„Wchodzisz i mieszkasz” to usługa kompleksowego wykańczania domów, apartamentów i mieszkań

Każdy z Państwa, kto kiedykolwiek remontował mieszkanie samodzielnie wie ile spraw należy rozwiązać, ile spotkań odbyć, ile razy jechać do sklepu po coś czego właśnie brakło ekipie wykończeniowej. Do tego dochodzi cały proces koordynacji i kontroli, czy to co jest zaprojektowane jest realizowane przez firmę remontową.

Nasza oferta kierowana jest właśnie do tych z Państwa – świadomych klientów, którzy nie chcą tego przechodzić po raz kolejny.

„Wchodzisz i mieszkasz” jest usługą, która oznacza, całościowe wykończenie i umeblowanie mieszkania. Klientowi pozostaje cieszyć się jego posiadaniem od samego początku. Warto też w tym miejscu jeszcze raz zaznaczyć, że prezentowane przez nas wersje i orientacyjne ceny dotyczą mieszkań wykończonych kompletnie i gotowych do zamieszkania.

Galeria zdjęć realizacji w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” Prądnik Czerwony – Elegance

Usługa „wchodzisz i mieszkasz” oznacza wnętrze gotowe do zamieszkania.

Klient decydujący się na współpracę z SaniWell nie zajmują się żadnymi pracami związanymi z wykończeniem, remontem, zakupem i montażem produktów. Nie trzeba dokupić sprzętów AGD, kuchnię, szafę czy pozostałych mebli. Wszystko jest zamawiane, dostarczane i montowane przez SaniWell, zgodnie z założeniami projektu wnętrza.

Nasz standard „wchodzisz i mieszkasz” oznacza, że wnętrza są zaprojektowane, wykończone, urządzone i w pełni umeblowane. Termin ten w praktyce oznacza że, nie musisz już nic robić w mieszkaniu i wszystko jest gotowe. Pozostaje jedynie cieszyć się posiadaniem wspaniałego wnętrza od samego początku.

Koszt wykończenia mieszkania w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, ile kosztuje wykończenie mieszkania „na gotowo”, czyli wnętrze wykończone i w pełni wyposażone. Rzadko kiedy mamy w sobie tyle wytrwałości, aby dokładnie zliczyć wszystkie koszty i dlatego przygotowaliśmy kalkulator wydatków remontowych. Wystarczy w odpowiednie miejsce wprowadzić kwoty produktów, które zostały wybrane do swojego domu. Kalkulator pozwala zobrazować sobie koszty, jakie składają się na nowe mieszkanie.

Projektowanie wnętrz w SaniWell

Dzięki współpracy z architektami i projektantami wnętrz jesteśmy otwarci na zróżnicowane koncepcje wykończenia inwestycji. Założeniem jest przygotowanie projektu mieszkania, który będzie odpowiadać Państwa potrzebom, oczekiwaniom i możliwościom finansowych.

Zapraszamy również do kontaktu, jeśli macie Państwo swojego architekta – z przyjemnością podejmiemy z nim współpracę przy wykończeniu Państwa mieszkania pod klucz wchodzisz i mieszkasz”.

Galeria zdjęć realizacji w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” Ruczaj – Elegance

Indywidualne wykończenia wnętrz a pakiety: kilka słów o alternatywnych opcjach.

Tym z Państwa, którzy nie są zainteresowani indywidualnym projektem wnętrza, możemy zaproponować skorzystanie z gotowych wariantów wykończenia – tzw. pakiety wykończenia wnętrz. Jest to również atrakcyjna forma remontu mieszkania, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Daje jednocześnie odpowiedni poziom jakościowy oferowanego wyposażenia i prac remontowych.

Do mieszkania wykończonego w pakietowy sposób należy saodzielnie dokupić meble i pozostałe elementy dekoracyjne. Niemniej jednak, opcja pakietowa pozwala niskim kosztem wykonać najtrudniejsze prace. Wykończenia takie charakteryzują się dużą powtarzalnością wykonywanych wnętrz i małą podatnością na zmiany wynikające z własnych oczekiwań.

Warto też w tym miejscu raz jeszcze zaznaczyć, że prezentowane przez nas wersje standardów Elegance i Casual dotyczą mieszkań zaprojektowanych i kompleksowo wykończonych w usłudze „wchodzisz i mieszkasz” – są to wnętrza gotowe do zamieszkania.

Opcjami pakietowymi są warianty Start, Komfort i Premium

Wykańczanie wnętrza pod klucz to usługa, której celem jest bezproblemowe przeprowadzenie inwestora przez cały proces wykończenia mieszkania. Od projektu, który robimy pod oczekiwania klienta, przez prace remontowe, zakup i montaż wyposażenia łazienek, zamówienie i montaż podłogi, drzwi, tapet, mebli  wolnostojących, po kuchnie gotowe lub robione na zamówienie, sprzęty AGD, klimatyzacja i kino domowe czy nawet zasłony w oknach i zastawa stołowa na stole.

Galeria zdjęć realizacji pod klucz w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” Browar Lubicz – Elegance

Standard „wchodzisz i mieszkasz” to usługa kompleksowego wykańczania mieszkań, domów i apartamentów pod klucz”

Warto też w tym miejscu jeszcze raz zaznaczyć, że prezentowane przez nas wersje dotyczą mieszkań wykończonych kompletnie i gotowych do zamieszkania – po prostu „wchodzisz i mieszkasz”