fbpx

Apartamenty na wynajem Kraków – to fraza, którą wpisują w wyszukiwarkę zarówno ci z nas, którzy chcą wynająć apartament na weekend w Krakowie ale i osoby, które mylą o zainwestowaniu w mieszkanie w Krakowie i czerpaniu zysków z wynajmu mieszkania. Pojawiły się w ostatnich latach wiele apartamenty na wynajem Kraków. Jest do wyboru wiele lokalizacji i jeśli nie jesteśmy z Krakowa to może  nie do końca wiemy gdzie kupić mieszkanie by było atrakcyjne lokalizacyjnie. Miejsca, które zwracają się najszybciej to: Centrum Krakowa, w obrębie Rynku, Plant, Galerii Krakowskiej i tak zwanej pierwszej obwodnicy Krakowa. Musi być blisko centrum, z dobrym dojściem lub dojazdem do Rynku krakowskiego. 

Jak zainwestować w apartament

Inwestowanie w apartamenty, jak każde inwestowanie, wymaga choć odrobinę wiedzy i przemyślenia. Zanim wydamy pieniądze na apartamenty na wynajem w Krakowie musimy odpowiedzieć sobie na pytania: komu chcemy wynajmować mieszkanie, na czas nieokreślony czy na krótki wynajem, w jakim standardzie będzie nasze mieszkanie, czy będziemy konkurować z innymi ceną, lokalizacją, wystrojem ?

Jak wyważyć kwotę wydaną na remont i wystrój wnętrza a kwotą jaką będziemy chcieli otrzymać za wynajem mieszkania.  Z naszych obserwacji wynika, że jedynie wysoki standard wykończenia pozwala na oczekiwanie wysokiej kwoty za wynajem. W średnim segmencie niestety konkurencja jest bardzo wysoka.

Pamiętajmy też, że bardzo dużą rolę w wynajmie mieszkania odgrywają zdjęcia wnętrza.  Umiejętne pokazanie mieszkania może być, w brew pozorom, decydujące o tym czy wynajmiemy apartament czy też nie. Pamiętajmy, że to oczy kupują.

Mamy doświadczenie zarówno w budowie i wynajmie apartamentu zarówno na krótki okres jak i na  długi. Chętnie dzielimy się z naszymi klientami tym doświadczeniem.