fbpx

Jak działa firma remontowa w obecnej sytuacji - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

 

                  Czy potrafisz sobie wyobrazić, że w całym procesie wykańczania mieszkania, Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców nie jest konieczny ? 

 

Wykończenie mieszkania - firma remontowa

(relację zdjęciową w tym artykule wykonaliśmy na podstawie obecnie wykonywanych wntęrze)

Nasz dotychczasowy sposób pracy idealnie wpasowuje się w dzisiejszą sytuacje. Przykład: remont mieszkanie na ul. Kordiana w Krakowie wykonaliśmy widząc się z inwestorem tylko raz – kiedy przekazywał nam klucze do mieszkania w stanie deweloperskim, z prośba by dokonać w nim również odbioru technicznego. Czy czegoś brakuje w tej realizacji ?  – naszym zdaniem nie.  https://saniwell.pl/realizacje-wnetrz-uslugi-wykanczania-wnetrz-krakow/nowe-realizacje/ 

Nasza usługa właśnie na tym polega, że WSZYSTKO co należy zrobić na budowie, to robimy, wszystko co należy wykonać lub kupić i zamontować, to montujemy. Tak pracujemy od zawsze.

 

Staramy się by nasi pracownicy byli bezpieczni ! Przyjęliśmy zasadę, że na budowie, w danym czasie, może przebywać tylko jedna ekipa w ilości 2 osób.

                                                                                                                

                                                                                                     Współpraca z nami jest prosta

 

Spieki na ścianach1. Projekt wnętrza – to najważniejsza część  naszej usługi dzięki której, to wszystko się udaje. Dzięki zaakceptowanemu przez klienta projektowi wnętrza wiemy, co, gdzie i jak ma być zrobione oraz gdzie i za ile kupione.

 Nasi architekci świetnie radzą sobie z projektowaniem na odległość. Z łatwością  przenieśliśmy cały proces projektowania na kontakt online. Jedyne z czym mamy mały problem, to osobiste obejrzenie produktów. Wymiana informacji, przesyłanie wizualizacji, ustalenia zmian, rozmowa z klientem itp.  – wszystko to działa bez zarzutu, mimo braku bezpośredniego kontaktu.

2. Wycena prac remontowych oraz wszelkich produktów, które maja znaleźć się w mieszkaniu.  Wyposażenie łazienek,  meble na wymiar ale i te gotowe, drzwi wewnętrzne, panele podłogowe ale i parkiet oraz deska trójwarstwowa, oświetlenie, klimatyzacja czy rozwiązania inteligentnego domu aż po zasłony w oknach.  Wszystko jesteśmy w stanie wycenić zdalnie. Dzięki dużemu doświadczeniu również wycenę prac remontowych sporządzamy bez wizyty w mieszkaniu – co nie jest standardem. Dzięki naszej wycenie klient wie dokładnie ile zapłaci za mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone.  

3. Rozpoczęcie prac przez ekipę remontową. Sami zamawiamy, kupujemy i organizujemy logistycznie wszystkie materiały do prowadzenia tzw. mokrych prac.  Szczególną łatwość sprawiają nam wszelkie produkty wyposażenia łazienek.  Nasza druga działalność, to sprzedaż produktów wyposażenia łazienek, przez sklep internetowy Sanitbuy.pl łazienki w Internecie. To dodatkowy bonus dla naszych klientów – zakup produktów wyposażenia łazienek, płytek i grzejników w bardzo atrakcyjnych, internetowych cenach.

Nasze ekipy pracują w małych, 2 osobowych zespołach, bez dopuszczania do mieszkania innych osób w tym samy czasie.

Mieszkanie wykonane w spiekach4. Produkty wyposażenia łazienek, drzwi, podłogi, oświetlenia,  meble na zamówienie i meble gotowe, klimatyzacja czy rozwiązania inteligentnego domu, to wszystko zamawiamy i dostarczamy na budowę praktycznie bez wychodzenia z biura.  Wszystko odbywa się zdalnie i na żadnym etapie nie angażujemy w to klienta. Inwestor nie jest również angażowany do wykonywania płatności za poszczególne zamówienia czy domówienia.  Za wykonanie mieszkania Inwestor rozlicza się z nami wg. wcześniej przedstawionej wyceny. Naszym obowiązkiem jest należyte wykonanie tej usługi bez zbędnego angażowania w to klienta.

5. Dzięki temu, że mamy przygotowany przez architekta projekt wnętrza, który został zaakceptowany przez Inwestora,  nie mamy potrzeby angażowania go w podejmowanie setek drobnych decyzji związane z remontem (kto kiedykolwiek remontował mieszkanie samodzielnie, ten wie o czym mowa ).  Jeśli już jest potrzeba decyzji po stronie inwestora, to nie ma potrzeby by się w tym celu spotykać – to jest właśnie jedna z zalet współpracy z profesjonalistami. Wiemy o czym rozmawiamy.

Na pierwszy rzut oka banalna recepta na sukces. Projekt +  specjaliści od wnętrz = produkt który określamy jako „mieszkanie gotowe do zamieszkania”.   

„Mieszkanie pod klucz” – w naszym przekonaniu oznacza, że otrzymujesz wnętrze do którego „wchodzisz i mieszkasz” , a to oznacza, że nic nie musisz juz w mieszkaniu robić samodzielnie, bo wszystko w nim jest.

Na szczęście dla nas większość firm tak nie działa! 

Dla tych firm „pod klucz” oznacza: dokup sobie kuchnie i sprzęty AGD, szafę wnękowa i meble do salonu i łóżko, zamontuj samodzielnie oświetlenie i zasłony okienne. A jeśli ktoś po drodze uszkodzi ci ścianę, a nie złapiesz go za rękę, to sam sobie ją napraw.

Jeśli nasz sposób pracy, jaki opisaliśmy powyżej i w innych miejscach na stronie, oraz podejście do wykończenia mieszkania, podoba się Państwu, to proszę o kontakt. Odpowiadamy na każde pytanie i chętnie rozmawiamy telefonicznie.

Poniżej kilka przykładów wykańczanych wnętrz, które właśnie realizujemy w Krakowie zgodnie z opisem w powyższym artykule.

 

 

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…