Pakiety wykończeniowe: kompozycje gotowych rozwiązań i produktów.

Oprócz wykończeń kompleksowych i indywidualnych oferujemy programy pakietowe– kompozycje gotowych rozwiązań i produktów, które pozwolą klientom wykończyć niezbędne prace, aby móc cieszyć się z własnej przestrzeni.

W poniższych katalogach znajdą państwo szczegółowe informacje dotyczące pakietowych opcji wykończenia wnętrz.

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby oraz dostępny budżet opracowaliśmy trzy pakiety wykończenia wnętrz.

Pakiet START

Podstawowy wariant wykończenia wnętrz. Skierowany jest do osób, które w krótkim czasie i niewielkim budżecie chcą przeprowadzić wszystkie niezbędne prace. Na opcje START składają się proste, uniwersalne i sprawdzone materiały i produkty.

Pakiet COMFORT

Optymalna opcja pakietowa, która jest doskonałym wyborem dla osób szukających profesjonalnego wykończenia mieszkania. W zakres pakietu wchodzą wszystkie niezbędne prace, dodatkowe opcje wykończenia i rozszerzony zakres materiałów. Opcja COMFORT to świetny wybór dla wszystkich, którzy szukają praktycznych i nowoczesnych rozwiązań dla swojego mieszkania.

Pakiet PREMIUM

Najbardziej rozbudowanym pakietem wykończenia jest opcja PREMIUM, składająca się z produktów i materiałów wysokiej jakości. Wariant przeznaczony dla osób, które szukają oryginalnych wnętrz. Z uwagi na szeroką gamę dostępnych rozwiązań, pakiet PREMIUM jest najbardziej zbliżony do zindywidualizowanego wykończenia “pod klucz” czyli w standardzie wchodzisz i mieszkasz.

W skład pakietu PREMIUM wchodzi m.in.: pełne szpachlowanie pomieszczeń, modyfikacje instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej, montaż zabudowy kuchennej wraz z sprzętami AGD, szeroki wybór wysokiej klasy materiałów i wyposażenia.

Opcje pakietowe to wygodna rozwiązanie dla inwestorów gwarantujące realizacja w ustalonym budżecie i terminie. Katalogi pakietów wykończeniowych oferują szeroki wachlarz produktów i materiałów.