„Wchodzisz i mieszkasz” to nasz standard kompleksowego wykańczania pod klucz. Oznacza to, że oddawane przez SaniWell wnętrza są zaprojektowane, wykończone, urządzone i w pełni umeblowane. Gotowe do zamieszkania.

Główną zaletą, która wyróżnia standard „wchodzisz i mieszkasz”, jest kompleksowość oferowanych usług i pełna odpowiedzialność za wszystkie prowadzone prace związane z wykończeniem wnętrz. Zaangażowanie Klienta sprowadza się jedynie do aktywnego uczestnictwa w etapie projektowym. Natomiast za całą resztą prac, które prowadzącą do mieszkania gotowego do zamieszkania, jesteśmy odpowiedzialni my. 

Klient, który decyduje się na korzystanie z usługi pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” nie zajmuje się złożonym procesem organizacyjnym i logistycznym, zamówieniami towarów i nadzorowaniem prac remontowo-budowlanych. Natomiast zyskuje dodatkowy czas, spokój i przede wszystkim mieszkanie zaprojektowane zgodnie z własnymi oczekiwaniami, profesjonalnie wykończone i w pełni umeblowane.

W SaniWell określenie wnętrza pod klucz znaczy, że wchodzisz i mieszkasz!

Poniżej przedstawiamy standardy wykończeń realizowanych przez nas wnętrz. Wszystkie zaprezentowane mieszkania, domy i apartamenty zostały zrealizowane w myśl naszej usługi „wchodzisz i mieszkasz”: zostały zaprojektowane przez architektów wnętrz, wykończone i umeblowane. Są to wnętrza gotowych do zamieszkania.

Więcej informacji o usłudze „wchodzisz i mieszkasz”

Nasz standard „wchodzisz i mieszkasz” oznacza, że wnętrza są zaprojektowane, wykończone, urządzone i w pełni umeblowane.

Standard Elegance

Standard Elegance to prestiżowe wnętrza wykonane w oparciu o najlepsze materiały i zaprojektowane z myślą o odrobinie luksusu.

Standard Casual

Wnętrza Casual przygotowane są z myślą o zbudowaniu estetycznego i stosunkowo niedrogiego mieszkania.

Opcje pakietowe

Przedstawiamy programy pakietowe: kompozycje gotowych rozwiązań i produktów, które pozwolą klientom wykończyć niezbędne prace, aby móc cieszyć się z własnej przestrzeni.