Firma projektowo-wykończeniowa

Realizacje wnętrz "pod klucz"

Wchodzisz i mieszkasz!

SaniWell projektowanie i wykańczanie wnętrz – wchodzisz i mieszkasz

Jesteśmy firmą projektowo-wykończeniową świadczącą usługi wykańczania wnętrz „pod klucz” w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” oraz na podstawie pakietów wykończeniowych. Zasadniczą zaletą usługi „wchodzisz i mieszkasz” jest to, że klienci nie zajmują się żadnymi pracami związanymi z wykończeniem, remontem, zakupem i montażem produktów (z wyjątkiem aktywnego uczestnictwa w procesie projektowania wnętrza), a otrzymują produkt, jakim jest mieszkanie zaprojektowane, w pełni wykończone, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Oprócz kompleksowych, indywidualnych wykończeń oferujemy opcje pakietowe – zestawienie gotowych rozwiązań, materiałów i produktów, które pozwolą klientom zrealizować niezbędne prace.

Prace wykończeniowe prowadzimy zawsze w oparciu o projekty wnętrz przygotowywane przez architektów i projektantów wnętrz. Współpracujemy ze specjalistami w każdej dziedzinie prowadzonych prac wykończeniowych oraz nabywanych produktów do wystroju mieszkania. Nasze realizacje to zarówno mieszkania inwestycyjne / pod wynajem w średnim i wysokim standardzie, apartamenty dla singla, jak i rodzinne domy.

Działamy na terenie Małopolski i Śląska, a nasze biura mieszczą się w Krakowie i Katowicach. Wieloletnie doświadczenie i stale poszerzana wiedza jest gwarancją naszych kompetencji i rzetelności w wykonywaniu powierzanych nam zleceń.

 

Dlaczego my?

WCHODZISZ I MIESZKASZ

Realizowane przez SaniWell mieszkania, domy i apartamenty są zaprojektowanie pod indywidualne potrzeby, całkowicie wykończone, w pełni urządzone, wyposażone i umeblowane. Oznacza to, że w oddawanych przez nas wnętrzach możesz od razu zamieszkać, nie musząc robić nic.

NADZÓR NAD PRACAMI

Czuwamy nad realizacją na każdym etapie pracyod wykonania projektu wnętrza, przez prace remontowo-wykończeniowe, zakup i montaż mebli i produktów wyposażenia, aż po ostateczne szlify wykończeniowe.

DOŚWIADCZENIE

Działamy od 2006 roku i podczas długiej obecności na rynku mięliśmy okazję przetestować różne produkty i rozwiązania. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych projektów wykończenia wnętrz. Dzięki temu nasi klienci korzystają z najlepszej, spersonalizowanej usługi na rynku projektowania i urządzania wnętrz

GWARANCJA BUDŻETU

Szanujemy Twoje pieniądze, dlatego na początku współpracy ustalamy budżet, którego pilnujemy przez cały okres prac. Nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty- nasza w tym głowa, by całość projektu dopiąć w wyznaczonym budżecie.

 

Naszym sposobem pracy kierują trzy zasady:

– Wszystkie prace remontowo-budowlane i wykończeniowe wykonujemy w oparciu o projekty stworzone przez architektów i projektantów wnętrz. Mogą to być architekci związani z nasza grupą lub polecani przez Państwa.

– Prowadzimy indywidualny nadzór nad każdą realizacją. Nie jesteśmy firmą nastawioną na ilość oddanych do użytku wnętrz, dlatego możemy pozwolić sobie na indywidualne dopilnowanie każdego detalu i poświęceniu każdemu projektowi tyle czasu ile tego wymaga.

– Niezmienność cen. Przed podpisaniem umowy o wykończenie mieszkania przedstawiamy Państwu pełne zestawienie kosztów. Podpisanie umowy jest jednocześnie gwarancją, że ustalone ceny nie ulegną zmianie.

Nasze usługi prezentujemy również na targach.

Jesteśmy uczestnikiem Go to Brand, programu współfinansowanego przez Unię Europejską. Celem konkursu jest sfinansowanie promocji marek produktowych na rynkach zagranicznych. Promujemy dzięki niemu markę SaniWell na zagranicznych rynkach. Program umożliwia nam szukanie kontaktów biznesowych w Polsce i za granicą.

Zapraszamy do sekcji Współpraca Międzynarodowa, w której zebraliśmy dokumentację związaną z naszym uczestnictwem w targach. Eventy są doskonałą okazją do rozmowy, wymiany pomysłów i zapoznania się z naszą ofertą.