Standardy wykończeń wnętrz pod klucz w SaniWell

Jesteśmy firmą projekowo-wykonawczą świadczącą usługi wykańczania domów, mieszkań i apartamentów pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” oraz na podstawie elastycznych pakietów wykończeniowych. Realizujemy również usługę ReFIT czyli remonty mieszkań i domów z rynku wtórnego.

Usługa „wchodzisz i mieszkasz”

Główną zaletą, która wyróżnia standard „wchodzisz i mieszkasz”, jest kompleksowość oferowanych usług i pełna odpowiedzialność za wszystkie prowadzone prace związane z wykończeniem wnętrz. Dlatego zaangażowanie Klienta sprowadza się jedynie do aktywnego uczestnictwa w etapie projektowym. Za całą resztą prac, które prowadzącą do mieszkania gotowego do zamieszkania, odpowiedzialna jest firma SaniWell.

Klient nie zajmuje się złożonym procesem organizacyjnym i logistycznym, zamówieniami towarów i nadzorowaniem prac remontowo-budowlanych. Natomiast zyskuje dodatkowy czas, spokój i przede wszystkim mieszkanie gotowe do zamieszkania. 

Elastyczne pakiety wykończeniowe

Oprócz usługi indywidualnej i kompleksowej oferujemy elastyczne opcje pakietowe czyli gotowe propozycje rozwiązań i materiałów. Elastyczne pakiety pozwolą na przeprowadzenie niezbędnych prac wykończeniowych.

Poniżej przedstawiamy standardy wykończeń dla realizowanych przez nas wnętrz.

Wchodzisz i mieszkasz

Nasz standard „wchodzisz i mieszkasz” oznacza, że wnętrza są zaprojektowane, wykończone, urządzone i w pełni umeblowane.

Pakiety wykończeniowe

Przedstawiamy elastyczne pakiety pod klucz: zestawienia gotowych rozwiązań i produktów, które pozwolą klientom przeprowadzić niezbędne prace wykończeniowe.

Remont mieszkania – ReFIT

ReFIT: remont mieszkania z rynku wtórnego Usługa ReFIT jest skierowana na remont mieszkań z rynku wtórnego. ReFIT to kompleksowa oferta, która ma na celu przekształcenie starszych, używanych mieszkań w nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie. Wnętrze, które...