Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, kompleksowo wykończone i wyposażone w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”.

Podstawą naszej pracy jest indywidualne podejście do potrzeb klientów. Każde z zaprojektowanych i kompleksowo wykończonych wnętrz odpowiada potrzebom i oczekiwaniom inwestora. Co więcej, odpowiadamy za cały proces projektowo-wykończeniowy. Dlatego klient, poza aktywnym uczestnictwem w etapie projektowym, nie musi angażować się w całość działań logistycznych i wykończeniowych, które składają się na wnętrze gotowe do zamieszkania.

Wykończenie pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” w inwestycji Mieszkaj w Mieście

Nasza kolejna realizacja w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” to trzypokojowe mieszkanie o metrażu 72 mkw. Inwestycja składa się z dwóch sypialni, salonu zakończonego aneksem kuchennym, łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Zaprojektowane wnętrze odwołuje się do klasycznej, stonowanej palety kolorystycznej. Dominująca szarość i biel została przełamana odcieniami niebieskiego i zieleni w sypialniach.

Zaprojektowanie i wykonanie szafy na wymiar w przedpokoju, sypialniach, łazience ułatwia magazynowanie i utrzymanie porządku. Dlatego na szczególną uwagę zasługuje zaaranżowanie pomieszczenia gospodarczego, w którym zaprojektowano regały z oświetleniem. Fantastycznie prezentuje się łazienka. Połączone wzory płytek tworzą oryginalny i piękny efekt.

Galeria wizualizacji: