Grupa projektowo wykonawcza

Realizacje wnętrz "pod klucz"

O nas

Jesteśmy grupą projektowo wykonawczą świadczącą usługi wykańczania mieszkań i apartamentów “pod klucz”. Prace wykończeniowe prowadzimy w oparciu o projekty wnętrz przygotowywane przez architektów. Współpracujemy ze specjalistami w każdej dziedzinie prowadzonych prac wykończeniowych oraz nabywanych produktów do wystroju mieszkania. Spośród wielu realizacji możemy poszczycić się również wykonaniem prestiżowych i ekskluzywnych apartamentów na osiedlu Wiślane Tarasy, Masarska czy Browar Lubicz w Krakowie. Nasze doświadczenie i stale poszerzana wiedza jest gwarancją naszych kompetencji i rzetelności w wykonywaniu powierzanych nam zleceń.

Naszym sposobem pracy kierują trzy zasady:

– Wszystkie prace remontowo-budowlane i wykończeniowe wykonujemy w oparciu o projekty stworzone przez architektów wnętrz. Mogą to być architekci związani z nasza grupą lub polecani przez Państwa.

– Prowadzimy indywidualny nadzór nad każdą realizacją. Nie jesteśmy firmą nastawioną na ilość oddanych do użytku wnętrz, dlatego możemy pozwolić sobie na indywidualne dopilnowanie każdego detalu i poświęceniu każdemu projektowi tyle czasu ile tego wymaga.

– Niezmienność cen. Przed podpisaniem umowy o wykończenie mieszkania przedstawiamy Państwu pełne zestawienie kosztów. Podpisanie umowy jest jednocześnie gwarancją, że ustalone ceny nie ulegną zmianie.

Nasze usługi prezentujemy również na targach.

Jesteśmy uczestnikiem Go to Brand, programu współfinansowanego przez Unię Europejską. Celem konkursu jest sfinansowanie promocji marek produktowych na rynkach zagranicznych. Promujemy dzięki niemu markę SaniWell na zagranicznych rynkach. Program umożliwia nam szukanie kontaktów biznesowych w Polsce i za granicą.

Zapraszamy do sekcji Współpraca Międzynarodowa, w której zebraliśmy dokumentację związaną z naszym uczestnictwem w targach. Eventy są doskonałą okazją do rozmowy, wymiany pomysłów i zapoznania się z naszą ofertą.