fbpx

Jak działa firma remontowa w obecnej sytuacji - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

Czy potrafisz sobie wyobrazić, że w całym procesie wykańczania mieszkania, Twoja obecność na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców nie jest konieczny? 

 

Wykończenie mieszkania - firma remontowa

Nasz sposób pracy idealnie wpasowuje się we współczesne potrzeby osób, które chcą mieć pewność, że mieszkanie, dom, apartament zostaną profesjonalnie wykończone jednak nie mają wystarczająco czasu, aby nadzorować każdy z etapów realizacji. Rozumiemy, że remonty bywają stresujące i  czasochłonne dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania wykończenia mieszkań pod klucz. Z SaniWell wchodzisz i mieszkasz, wszystko jest gotowe. Jakość, bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie klienta są wyznacznikami naszej pracy. 

Za przykład posłuży jedna  naszych realizacji:
Remont mieszkanie na ul. Kordiana w Krakowie wykonaliśmy widząc się z inwestorem tylko raz – kiedy przekazywał nam klucze do mieszkania w stanie deweloperskim, z prośba by dokonać w nim również odbioru technicznego. Celem SaniWell jest dostarczenie mieszkania w pełni przygotowanego do użytkowania.

Klient nie musi dokupować czegokolwiek- wszystko zostaje przez nas przygotowane, zgodnie z ustalonym projektem. Z SaniWell pod klucz znaczy wchodzisz i mieszkasz.

https://saniwell.pl/realizacje-wnetrz-uslugi-wykanczania-wnetrz-krakow/nowe-realizacje/ 

Nasza usługa właśnie na tym polega, że wszystko, co należy zrobić na budowie, to robimy. Wszystko, co należy wykonać lub kupić i zamontować, to montujemy. Mieszkanie przedstawione na projekcie jest odzwierciedlone w rzeczywistości. Tak pracujemy od zawsze.

Staramy się by nasi pracownicy byli bezpieczni ! Przyjęliśmy zasadę, że na budowie, w danym czasie, może przebywać tylko jedna ekipa w ilości 2 osób.

                                                                                                                

Współpraca z nami jest prosta

 

Spieki na ścianach1. Projekt wnętrza – to najważniejsza część naszej usługi dzięki której, to wszystko się udaje. Dzięki zaakceptowanemu przez klienta projektowi wnętrza wiemy, co, gdzie i jak ma być zrobione oraz gdzie i za ile kupione.

Nasi architekci świetnie radzą sobie z projektowaniem na odległość. Z łatwością przenieśliśmy cały proces projektowania na kontakt online. Wymiana informacji, przesyłanie wizualizacji, ustalenia zmian, rozmowa z klientem itp. – wszystko to działa bez zarzutu, mimo braku bezpośredniego kontaktu..

2. Wycena prac remontowych oraz wszelkich produktów, które mają znaleźć się w mieszkaniu.

Wyposażenie łazienek, meble gotowe i na wymiar, drzwi wewnętrzne, panele podłogowe, parkiet oraz deska trójwarstwowa. Oświetlenie, klimatyzacja czy rozwiązania inteligentnego domu aż po zasłony w oknach- wszystko jesteśmy w stanie wycenić zdalnie.

Wieloletnie doświadczenie pozwana przeprowadzić precyzyjną wycenę prac remontowych bez wizyty w mieszkaniu. Naszej wycena uświadamia klienta o dokładnych kosztach remontu mieszkania w pełni urządzonego i wyposażonego.

3. Rozpoczęcie prac przez ekipę remontową.

Sami zamawiamy, kupujemy i organizujemy logistycznie wszystkie materiały do prowadzenia tzw. mokrych prac. Z podwójną satysfakcją podejmujemy się wykończenia i wyposażenia łazienek i jest to związane z naszą drugą działalnością: sprzedaż produktów wyposażenia łazienek, przez sklep internetowy Sanitbuy.pl łazienki w Internecie.

To bonus dla naszych klientów- zakup produktów wyposażenia łazienek, płytek i grzejników w bardzo atrakcyjnych, internetowych cenach!

Nasze ekipy pracują w małych, 2-osobowych zespołach, bez dopuszczania do mieszkania innych osób w tym samy czasie.

Mieszkanie wykonane w spiekach4. Zamówienia wyposażenia.

Produkty wyposażenia łazienek, drzwi, podłogi, oświetlenia,  meble na zamówienie i meble gotowe, klimatyzacja czy rozwiązania inteligentnego domu, to wszystko zamawiamy i dostarczamy na budowę praktycznie bez wychodzenia z biura. Wszystko odbywa się zdalnie i na żadnym etapie nie angażujemy w to klienta. Inwestor nie jest również angażowany do wykonywania płatności za poszczególne zamówienia czy domówienia. Za wykonanie mieszkania Inwestor rozlicza się z nami wg. wcześniej przedstawionej wyceny. Naszym obowiązkiem jest należyte wykonanie tej usługi bez zbędnego angażowania w to klienta.

5. Wieloletnie doświadczenie i sprawna realizacji zgodna z projektem.

Dzięki temu, że mamy przygotowany przez architekta projekt wnętrza, który został zaakceptowany przez Inwestora, nie mamy potrzeby angażowania go w podejmowanie setek drobnych decyzji związane z remontem (kto kiedykolwiek remontował mieszkanie samodzielnie, ten wie, o czym mowa). Jeśli już jest potrzeba decyzji po stronie inwestora, to nie ma potrzeby, by się w tym celu spotykać – to jest właśnie jedna z zalet współpracy z profesjonalistami.

Na pierwszy rzut oka banalna recepta na sukces:
Projekt + Specjaliści od wnętrz = Produkt, który określamy jako „mieszkanie gotowe do zamieszkania”.

„Mieszkanie pod klucz” – w naszym przekonaniu oznacza, że otrzymujesz wnętrze, do którego „wchodzisz i mieszkasz” . Nic nie musisz już w mieszkaniu robić samodzielnie, bo wszystko w nim jest wyremontowane, wykończone, zamówione, zainstalowane i urządzone. Pozostaje jedynie cieszyć się z mieszkania.

SaniWell odpowiada za wszystkie prace remontowe i wykończeniowe.

Jeśli nasz sposób pracy, jaki opisaliśmy powyżej i w innych miejscach na stronie, oraz podejście do wykończenia mieszkania, podoba się Państwu, to proszę o kontakt.

Odpowiadamy na każde pytanie i chętnie rozmawiamy telefonicznie.

 

Poniżej kilka przykładów wykańczanych wnętrz, które właśnie realizujemy w Krakowie.

 

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…