fbpx

„Wchodzisz i mieszkasz” to usługa kompleksowego wykańczania domów, apartamentów i mieszkań pod klucz

Usługa pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” oznacza, całościowe wykończenie, wyposażenie i umeblowanie mieszkania, które zostało zaprojektowane przez architekta.

Natomiast klientowi pozostaje cieszyć się jego posiadaniem od samego początku.

Każdy z Państwa, kto kiedykolwiek remontował mieszkanie samodzielnie wie ile spraw należy rozwiązać. Ile spotkań należy odbyć, ile razy jechać do sklepu po coś czego właśnie brakło ekipie wykończeniowej. Co więcej, do tego dochodzi cały proces koordynacji i kontroli. W końcu, zależy nam aby, to co jest zaprojektowane, zostało realizowane przez firmę remontową. Nasza oferta kierowana jest właśnie do tych z Państwa – świadomych klientów, którzy nie chcą tego przechodzić po raz kolejny.

   Jakie są różnice pomiędzy pakietowym wykończeniem, a „wchodzisz i mieszkasz”?

OpisUsługa SaniWell „wchodzisz i mieszkasz”Rozwiązania pakietowe
Praca z architektemIndywidualne konsultacje projektowe i dobór materiałów, które trwają nawet trzy miesiąceLimitowana ilość godzin przeznaczonych na konsultacje projektu (5-7 godzin)
Zakres materiałówBez ograniczeń produktowych- wszystkie modele i produkty dostępne na rynkuOgraniczony wybór materiałów określony w katalogu
Zakres prac wykończeniowychNielimitowana ilość zmian i modyfikacji. Pełne wykonanie gładziOkreślona ilość zmian do kliku punktów w stosunku do stanu deweloperskiego. Najczęściej bez gładzi
Kompletność wyposażeniaWnętrza gotowe do zamieszkania z oświetleniem, zabudową wykonaną na wymiar i meblami gotowymi.Najczęściej prace mokre, montaż podłóg i drzwi. Bez oświetlenia
Dodatkowe wyposażeniePełne wyposażenie, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, w tym m.in.: kino domowe, smart home, klimatyzacja, zasłony okienne i tekstyliaBrak dodatkowych produktów wyposażenia
W powyższej tabeli zebraliśmy główne różnice pomiędzy ogólnodostępną ofertą pakietową, a usługą kompleksową projektowo-wykonawczą „wchodzisz i mieszkasz”.Usługa „wchodzisz i mieszkasz” oznacza wnętrze gotowe do zamieszkania.

Klient decydujący się na współpracę z SaniWell nie zajmują się żadnymi pracami związanymi z wykończeniem, remontem, zakupem i montażem produktów. Nie trzeba dokupić sprzętów AGD. Co więcej, nie ma potrzeby samodzielnie zamawiać zabudowę kuchenną, szafę czy pozostałych mebli. Wszystko jest zamawiane, dostarczane i montowane przez SaniWell, zgodnie z założeniami projektu wnętrza.

Nasz standard „wchodzisz i mieszkasz” oznacza, że wnętrza są zaprojektowane, wykończone, urządzone i w pełni umeblowane. Termin ten w praktyce oznacza że, nie musisz już nic robić w mieszkaniu i wszystko jest gotowe. Dlatego pozostaje jedynie cieszyć się posiadaniem wspaniałego wnętrza od samego początku.Koszt wykończenia mieszkania w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, ile kosztuje wykończenie mieszkania „na gotowo”, czyli wnętrze wykończone i w pełni wyposażone. Rzadko kiedy mamy w sobie tyle wytrwałości, aby dokładnie zliczyć wszystkie koszty. Dlatego przygotowaliśmy kalkulator wydatków remontowych. Wystarczy w odpowiednie miejsce wprowadzić kwoty produktów, które zostały wybrane do swojego domu. Dlatego kalkulator pozwala zobrazować sobie koszty, jakie składają się na nowe mieszkanie.

Kalkulator wydatków remontowych

Projektowanie wnętrz w SaniWell

Dzięki współpracy z architektami i projektantami wnętrz jesteśmy otwarci na zróżnicowane koncepcje wykończenia inwestycji. Założeniem jest przygotowanie projektu mieszkania, który będzie odpowiadać Państwa potrzebom, oczekiwaniom i możliwościom finansowych.

Zapraszamy również do kontaktu, jeśli macie Państwo swojego architekta. Z przyjemnością podejmiemy z nim współpracę przy wykończeniu Państwa mieszkania pod klucz „wchodzisz i mieszkasz”.Indywidualne wykończenia wnętrz a pakiety: kilka słów o alternatywnych opcjach.

Tym z Państwa, którzy nie są zainteresowani indywidualnym projektem wnętrza, możemy zaproponować skorzystanie z gotowych wariantów wykończenia – tzw. pakiety wykończenia wnętrz. Jest to również atrakcyjna forma remontu mieszkania, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Daje jednocześnie odpowiedni poziom jakościowy oferowanego wyposażenia i prac remontowych.

Do mieszkania wykończonego w pakietowy sposób należy samodzielnie dokupić meble i pozostałe elementy dekoracyjne. Niemniej jednak, opcja pakietowa pozwala niskim kosztem wykonać najtrudniejsze prace. Wykończenia takie charakteryzują się dużą powtarzalnością wykonywanych wnętrz i małą podatnością na zmiany wynikające z własnych oczekiwań.

Opcjami pakietowymi są warianty Start, Komfort, Premium i Inwestycyjny

Wykańczanie wnętrza pod klucz to usługa, której celem jest bezproblemowe przeprowadzenie inwestora przez cały proces wykończenia mieszkania. Od projektu, który robimy pod oczekiwania klienta, przez prace remontowe, zakup i montaż wyposażenia łazienek, zamówienie i montaż podłogi, drzwi, tapet, mebli wolnostojących, po kuchnie gotowe lub robione na zamówienie, sprzęty AGD, klimatyzacja i kino domowe czy nawet zasłony w oknach i zastawa stołowa na stole.

Katalog usługi „wchodzisz i mieszkasz”

Nasz standard „wchodzisz i mieszkasz” to unikalna usługa kompleksowego wykańczania mieszkań, domów i apartamentów pod klucz”. Dlatego warto w tym miejscu raz jeszcze zaznaczyć, że prezentowane przez nas wnętrza zostały zaprojektowane pod indywidualne potrzeby, kompleksowo wykończone, w pełni wyposażone i umeblowane. Po prostu „wchodzisz i mieszkasz”.