Standardy wykończenia wnętrz

Poniżej przedstawiamy standardy wykończeń realizowanych przez nas wnętrz. Warto w tym miejscu jeszcze raz zaznaczyć, że prezentowane przez nas wersje dotyczą mieszkań wykończonych kompletnie i gotowych do zamieszkania.

W SaniWell określenie wnętrza pod klucz znaczy, że wchodzisz i mieszkasz. „Pod klucz” to nie znaczy, że musisz jeszcze dokupić AGD, kuchnię, szafę czy inne meble. Termin ten w praktyce oznacza że, nie musisz już nic robić w mieszkaniu i wszystko jest gotowe. Pozostaje jedynie cieszyć się posiadaniem wspaniałego wnętrza od samego początku.

Zapraszamy również do kontaktu, jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedniej inspiracji pośród zrealizowanych przez nas wnętrz. Właśnie dzięki współpracy z projektantami i architektami jesteśmy otwarci na zróżnicowane koncepcje wykończenia inwestycji. Jeśli macie Państwo swojego architekta – z przyjemnością podejmiemy z nim współpracę przy wykończeniu Państwa mieszkania pod klucz.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego ile kosztuje wykończenie mieszkania. Przygotowaliśmy i udostępniliśmy kalkulator wydatków remontowych, umożliwiający przeprowadzenie symulacji kosztów związanych z wykończeniem nowego mieszkania pod klucz.

Standard Elegance

Standard Elegance to prestiżowe wnętrza wykonane w oparciu o najlepsze materiały i zaprojektowane z myślą o odrobinie luksusu.

Standard Casual

Wnętrza Casual przygotowane są z myślą o zbudowaniu estetycznego i stosunkowo niedrogiego mieszkania.

Standard Loft

Wnętrze z pomysłem stworzone dla osób chcących mieszkać ciekawie i nowocześnie a przy tym na remont nie wydając dużych kwot.  Wnętrza typu Loft są może nieco „chłodne” ale mają swój klimat, który wielu osobom sie...

Standard Basic

Mieszkania realizowane w Standardzie Basic są przygotowane z myślą o prostych i niewymagających wnętrzach wykończonych pod klucz. W projektowanych przestrzeniach stosowane są meble gotowe i modułowe klasy Ikea, o standardowych wymiarach.

Więcej informacji o standardach wykańczania wnętrz

Każdy z Państwa, kto kiedykolwiek remontował mieszkanie samodzielnie wie ile spraw należy rozwiązać, ile spotkań odbyć, ile razy jechać do sklepu po coś czego właśnie brakło ekipie wykończeniowej. Do tego dochodzi cały proces koordynacji i...