browar Lubicz. Autorami projektu są Jakub Jan Surówka i Michał Matejczyk – młodzi i kreatywni architekci z biura projektowego SUMA Architektów z Krakowa.

 

SaniWell realizuje stylowe wnętrza, dostosowując się do indywidualnych potrzeb Klientów, czego przykładem może być Browar Lubicz. Ceny tej realizacji były dla naszych Klientów korzystne, dzięki temu, że od lat współpracujemy ze sprzedawcami produktów wyposażenia wnętrz i pozyskujemy od nich rabaty, które przekładamy na naszych klientów. 

 

Browar Lubicz funkcjonował w Krakowie od XIX wieku, aż po 2001 rok. Obecnie Browar Lubicz stał się na nowo żywą częścią miasta. Stąd też realizacja ta była dla nas dużym wyzwaniem. Wszak Browar Lubicz położony jest zaledwie 800 metrów od krakowskiego Rynku i otaczających go zabytków. Pomiędzy odrestaurowanymi budynkami architektury przemysłowej znajduje się sześć nowoczesnych budynków osiedla Browar Lubicz. Kraków ma unikalną atmosferę, która jest w tym miejscu szczególnie odczuwalna ze względu na połączenie tradycji i nowoczesności. Dlatego jednym z największych krakowskich wyzwań architektoniczno-aranżacyjnych jest Browar Lubicz. Mieszkania i apartamenty aranżowane w tym miejscu wymagają szczególnych umiejętności.

 

Jeśli szukają Państwo doświadczonej firmy, która kompleksowo zajmie się aranżacją wnętrza, zapraszamy do obejrzenia mieszkania Browar Lubicz. Opinie na temat tej realizacji pozwolą Państwu utwierdzić się w przekonaniu, że macie do czynienia ze specjalistami w tej dziedzinie.

[contact-form-7 id=”536″ title=”Formularz 1″]