Pakiety wykończeniowe: kompozycje gotowych rozwiązań i produktów.

Oprócz kompleksowych, indywidualnych wykończeń oferujemy programy pakietowe– kompozycje gotowych rozwiązań i produktów, które pozwolą klientom przeprowadzić niezbędne prace. W poniższych katalogach znajdą państwo szczegółowe informacje dotyczące pakietowych opcji wykończenia wnętrz.

Każdy z pakietów może zostać rozszerzony o dodatkowe opcje wykończenia, w tym:

  • zaprojektowanie i wykonanie zabudowy kuchennej
  • wykonania szafy na wymiar
  • instalacje klimatyzacji

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby oraz dostępny budżet opracowaliśmy cztery pakiety wykończenia wnętrz:

START, KOMFORT, PREMIUM i INWESTYCYJNY

Pakiet START

Podstawowy wariant wykończenia wnętrz. Skierowany jest do osób, które w krótkim czasie i niewielkim budżecie chcą przeprowadzić wszystkie niezbędne prace. Na opcje START składają się uniwersalne i sprawdzone materiały i produkty, w tym m.in.: główne oświetlenie w łazience, akcesoria i lustro łazienkowe.

Cena Pakietu START od 850 zł brutto / m2
Podana cena dotyczy mieszkań o metrażu większym niż 45 m2

Pakiet KOMFORT

Optymalna opcja pakietowa, która jest doskonałym wyborem dla osób szukających profesjonalnego wykończenia mieszkania. Opcja KOMFORT to świetny wybór dla wszystkich, którzy szukają praktycznych i nowoczesnych rozwiązań dla swojego mieszkania. W zakres pakietu wchodzą wszystkie niezbędne prace, dodatkowe opcje wykończenia i rozszerzony zakres materiałów, w tym m.in.: szafki wiszące z lustrami, oświetlenie w każdym pomieszczeniu i szafki z umywalką.

Cena Pakietu KOMFORT od 1150 zł brutto / m2
Podana cena dotyczy mieszkań o metrażu większym niż 45 m2

Pakiet PREMIUM

Najbardziej rozbudowanym pakietem wykończenia jest opcja PREMIUM, składająca się z produktów i materiałów wysokiej jakości. Wariant przeznaczony dla osób, które szukają oryginalnych wnętrz. Z uwagi na szeroką gamę dostępnych rozwiązań, pakiet PREMIUM jest najbardziej zbliżony do zindywidualizowanego wykończenia “pod klucz” czyli w standardzie wchodzisz i mieszkasz.

W skład pakietu PREMIUM wchodzi m.in.: pełne szpachlowanie pomieszczeń, modyfikacje instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej, szeroki wybór wysokiej klasy materiałów i wyposażenia.

Cena Pakietu PREMIUM od 1450 zł brutto / m2
Podana cena dotyczy mieszkań o metrażu większym niż 45 m2

Pakiet INWESTYCYJNY

Pakiet INWESTYCYJNY skierowany jest głównie do osób, które szukają kompleksowego rozwiązania da mieszkań przeznaczonych pod wynajem bądź sprzedaż. W zakres Pakietu INWESTYCYJNEGO wchodzą wszystkie niezbędne prace, pełne umeblowanie i wyposażenie do mieszkania. Opcją dodatkową jest usługa Home Staging, która pozwala uatrakcyjnić wnętrze i przygotować mieszkanie pod dalszą inwestycję tj. sprzedaż bądź najem.

Cena Pakietu INWESTYCYJNY od 1490 zł brutto / m2
Podana cena dotyczy mieszkań o metrażu większym niż 45 m2 wraz z wyposażeniem i umeblowaniem

Przedstawiamy katalog dodatkowych opcji wykonania zabudowy meblowej: szafy i kuchni na wymiar.
Pakiety można rozbudować o kuchnię zaprojektowaną i wykonaną na wymiar, bądź o gotowy moduł kuchenny wraz z sprzętami AGD.

Poniżej załączono zestawienie usług i produktów oferowanych w ramach poszczególnych pakietów.

Opcje pakietowe to wygodna rozwiązanie dla inwestorów gwarantujące realizacja w ustalonym budżecie i terminie.
Katalogi pakietów wykończeniowych oferują szeroki wachlarz produktów i materiałów.