fbpx

Standard Loft - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

Realizacja Krowoderska

Pierwsze mieszkania w stylu loftowym wykonaliśmy w 2007 roku. Trzy apartamenty na ul. Krowoderskiej, zrealizowane w dość surowym klimacie bieli. Połączenie płyt marmurowych Thassos, białych mebli lakierowanych z blatami Merbau oraz gazowych kominków tworzyło nowoczesne wnętrza. 

Holl wejściowy do kamienicy. Bardzo ciekawe połączenie naturalnych drewnianych oklein, specjalnie patynowanej miedzi, wykonanej przez architekta artystę, i grafitowego bazaltu. Efektu dopełnia dobrze dobrane oświetlenie dobrze odbijające się w szklanej ścianie wykonanej ze szkła Lacobel. Bardzo ciekawe wnętrze, które ciągle cieszy oko.
 

 

 

Mieszkanie w Browarze Lubicz – wersja loft

Trzecie mieszkanie na inwestycji Browar Lubicz.  Bez przesadnych zdobień, miejscami surowo dzięki płytom betonowym i dużej ilości białego koloru. Jasne wnętrze w którym przyjemnie się przebywa – jeśli oczywiście ktoś lubi taki klimat. .

 

 

Mieszkanie Wiślane Tarasy

Kolejny projekt nawiązujący nieco do stylu loft.  Projekt z niedużym budżetem ale jak widać z ciekawym pomysłem. Po raz kolejny okazuje się, że połowa sukcesu to dobry projekt. 

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…