„Wchodzisz i mieszkasz” to usługa kompleksowego wykańczania domów, apartamentów i mieszkań

Każdy z Państwa, kto kiedykolwiek remontował mieszkanie samodzielnie wie ile spraw należy rozwiązać, ile spotkań odbyć, ile razy jechać do sklepu po coś czego właśnie brakło ekipie wykończeniowej. Do tego dochodzi cały proces koordynacji i kontroli, czy to co jest zaprojektowane jest realizowane przez firmę remontową.

Nasza oferta kierowana jest właśnie do tych z Państwa – świadomych klientów, którzy nie chcą tego przechodzić po raz kolejny.

„Wchodzisz i mieszkasz” jest usługą, która oznacza, całościowe wykończenie i umeblowanie mieszkania. Klientowi pozostaje cieszyć się jego posiadaniem od samego początku. Warto też w tym miejscu jeszcze raz zaznaczyć, że prezentowane przez nas wersje i orientacyjne ceny dotyczą mieszkań wykończonych kompletnie i gotowych do zamieszkania.

Galeria zdjęć realizacji w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” Prądnik Czerwony – Elegance

„Wchodzisz i mieszkasz” nie znaczy dokup sobie kuchnie, szafę i inne meble. Znaczy wejdź i mieszkaj.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego ile kosztuje wykończenie mieszkania na gotowo czyli „pod klucz”. Rzadko kiedy mamy w sobie tyle wytrwałości by zliczyć dokładnie wszystkie koszty. Przedstawiamy kalkulator wydatków remontowych. Wpiszcie Państwo w odpowiednie miejsce kwoty produktów, które wybraliście do swojego domu. Kalkulator pozwala uświadomić sobie jakie produkty składają się na nowe mieszkanie.

W SaniWell „pod klucz” to nie znaczy, że musisz jeszcze dokupić AGD, kuchnię, szafę czy inne meble. Nasz standard „wchodzisz i mieszkasz” oznacza, że wnętrza zaprojektowane, wykończone, urządzone i w pełni umeblowane.

SaniWell „wchodzisz i mieszkasz” to standard, w którym klienci nie zajmują się żadnymi pracami związanymi z wykończeniem, remontem, zakupem i montażem produktów. Klientowi pozostaje jedynie cieszyć się posiadaniem wymarzonego wnętrza.

Warto też w tym miejscu jeszcze raz zaznaczyć, że prezentowane przez nas wersje i orientacyjne ceny dotyczą mieszkań wykończonych kompletnie i gotowych do zamieszkania.

Galeria zdjęć realizacji w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” Ruczaj – Elegance

Indywidualne wykończenia wnętrz a pakiety: kilka słów o alternatywnych opcjach.

Tym z Państwa, którzy nie są zainteresowani indywidualnym projektem wnętrza, możemy zaproponować skorzystanie z gotowych wariantów wykończenia – tzw. pakiety wykończenia wnętrz. Jest to również atrakcyjna forma remontu mieszkania, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Daje jednocześnie odpowiedni poziom jakościowy oferowanego wyposażenia i prac remontowych.

Do mieszkania wykończonego w pakietowy sposób należy dokupić meble i pozostałe elementy dekoracyjne. Niemniej jednak, opcja pakietowa pozwala niskim kosztem wykonać najtrudniejsze prace. Wykończenia takie charakteryzują się dużą powtarzalnością wykonywanych wnętrz i małą podatnością na zmiany wynikające z własnych oczekiwań.

Warto też w tym miejscu raz jeszcze zaznaczyć, że prezentowane przez nas wersje standardów Elegance, Casual dotyczą mieszkań wykończonych kompletnie i gotowych do zamieszkania. Opcjami pakietowymi są warianty Start, Komfort i Premium

Wykańczanie wnętrza pod klucz to usługa, której celem jest bezproblemowe przeprowadzenie inwestora przez cały proces wykończenia mieszkania. Od projektu, który robimy pod oczekiwania klienta, przez prace remontowe, zakup i montaż wyposażenia łazienek, zamówienie i montaż podłogi, drzwi, tapet, mebli  wolnostojących,  po kuchnie gotowe lub robione na zamówienie, sprzęty AGD, klimatyzacja i kino domowe  czy nawet zasłony w oknach i zastawa stołowa na stole.

Galeria zdjęć realizacji pod klucz w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” Browar Lubicz – Elegance

Wchodzisz i mieszkasz” to standard kompleksowego wykańczania mieszkań, domów i apartamentów pod klucz”