Ekskluzywne wnętrza zaprojektowane i wykonane w oparciu o najlepsze materiały i autorskie rozwiązania. Celem SaniWell jest tworzenie pięknych wnętrz skrojonych na indywidualne potrzeby klienta. Naszą rolą jest dostarczyć przestrzeń w pełni satysfakcjonującą, gotową do zamieszkania, wynajęcia bądź na sprzedaż.

Poniżej pokazujemy wnętrza w dwóch nieco odmiennych wykończeniach kolorystycznych i materiałowych.

Pierwszym przykładem wnętrz w wersji Elegance jest mieszkanie pokazowe na Browarze Lubicz. Wykończone w oparciu o markowe produkty takich firm jak: Villero&Boch, Hansgrohe Axor, płytki wielkoformatowe Apavisa, sprzęty AGD Bosch i Siemens, grzejniki Vasco czy klimatyzacja LG. Do tego meble wykonane na wysoki połysk w kolorze czarny.

Załączone fotografie mają na celu wyłącznie przybliżyć Państwu nasze możliwości oraz ambicje.

Następna fantastyczna realizacja dotyczy domu w Wieliczce, który mieliśmy przyjemność zaprojektować i kompleksowo wykończyć. Poniżej dostępne zdjęcia przedstawiające efekt finalny.

Kolejną realizacją absolutnie prestiżową jest mieszkanie w wersji Elegance – Projekt Masarska. Oprócz zastosowania jedynie markowych produktów do wyposażenia łazienki czy kuchni poziom cenowy podnosi: specjalna okleina meblowa Czeczot, lampa Vibia czy fotel Egg Chair