Wnętrze z pomysłem stworzone dla osób chcących mieszkać ciekawie i nowocześnie a przy tym na remont nie wydając dużych kwot.  Wnętrza typu Loft są może nieco „chłodne” ale mają swój klimat, który wielu osobom sie podoba. W tych wnętrzach stosujemy produkty markowe w średnim poziomie cenowym jak np. miska wisząca WC od 700 do 1300 zł, bateria umywalkowa od 300 do 500 zł, sprzęty AGD w przedziale cenowy 1000 – 1500 zł.  Meble po części w standardzie Ikea ale w większości robione na zamówienie z dostosowaniem do danego wnętrza. W standardzie Loft możemy pozwolić sobie na wprowadzenie aranżacji sufitów podwieszanych  czy aranżacji światłem, zastosowanie betonu architektonicznego czy też kamienia.

W zakładce Realizacje Standardy Loft pokazujemy trzy rodzaje wnętrz o różnej stylistyce i w różnej cenie. Apartamenty w Krakowie na Krowoderskiej urządzone zostały w wysokim standardzie przy użyciu kamienia Tassos, mebli lakierowanych i blatów Merbau, do tego kominek gazowy i starannie dobrane oświetlenie.  

Nie mniej ciekawym choć bardziej wyważonym cenowo jest mieszkanie w Browarze Lubicz w wersji loft gdzie zastosowano bardzo ciekawy i dobrze pasujący do takich wnętrz beton architektoniczny. Wersję najbardziej standardową jest mieszkanie na Wiślanych Tarasach.