Polecaj usługi wykańczania wnętrz i zarabiaj z SaniWell!

SaniWell wnętrza pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Działamy na rynku pierwotnym, wykańczając wnętrza w taki sposób, że są one gotowe do zamieszkania. Jeśli jesteś pośrednikiem nieruchomości, pracownikiem dewelopera, architektem szukającym firmy wykończeniowej bądź osobą związaną z rynkiem nieruchomości, która mógłby polecić swoim Klientom usługi projektowo-wykonawcze, to skontaktuj się z nami. Chętnie dzielimy się prowizją za polecenia.

3% piechotą nie chodzi – najczęściej jeździ dobrym samochodem

Można pomóc Klientom i przy tym dobrze zarobić. Wystarczy polecić skorzystanie z usługi „wchodzisz i mieszkasz”, w której odpowiedzialność za zaprojektowanie mieszkania, wykończenie i pełne umeblowanie spoczywa na jednej firmie. Decydując się na współpracę z SaniWell, zaangażowanie inwestora ogranicza się jedynie do aktywnego udziału w procesie projektowania wnętrza. Za absolutnie wszystkie pozostałe prace odpowiedzialna jest nasza firma.

Efektem naszej pracy są wnętrza zaprojektowane, wykończone, wyposażone i w pełni umeblowane – po prostu wchodzisz i mieszkasz!

Zarabiaj polecając! Zobacz, jakie to proste. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania odnośnie współpracy oraz oferowanych usług wykańczania wnętrz pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Kontakt i współpraca