fbpx

Usługi i produkty - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

 

Czym się zajmujemy, z kim współpracujemy i jakie usługi świadczymy.

 

g-24-kopiowanie

Usługi wykańczania wnętrz „pod klucz”

 

Naszą specjalnością są usługi kompleksowego wykańczania wnętrz. Efektem naszej pracy jest produkt, który nazywamy: mieszkanie wykończone pod klucz- czyli gotowe do zamieszkania

Proces dojścia do zamierzonego efektu obejmuje następujące etapy: przygotowanie projektu wnętrza, planowanie prac oraz składanie zamówień na produkty i usługi i finalnie prace  remontowo-budowlane i montaż wyposażenia.

 

 

Przygotowanie projektu wnętrza

– Opracowanie koncepcji wnętrza, przygotowanie wizualizacji, dobór materiałów i wszelkiego wyposażenia łazienki, kuchni, zaprojektowanie mebli, wybór podłogi, dobór oświetleń, sprzętów AGD itd.,

– Wycena przygotowanego zestawienia produktów, wycena prac remontowych i wszelkich innych kosztów (logistycznych, porządkowych itp. ) Omówienie wyceny z klientem, wprowadzanie zmian, dogrywanie ostatecznej ceny. Zakończeniem tego etapu jest przygotowanie projektu wykonawczego, który jest podstawą do dalszych kolejnych działań.   Etap przygotowywania projektu może trwać ok. 4-6 tygodni.

 

Planowanie prac / składanie zamówień na produkty i usługi

– Po zaakceptowaniu projektu i kosztorysu prac, przystępujemy w pierwszej kolejności do składania zamówień na produkty do wyposażenia mieszkania. Na niektóre z nich, szczególnie te mniej typowe, czeka się od 3 do 6 tygodni. Mając na uwadze terminy dostaw produktów, planujemy przebieg prac i działania logistyczne, w tym rezerwujemy terminy, zlecamy produkcje mebli.

 

Prace  remontowo-budowlane

– Prace przygotowawcze i zabezpieczające wnętrze np. oklejanie okien, drzwi wejściowych, ściąganie grzejników itp.
– Prace wyburzeniowe,  przystosowanie podłączeń hydraulicznych i punktów elektrycznych, klimatyzacji, inteligentny dom, sprzęt RTV itp. w zależności od założeń projektowych.
– Budowa wnętrza: dodatkowe ściany, dobudowy, podwieszane sufity, prace fliziarskie, gładzie, tynki, ozdoby ścienne, malowanie itp.
Etap prace remontowo-budowlanych trwa ok. 4-5 tygodni.
 

Montaż wyposażenia

– Po zakończeniu mokrych prac rozpoczynamy etap montażu drzwi i podłóg, klejenia tapet, montaż oświetlenia oraz dostarczania poszczególnych produktów wyposażenia.
– Montaż mebli kuchennych i wszelkich innych zabudów meblowych planujemy na sam koniec prac, również z tego powodu, że terminy ich wykonania przez stolarza to często 6-8 tygodni, a ich dokładne wymiary możliwe są do określenia dopiero po zakończeniu prac budowlanych.
– Prace końcowe np. listwy wykończeniowe, zasłony okienne, drobne poprawki, sprzątanie, ustawianie mebli zgodnie z projektem.
Etap montażu wyposażenia trwa min. 4 tygodnie i zależy w największym stopniu od usług stolarskich, które determinują wykonanie ostatecznych montaży i poprawek.  
 

 


Najważniejsze usługi w kilku słowach

 

Usługi projektowe

Prace remontowo-budowlane oraz wykończeniowe podejmujemy na podstawie przygotowanego projektu wnętrza. Dla łatwiejszego zrealizowania tego założenia współpracujemy z kilkoma biurami projektowymi i tak np.:

Wszystkie realizacji, które udało się nam sfotografować i zamieścić na stronie wykonane były we współpracy z pracowniami architektonicznymi. Dzięki temu wnętrza mają swój niepowtarzalny charakter i klimat. Między innymi w kompleksie mieszkalnym Browar Lubicz przygotowany i wykonany został projekt mieszkania wzorcowego czy też apartamenty w standardzie Elegance

W rustykalnej stylistyce utrzymywane są projekty na przykładzie mieszkania na Czerwonych Makach.

Zapraszamy również do kontaktu, jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedniej inspiracji pośród zrealizowanych przez nas wnętrz. Właśnie dzięki współpracy z projektantami i architektami jesteśmy otwarci na zróżnicowane koncepcje wykończenia inwestycji. Jeśli macie Państwo swojego architekta – z przyjemnością podejmiemy z nim współpracę przy wykończeniu Państwa mieszkania pod klucz.

                                                                                                 

G-30Prace elektryczne, hydrauliczne, fliziarsko-instalacyjne i inne

 

Prace instalacyjne należą do tej grupy działań, których nie widać na zewnątrz, ale jakość ich wykonania jest bardzo ważna. Rozprowadzając instalacje podtynkowe, dokładamy wszelkich starań, aby zastosowane materiały, jak i wykonana praca, była najwyższej jakości. W pracach instalacyjnych stosujemy materiały tylko markowych i sprawdzonych firm. Mamy również duże doświadczenie w montażu wszelkiego typu armatury/baterii łazienkowych podtynkowych.

Prace fliziarskie, okładziny ścienne wykonujemy z wykorzystaniem wszelkich dostępnych na rynku materiałów. Poczynając od typowych płytek ceramicznych, przez gresy, płytki granitowe, mozaiki, kamień i inne, w zależności od pomysłowości architekta.

 

lg-artcool-klimt-250x250

Oświetlenie, klimatyzacja, inteligentny dom

Pojęcie komfortu to wartość, która zmienia się na przestrzeni lat. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie komfortowe wnętrze bez klimatyzacji, odpowiednio zaprojektowanego oświetlenia czy elementów nagłośnienia wnętrza. Coraz częściej pojawiają się również elementy inteligentnego domu czy kina domowego.

Współpracujemy z firmami, które specjalizują się w tych tematach. Pod naszym nadzorem i na odpowiednim etapie remontu wykonują prace niezbędne, by uzyskać efekt zamierzony w projekcie. W mieszkaniu pokazowym zobaczyć można działającą klimatyzację LG Artcool Gallery, która pokazuje, że nawet jednostka klimatyzacyjna może być estetyczna i dopasowana do każdego wnętrza poprzez możliwość zastosowania dowolnej fotografii (klimatyzator widoczny na na zdjęciu obok).

Natomiast w oryginalny sposób ekran kina domowego został zainstalowany w suficie mieszkania zlokalizowanego na Browar Lubicz w Krakowie.

 

 

Meble kuchenne na zamówienie, zabudowy, meble gotowe

Meble kuchenne, zabudowy wnękowe, meble łazienkowe, tapicerowane, łóżka, sofy, stoły, krzesła i inne produkty są integralną częścią wyposażenia wnętrz a tym samym ich nabycie, dostawa i montaż jest częścią naszej działalności.

Współpracujemy z wykonawcami mającymi duże doświadczenie i renomę, co zapewnia spokój o jakość produktów. Wykonujemy meble zgodnie z indywidualnym projektem architekta, dopasowane do remontowanego wnętrza. Do wszystkich mebli kuchennych dostarczamy również sprzęty AGD.

 

 

Produkty wyposażeniaCOUNTRY_BTH_SUBWAY_3 łazienek i kuchni

Produkty wyposażenia łazienek – to nasza specjalizacja od 20 lat ! Posiadamy ofertę ponad 130 fabryk z wyposażeniem łazienek, płytkami ceramicznymi i grzejnikami. Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia przy wyborze produktów do swojej łazienki. Na wszystkie produkty wyposażenia łazienek oferujemy rabaty sięgające nawet 40% od cen cennikowych. Są to ceny, których nie otrzymacie Państwo w żadnym sklepie detalicznym. 

W mieszkaniu wzorcowym z zakresu produktów łazienkowych zobaczyć można ceramikę sanitarną Villeroy & Boch serii Sentique, Armaturę Axor Citterio M z deszczownicą Raindance 30 cm oraz baterię kuchenną Hansgrohe Metris Select, drzwi natryskowe Huppe Design z Anti-plaque i samodomykiem, grzejniki Vasco serii Beams i Bryce, płytki ceramiczne Apavisa oraz sprzęt AGD Bosch i Siemens.

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…