O nas - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków

g-27-kopiowanieDzień dobry,

Zakup apartamentu, mieszkania czy domu w stanie surowym to dopiero początek drogi – i to najłatwiejszy początek. Kłopotem staje się znalezienie firmy, która solidnie wykona prace remontowo-budowlane nie wykańczając przy okazji nas samych.

Przez lata współpracowałem z wieloma wykonawcami i firmami remontowymi z Krakowa. Poznałem wielu świetnych fachowców jak i również osoby niekompetentne. Dzięki tym doświadczeniom dzisiejszy zespół firmy SaniWell stanowią bardzo dobrzy i sprawdzeni w swoim fachu wykonawcy, projektanci czy sprzedawcy produktów wyposażenia wnętrz. Unikam pracy z ludźmi, którzy zbyt często używają zwrotu „nie da się”!

Moje doświadczenie to również realizacja kilku własnych inwestycji budowlanych. Wszystko co ważne miałem więc okazje przetestować bezpośrednio na sobie. To bardzo ważny atut, bo ilu pracowników czy handlowców w dużych firmach zajmujących sie remontami, samodzielnie budowało dom czy urządzało swój apartament ?

Mam za sobą zarówno dobre jak i złe doświadczenia. To właśnie one pomogły stworzyć firmę zajmującą się wykończeniem wnętrz, z której dzisiaj jestem dumny. Dzięki stałej współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami i dostawcami możemy zaproponować naszym klientom  korzystne ceny materiałów i produktów. Bez obaw polecam Państwu nasze usługi i zachęcam do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia.

Mam nadzieję, że ta krótka prezentacja zachęci Państwa do kontaktu i podjęcia współpracy w procesie wykończenia wnętrz Państwa mieszkania czy apartamentu.

Powodzenie Państwa przedsięwzięcia nie zależy od tego jak dużą firmę remontową wynajmiecie do prowadzenia prac, ale od doświadczenia, wiedzy i zaangażowania osoby, która realizację będzie prowadziła.

Z poważaniem Krzysztof Białkowski – właściciel firmy SaniWell

Schedule a Visit