fbpx

Wykończenia mieszkań i domów pod klucz w Opolu

Usługi pod klucz w Opolu: projektowanie, wykończenia pod klucz, wyposażenia i umeblowania

Standard „wchodzisz i mieszkasz” oznacza wnętrza gotowe do zamieszkania. Dla Klienta oznacza to brak obowiązku nadzorowania prac remontowo-budowlanych czy składania zamówień i koordynowania dostaw towarów. Co więcej, zajmujemy się również wyborem niezawodnych elementów podtynkowych, doborem odpowiedniej podłogi do ogrzewania podłogowego czy rozplanowywania układu oświetlenia.

Firma SaniWell we współpracy z FODOHOME (FOROPRESS) odpowiada za wszystkie prace, które prowadzone są zgodnie z indywidualnym projektem wnętrza. Co więcej, nasi klienci zyskują gwarancję profesjonalnego wykończenia i umeblowania, a do tego dodatkowy czas wolny. Dlatego standard „wchodzisz i mieszkasz” jest kompleksową i spersonalizowaną usługą pod klucz, w której efekcie powstają piękne i wyjątkowe wnętrza.

Biuro SaniWell wnętrza pod klucz w Opolu

Osoby zainteresowane tematem projektowania wnętrz, wykańczaniem i aranżowaniem wnętrz pod klucz zapraszamy do naszego biura w Opolu. Poznajcie nasze usługi wykańczania wnętrz pod klucz:

  • Kompleksowe wykończenie, umeblowanie i całkowite wyposażenie w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” to wnętrza gotowe do zamieszkania, zaprojektowanie pod indywidualne potrzeby.
  • Pakiety wykończeniowe pod klucz, to szybki sposób na przeprowadzenie niezbędnych prac wykończeniowych w atrakcyjnej cenie
  • Usługa remontowa na rynku wtórnym ReFIT czyli przywrócenie wnętrz do stanu deweloperskiego

Dowiedź się więcej o naszych usługach pod klucz realizowanych w Opolu: