Standardy wykończenia wnętrz pod klucz – usługa “wchodzisz i mieszkasz”

Poniżej przedstawiamy standardy wykończeń realizowanych przez nas wnętrz. Warto w tym miejscu jeszcze raz zaznaczyć, że prezentowane przez nas wersje dotyczą mieszkań wykończonych kompletnie i gotowych do zamieszkania. „Pod klucz” to nie znaczy, że musisz jeszcze dokupić AGD, kuchnię, szafę czy inne meble. Termin ten w praktyce oznacza że, nie musisz już nic robić w mieszkaniu i wszystko jest gotowe. Pozostaje jedynie cieszyć się posiadaniem wspaniałego wnętrza od samego początku.

W SaniWell określenie wnętrza pod klucz znaczy, że wchodzisz i mieszkasz!

Zapraszamy również do kontaktu, jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedniej inspiracji pośród zrealizowanych przez nas wnętrz. Właśnie dzięki współpracy z projektantami i architektami jesteśmy otwarci na zróżnicowane koncepcje wykończenia inwestycji. Jeśli macie Państwo swojego architekta – z przyjemnością podejmiemy z nim współpracę przy wykończeniu Państwa mieszkania pod klucz.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego ile kosztuje wykończenie mieszkania. Przygotowaliśmy i udostępniliśmy kalkulator wydatków remontowych, umożliwiający przeprowadzenie symulacji kosztów związanych z wykończeniem nowego mieszkania pod klucz.

Standard Elegance

Standard Elegance to prestiżowe wnętrza wykonane w oparciu o najlepsze materiały i zaprojektowane z myślą o odrobinie luksusu.

Standard Casual

Wnętrza Casual przygotowane są z myślą o zbudowaniu estetycznego i stosunkowo niedrogiego mieszkania.

Więcej informacji o usłudze „wchodzisz i mieszkasz”

„Wchodzisz i mieszkasz” to usługa kompleksowego wykańczania domów, apartamentów i mieszkań Każdy z Państwa, kto kiedykolwiek remontował mieszkanie samodzielnie wie ile spraw należy rozwiązać, ile spotkań odbyć, ile razy jechać do sklepu po coś czego...

Opcje pakietowe

Przedstawiamy programy pakietowe: kompozycje gotowych rozwiązań i produktów, które pozwolą klientom wykończyć niezbędne prace, aby móc cieszyć się z własnej przestrzeni.