Usługi i produkty - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków

Czym się zajmujemy, z kim współpracujemy i jakie usługi świadczymy.

                                                                                              

g-24-kopiowanie

Usługi wykańczania wnętrz – „pod klucz”

Naszą specjalnością są usługi kompleksowego wykańczania wnętrz. Efektem naszej pracy jest produkt, który nazywamy: mieszkanie wykończone pod klucz – czyli gotowe do zamieszkania.   Proces dojścia do zamierzonego efektu obejmuje etapy:

Przygotowania projektu wnętrza

– Opracowanie koncepcji wnętrza, przygotowanie wizualizacji, dobór materiałów i wszelkiego wyposażenia łazienki, kuchni, zaprojektowanie mebli, wybór podłogi, dobór oświetleń, sprzętów AGD itd.,

– Wycena przygotowanego zestawienia produktów, wycena prac remontowych i wszelkich innych kosztów (logistycznych, porządkowych itp. ) Omówienie wyceny z klientem, wprowadzanie zmian, dogrywanie ostatecznej ceny. Zakończeniem tego etapu jest przygotowanie projektu wykonawczego, który jest podstawą do dalszych kolejnych działań.   Etap przygotowywania projektu może trwać ok. 4-6 tygodni.

Planowanie prac / składanie zamówień na produkty i usługi

– Po zaakceptowaniu projektu i kosztorysu prac, przystępujemy w pierwszej kolejności do składania zamówień na produkty do wyposażenia mieszkania. Na niektóre z nich, szczególnie te mniej typowe, czeka się od 3-6 tygodni. Znając termin dostawy produktów planujemy przebieg prac i działania logistyczne, rezerwujemy terminy produkcji mebli itp.

Prace  remontowo-budowlane,

– Prace przygotowawcze i zabezpieczające wnętrze np. oklejanie okien, drzwi wejściowych, ściąganie grzejników itp.
– Prace wyburzeniowe,  przystosowanie podłączeń hydraulicznych i punktów elektrycznych, klimatyzacji, inteligentny dom, sprzęt RTV itp. w zależności od założeń projektowych.
– Budowa wnętrza: dodatkowe ściany, dobudowy, podwieszane sufity, prace fliziarskie, gładzie, tynki, ozdoby ścienne, malowanie itp.
Etap prace remontowo-budowlanych trwa ok. 4-5 tygodni
 
Montaż wyposażenia
– Po zakończeniu mokrych prac rozpoczynamy etap montażu drzwi i podłóg, klejenia tapet, montaż oświetlenia oraz dostarczania poszczególnych produktów wyposażenia.
– Montaż mebli kuchennych i wszelkich innych zabudów meblowych planujemy na sam koniec prac, również z tego powodu, że terminy ich wykonania przez stolarza to często 6-8 tygodni, a ich dokładne wymiary możliwe są do określenia dopiero po zakończeniu prac budowlanych.
– Prace końcowe np. listwy wykończeniowe, zasłony okienne, drobne poprawki, sprzątanie, ustawianie mebli zgodnie z projektem.
Etap montażu wyposażenia trwa min. 4 tygodnie i zależy w największym stopniu od usług stolarskich, które determinują wykonanie ostatecznych montaży i poprawek.  
 
Niezmienność ceny
– Po zakończeniu etapu projektowego i wpisaniu w projekt wszystkich produktów otrzymujemy ich kompletne zestawienie. Przed podjęciem przez klienta ostatecznej decyzji, i podpisaniem umowy o wykończenie mieszkania, klient zna pełna kwotę usługi, wraz z meblami, pełnym wyposażeniem i wszystkimi elementami ujętymi w projekcie. Cena ta jest niezmienna w trakcie realizacji, chyba że zmiana taka jest wynikiem wspólnych ustaleń z klientem i przez klienta zaakceptowana.
 
Należy przyjąć, że cały proces wykończania wnętrza od momentu otrzymania projektu od architekta do chwili oddania gotowego mieszkania trwa od 8 tygodni przy produktach gotowych typu Ikea do ok. 12 tygodni przy standardzie co najmniej średnim gdzie część mebli wykonywanych jest pod projekt. 
 
Indywidualny nadzór nad projektem
Nad całością prowadzonych prac remontowych i wykończeniowych czuwa jedna osoba, przypisana do danej realizacji. Odpowiada za kontakt z inwestorem, projektantem i poszczególnymi wykonawcami (np. specjalistyczny montaż kina domowego, klejonej podłogi czy mebli kuchennych), czuwa nad terminowym prowadzeniem prac oraz nad logistyką.

Najważniejsze usługi w kilku słowach

 

Usługi projektowe

Prace remontowo-budowlane oraz wykończeniowe podejmujemy na podstawie przygotowanego projektu wnętrza. Dla łatwiejszego zrealizowania tego założenia współpracujemy z kilkoma biurami projektowymi i tak np.:

Wszystkie realizacji, które udało się nam sfotografować i zamieścić na stronie wykonane były we współpracy z pracowniami architektonicznymi. Dzięki temu wnętrza maja swój niepowtarzalny charakter i klimat. Między innymi w kompleksie mieszkalnym Browar Lubicz przygotowany i wykonany został projekt mieszkania wzorcowego czy też apartamenty w standardzie Elegance

W nieco innej stylistyce utrzymywane sa projekty na przykładzie mieszkania na Czerwonych Makach. Jeśli zamieszczone na stronie wnętrza nie przypadną Państwu do gustu to jesteśmy w stanie zaproponować jeszcze kilka innych koncepcji wnętrza innych pracowni projektowych z którymi współpracujemy.

Jeśli macie Państwo swojego architekta – z przyjemnością podejmiemy z nim współpracę przy wykończeniu Państwa mieszkania pod klucz.

                                                                                                 

G-30Prace elektryczne, hydrauliczne, fliziarsko-instalacyjne i inne

Prace instalacyjne należą do tej grupy działań, których nie widać na zewnątrz, ale jakość ich wykonania jest bardzo ważna. Rozprowadzając instalacje podtynkowe musimy mieć pewność, że tak zastosowane materiały, jak i wykonana praca, jest najwyższej jakości. W pracach instalacyjnych stosujemy materiały tylko markowych i sprawdzonych firm. Mamy również duże doświadczenie w montażu wszelkiego typu armatury / baterii łazienkowych podtynkowych.

Prace fliziarskie, okładziny ścienne wykonujemy z wykorzystaniem wszelkich dostępnych na rynku materiałów. Poczynając od typowych płytek ceramicznych, przez gresy, płyty granitowe, mozaiki, kamień i inne, w zależności od pomysłowości architekta.

                                                                                                 lg-artcool-klimt-250x250

Oświetlenie, klimatyzacja, inteligentny dom, …

Pojęcie komfortu to wartość, która zmienia się na przestrzeni lat. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie komfortowe wnętrze bez klimatyzacji, odpowiednio zaprojektowanego oświetlenia czy elementów nagłośnienia wnętrza. Coraz częściej pojawiają się również elementy inteligentnego domu czy kina domowego.

Współpracujemy z firmami, które specjalizują się w tych tematach. Pod naszym nadzorem i na odpowiednim etapie remontu wykonują prace niezbędne by uzyskać efekt zamierzony w projekcie. W mieszkaniu pokazowym zobaczyć można działającą klimatyzację LG Art Cool Galery która pokazuje, że nawet jednostka klimatyzacyjna może być estetyczna i dopasowana do każdego wnętrza poprzez możliwość zastosowania dowolnej fotografii – na zdjęciu obok.

W mieszkaniu Browar Lubicz w bardzo ciekawy sposób został zamontowany w suficie ekran do kona domowego

 

 

Meble kuchenne na zamówienie, zabudowy, meble gotowe

Meble kuchenne, zabudowy wnękowe, meble łazienkowe, tapicerowane, łóżka, sofy, stoły, krzesła i inne produkty są integralną częścią wyposażenia wnętrz a tym samym ich nabycie, dostawa i montaż jest częścią naszej działalności.

Zlecając nam wykończenie mieszkania nie musicie się Państwo martwic również o te elementy. Współpracujemy z wykonawcami mającymi duże doświadczenie i renomę, co zapewnia spokój o jakość produktów. Wykonujemy meble zgodnie z indywidualnym projektem architekta, dopasowane do remontowanego wnętrza. Do wszystkich mebli kuchennych dostarczamy również sprzęty AGD.

 

 

Produkty wyposażeCOUNTRY_BTH_SUBWAY_3nia łazienek i kuchni

Produkty wyposażenia łazienek – to nasza specjalizacja od 20 lat ! Posiadamy ofertę ponad 130 fabryk z wyposażeniem łazienek, płytkami ceramicznymi i grzejnikami. Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia przy wyborze produktów do swojej łazienki. Na wszystkie produkty wyposażenia łazienek oferujemy rabaty sięgające nawet 40% od cen cennikowych. Sa to ceny, których nie otrzymacie Państwo w żadnym sklepie detalicznym. 

Oferta produktowa www.sanitbuy.pl

W mieszkaniu wzorcowym z zakresu produktów łazienkowych zobaczyć można ceramikę sanitarną Villeroy & Boch serii Sentique, Armaturę Axor Citterio M z deszczownicą Raindance 30 cm oraz baterię kuchenną Hansgrohe Metris Select, drzwi natryskowe Huppe Design z Anti-plaque i samodomykiem, grzejniki Vasco serii Beams i Bryce, płytki ceramiczne Apavisa oraz sprzęt AGD Bosch i Siemens.

Schedule a Visit