Firma projektowo-wykończeniowa

Realizacje wnętrz "pod klucz"

Wchodzisz i mieszkasz!

O nas

Jesteśmy firmą projektowo-wykończeniową świadczącą usługi wykańczania domów, mieszkań i apartamentów „pod klucz” w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” oraz na podstawie pakietów wykończeniowych.

Zasadniczą zaletą usługi „wchodzisz i mieszkasz” jest to, że klienci nie zajmują się żadnymi pracami związanymi z wykończeniem, remontem, zakupem i montażem produktów (z wyjątkiem aktywnego uczestnictwa w procesie projektowania wnętrza), a otrzymują produkt, jakim jest mieszkanie zaprojektowane, w pełni wykończone, wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Oprócz kompleksowych, indywidualnych wykończeń oferujemy opcje pakietowe – zestawienie gotowych rozwiązań, materiałów i produktów, które pozwolą klientom zrealizować niezbędne prace.

Prace wykończeniowe prowadzimy zawsze w oparciu o projekty wnętrz przygotowywane przez architektów i projektantów wnętrz. Współpracujemy ze specjalistami w każdej dziedzinie prowadzonych prac wykończeniowych oraz nabywanych produktów do wystroju mieszkania. Nasze realizacje to zarówno mieszkania inwestycyjne / pod wynajem w średnim i wysokim standardzie, apartamenty dla singla, jak i rodzinne domy. Działamy w Krakowie, na terenie Małopolski i Śląska. Wieloletni doświadczenie i stale poszerzana wiedza jest gwarancją naszych kompetencji i rzetelności w wykonywaniu powierzanych nam zleceń.

 

Nasze publikacje dostępne w sieci

Naszym sposobem pracy kierują trzy zasady:

– Wszystkie prace remontowo-budowlane i wykończeniowe wykonujemy w oparciu o projekty stworzone przez architektów wnętrz. Mogą to być architekci związani z nasza grupą lub polecani przez Państwa.

– Prowadzimy indywidualny nadzór nad każdą realizacją. Nie jesteśmy firmą nastawioną na ilość oddanych do użytku wnętrz, dlatego możemy pozwolić sobie na indywidualne dopilnowanie każdego detalu i poświęceniu każdemu projektowi tyle czasu ile tego wymaga.

– Niezmienność cen. Przed podpisaniem umowy o wykończenie mieszkania przedstawiamy Państwu pełne zestawienie kosztów. Podpisanie umowy jest jednocześnie gwarancją, że ustalone ceny nie ulegną zmianie.

Nasze usługi prezentujemy również na targach.

Jesteśmy uczestnikiem Go to Brand, programu współfinansowanego przez Unię Europejską. Celem konkursu jest sfinansowanie promocji marek produktowych na rynkach zagranicznych. Promujemy dzięki niemu markę SaniWell na zagranicznych rynkach. Program umożliwia nam szukanie kontaktów biznesowych w Polsce i za granicą.

Zapraszamy do sekcji Współpraca Międzynarodowa, w której zebraliśmy dokumentację związaną z naszym uczestnictwem w targach. Eventy są doskonałą okazją do rozmowy, wymiany pomysłów i zapoznania się z naszą ofertą.