fbpx

Poznajmy się od wnętrza – dołącz do SaniWell

Od wielu lat zajmujemy się wykańczaniem wnętrz promując standard „wchodzisz i mieszkasz”. Jest to usługa kierowane do osób, które chcą mieć zaprojektowane oraz wykończone dom, mieszkanie czy apartament w taki sposób, że można się do niego od razu wprowadzić. Aktywność inwestorów ograniczana jest wyłącznie do etapu projektowego. Za wszystkie pozostałe prace prowadzące do gotowego mieszkania jesteśmy odpowiedzialni my.

Poszukujemy do naszego zespołu osób, które lubią angażować się w pracę zawodową. Doświadczonych w przestrzeni wykańczania wnętrz, pracowitych, ambitnych i dostrzegających swoją szansę w budowaniu czegoś więcej niż tylko dział sprzedaży firmy wykończeniowej.

Potrafimy i doceniamy lojalność, zaangażowanie, poczucie obowiązku i dobre wyniki w pracy.

Aktualne oferty pracy w SaniWell

Jeśli nie znalazł(eś/aś) interesującej Cię oferty, ale czujesz, że pasujesz do naszego zespołu to prześlij do nas swoje CV wraz z paroma zdaniami o sobie.

Mail: kbialkowski@saniwell.pl

Prosimy również o dołączenie poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”