Standardy wykończeń wnętrz w SaniWell

Jesteśmy firmą projekowo-wykonawczą świadczącą usługi wykańczania domów, mieszkań i apartamentów pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” oraz na podstawie elastycznych pakietów wykończeniowych.

Główną zaletą, która wyróżnia standard „wchodzisz i mieszkasz”, jest kompleksowość oferowanych usług i pełna odpowiedzialność za wszystkie prowadzone prace związane z wykończeniem wnętrz. Dlatego zaangażowanie Klienta sprowadza się jedynie do aktywnego uczestnictwa w etapie projektowym. Natomiast za całą resztą prac, które prowadzącą do mieszkania gotowego do zamieszkania, jesteśmy odpowiedzialni my. „Wchodzisz i mieszkasz” to najbardziej kompletna usługa na rynku wykańczania wnętrz pod klucz.

Klient, który decyduje się na korzystanie z usługi pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” nie zajmuje się złożonym procesem organizacyjnym i logistycznym. Co więcej, inwestor nie zajmuje się zamówieniami towarów i nadzorowaniem prac remontowo-budowlanych. Natomiast zyskuje dodatkowy czas, spokój i przede wszystkim mieszkanie gotowe do zamieszkania. Zaprojektowane zgodnie z własnymi oczekiwaniami, profesjonalnie wykończone i w pełni wyposażone i umeblowane we wszystkich pomieszczeniach.

 

Oddawane przez SaniWell wnętrza są zaprojektowane, wykończone, urządzone i w pełni umeblowane. Gotowe do zamieszkania.

Poniżej przedstawiamy standardy wykończeń realizowanych przez nas wnętrz. Wszystkie zaprezentowane mieszkania, domy i apartamenty zrealizowano pod klucz w myśl naszej usługi „wchodzisz i mieszkasz”. Zostały zaprojektowane przez architektów wnętrz, wykończone i umeblowane. Są to wnętrza gotowe do zamieszkania.

Oprócz wykończeń kompleksowych i indywidualnych oferujemy opcje pakietowe czyli zestawienie gotowych rozwiązań i materiałów, które pozwolą przeprowadzić niezbędne prace wykończeniowe.

Wchodzisz i mieszkasz

Nasz standard „wchodzisz i mieszkasz” oznacza, że wnętrza są zaprojektowane, wykończone, urządzone i w pełni umeblowane.

Opcje pakietowe

Przedstawiamy elastyczne pakiety pod klucz: zestawienia gotowych rozwiązań i produktów, które pozwolą klientom przeprowadzić niezbędne prace wykończeniowe.