fbpx

O nas - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

g-27-kopiowanieDzień dobry,

Zakup apartamentu, mieszkania czy domu w stanie surowym to dopiero początek drogi – i to najłatwiejszy początek. Kłopotem staje się znalezienie firmy, która solidnie wykona prace remontowo-budowlane nie wykańczając przy okazji nas samych.

Przez lata współpracowałem z wieloma wykonawcami i firmami remontowymi z Krakowa. Poznałem wielu świetnych fachowców jak i również osoby niekompetentne. Dzięki tym doświadczeniom dzisiejszy zespół firmy SaniWell stanowią bardzo dobrzy i sprawdzeni w swoim fachu wykonawcy, projektanci czy sprzedawcy produktów wyposażenia wnętrz. Unikam pracy z ludźmi, którzy zbyt często używają zwrotu „nie da się”!

Moje doświadczenie to również realizacja kilku własnych inwestycji budowlanych. Wszystko co ważne miałem więc okazje przetestować bezpośrednio na sobie. To bardzo ważny atut, bo ilu pracowników czy handlowców w dużych firmach zajmujących sie remontami, samodzielnie budowało dom czy urządzało swój apartament ?

Mam za sobą zarówno dobre jak i złe doświadczenia. To właśnie one pomogły stworzyć firmę zajmującą się wykończeniem wnętrz, z której dzisiaj jestem dumny. Dzięki stałej współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami i dostawcami możemy zaproponować naszym klientom  korzystne ceny materiałów i produktów. Bez obaw polecam Państwu nasze usługi i zachęcam do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia.

Mam nadzieję, że ta krótka prezentacja zachęci Państwa do kontaktu i podjęcia współpracy w procesie wykończenia wnętrz Państwa mieszkania czy apartamentu.

Powodzenie Państwa przedsięwzięcia nie zależy od tego jak dużą firmę remontową wynajmiecie do prowadzenia prac, ale od doświadczenia, wiedzy i zaangażowania osoby, która realizację będzie prowadziła.

Z poważaniem Krzysztof Białkowski – właściciel firmy SaniWell

 

SaniWell – targi zagraniczne

 

W ostatnich latach mamy okazję i możliwość korzystania z programu współfinansowanego z przez UE –  Go to Brand. Promujemy dzięki niemu marke SaniWell na zagranicznych rynkach. Program ten daje nam możliwość szukania kontaktów biznesowych również poza  granicą Polski. 

W roku 2019 uczestniczyliśmy w pięciu imprezach targowych. Poczynając od Targów Budma w Poznaniu przez targi budowlane w Kijowie i Londynie po targi Batimat a Paryżu i Bygg Reis w Oslo.  

Również na rok 2020 mamy ambitny plan pokazania się na kilku imprezach targowych. Ponieważ program Go to Brand nie zakłada dowolności wyboru imprez targowych, to z tych dostępnych wybraliśmy z jednej strony rynki nam najbliższe jak: Targi Interbuild w Kijowie oraz Expo Real w Monachium ale i te bardzo nieoczywiste a wręcz egzotyczne, zważywszy na sytuację polityczną i odległość geograficzną: Mosbuid w Moskwie i Big5 w Dubaju. Będziemy tam szukać dla siebie nowych możliwości i szans na rozwój firmy przede wszystkim w kooperacji z partnerami zagranicznymi chcącymi działać na polskim rynku.

 

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…