fbpx

O nas - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

g-27-kopiowanie

Zakup apartamentu, mieszkania czy domu w stanie surowym to dopiero początek drogi i jest to najprzyjemniejszy krok. Kłopotem staje się znalezienie firmy, która solidnie wykona prace remontowo-budowlane nie wykańczając przy okazji nas samych.

Przez lata współpracowałem z wieloma wykonawcami i firmami remontowymi z Krakowa. Poznałem wielu świetnych fachowców, jak i również osoby niekompetentne. Dzięki tym doświadczeniom dzisiejszy zespół firmy SaniWell stanowią bardzo dobrzy i sprawdzeni w swoim fachu wykonawcy, projektanci czy sprzedawcy produktów wyposażenia wnętrz. Unikam pracy z ludźmi, którzy zbyt często używają zwrotu „nie da się”!

Moje doświadczenie to również realizacja kilku własnych inwestycji budowlanych. Wszystko, co ważne miałem więc okazję przetestować bezpośrednio na sobie. To bardzo ważny atut, bo ilu pracowników czy handlowców w dużych firmach zajmujących się remontami, samodzielnie budowało dom czy urządzało swój apartament?

Mam za sobą zarówno dobre, jak i złe doświadczenia. To właśnie one pomogły stworzyć firmę zajmującą się wykończeniem wnętrz, z której dzisiaj jestem dumny. Dzięki stałej współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami i dostawcami możemy zaproponować naszym klientom korzystne ceny materiałów i produktów. Bez obaw polecam Państwu nasze usługi i zachęcam do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia.

Mam nadzieję, że ta krótka prezentacja zachęci Państwa do kontaktu i podjęcia współpracy w procesie wykończenia wnętrz Państwa mieszkania czy apartamentu. Powodzenie Państwa przedsięwzięcia nie zależy od wielkości firmy remontowej prowadzącej prace, ale od doświadczenia, wiedzy i zaangażowania osoby, która realizację będzie prowadziła.

Z poważaniem Krzysztof Białkowski – właściciel firmy SaniWell

 

W naszej pracy najważniejsze są trzy zasady:

 

Realizacja zgodna z projektem architektonicznym

Wszystkie prace remontowo-budowlane i wykończeniowe wykonujemy na podstawie opracowanych projektów przez architektów wnętrz. Mogą to być architekci związani z naszą grupą lub polecani przez Państwa.
 

Niezmienność ceny

Po zakończeniu etapu projektowego i wpisaniu w projekt wszystkich produktów otrzymujemy ich kompletne zestawienie. Przed podjęciem przez klienta ostatecznej decyzji i podpisaniem umowy o wykończenie mieszkania, klient zna pełną kwotę usługi, wraz z meblami, pełnym wyposażeniem i wszystkimi elementami ujętymi w projekcie. Cena ta jest niezmienna w trakcie realizacji, chyba że zmiana taka jest wynikiem wspólnych ustaleń z klientem i przez klienta zaakceptowana.
Należy przyjąć, że cały proces wykończania wnętrza od momentu otrzymania projektu od architekta do chwili oddania gotowego mieszkania trwa od 8 tygodni (przy produktach gotowych typu Ikea), do ok. 12 tygodni (przy standardzie co najmniej średnim, gdzie część mebli wykonywanych jest pod projekt).
 

Indywidualny nadzór nad projektem

Nad całością prowadzonych prac remontowych i wykończeniowych czuwa jedna osoba, przypisana do danej realizacji. Odpowiada za kontakt z inwestorem, projektantem i poszczególnymi wykonawcami (np. specjalistyczny montaż kina domowego, klejonej podłogi czy mebli kuchennych), czuwa nad terminowym prowadzeniem prac oraz nad logistyką.

 

 

SaniWell – targi zagraniczne

 

W ostatnich latach mamy okazję i możliwość korzystania z programu współfinansowanego z przez UE –  Go to Brand. Promujemy dzięki niemu markę SaniWell na zagranicznych rynkach. Program ten daje nam możliwość szukania kontaktów biznesowych również poza  granicą Polski. 

W roku 2019 uczestniczyliśmy w pięciu imprezach targowych. Poczynając od Targów Budma w Poznaniu przez targi budowlane w Kijowie i Londynie po targi Batimat w Paryżu i Bygg Reis w Oslo.  

Również na rok 2020 mamy ambitny plan pokazania się na kilku imprezach targowych. Ponieważ program Go to Brand nie zakłada dowolności wyboru imprez targowych, to z tych dostępnych wybraliśmy z jednej strony rynki nam najbliższe jak: Targi Interbuild w Kijowie oraz Expo Real w Monachium, jak również kierunki nieoczywiste a wręcz egzotyczne, zważywszy na sytuację polityczną i odległość geograficzną: Mosbuid w Moskwie i Big5 w Dubaju. Będziemy tam szukać dla siebie nowych możliwości i szans na rozwój firmy przede wszystkim w kooperacji z partnerami zagranicznymi chcącymi działać na polskim rynku.

 

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…