fbpx

Wykończenie mieszkania pod klucz w Katowicach. Projektowanie wnętrz i kompleksowa usługa pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”.

Realizowana przez SaniWell usługa projektowania wnętrz i kompleksowego wykończenia pod klucz obejmuje pełne wyposażenie i umeblowanie mieszkania. Oddawane przez SaniWell mieszkania i domy są gotowe do zamieszkania. Dla Klienta oznacza to brak obowiązku nadzorowania prac remontowo-budowlanych czy koordynowania zamówień i dostaw towarów. Zajmujemy się również wyborem niezawodnych elementów podtynkowych, doborem odpowiedniej podłogi do ogrzewania podłogowego czy rozplanowywania układu oświetlenia.

Za wszystkie prace, które prowadzone są zgodnie z indywidualnym projektem wnętrza, odpowiadamy my. Co więcej, nasi klienci zyskują dodatkowy czas wolny na wypoczynek, spokój i gwarancję profesjonalnego wykończenia i umeblowania. To dlatego standard „wchodzisz i mieszkasz” jest usługą unikalną, w której efekcie powstają piękne i wyjątkowe wnętrza.

Nowe biuro SaniWell wnętrza pod klucz w Katowicach

Wszystkich zainteresowanych tematem projektowania wnętrz i urządzania pod klucz zapraszamy do naszego biura w Katowicach. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania na temat naszych usług wykończenia mieszkań, domów i apartamentów. Opowiemy, dlaczego chcąc wykończyć mieszkanie, warto oddać swoje cztery kąty w ręce SaniWell i skorzystać z nasze usługi „wchodzisz i mieszkasz”.

Co więcej, cieszymy się, że przestrzeń naszego nowego biura współdzielimy z pracownią einteriors!

Biuro SaniWell wnętrza pod klucz znajduje się w lokalu numer 30, w kamienicy przy ulicy Mickiewicza 10 w Katowicach.

Dlaczego „wchodzisz i mieszkasz”? 

W SaniWell odpowiadamy za wszystkie prace, które prowadzą do wymarzonego wnętrza. Nasz standard „wchodzisz i mieszkasz” jest usługą zdecydowanie różniącą się od popularnych rozwiązań pakietowych. To dlatego, że odpowiadamy za wszystkie prace, które prowadzą do wnętrza gotowego do zamieszkania. Nadzorujemy m.in. prace remontowo-budowlane, wykonanie mebli na wymiar, zakup, transport i montaż podłóg, drzwi, oświetlenia, mebli gotowych, dodatków wystroju oraz pozostałych produktów wyposażenia do wszystkich pomieszczeń.

Biuro SaniWell wnętrza pod klucz w Katowicach

Poniżej przedstawiamy galerię naszego biura, w którym mamy przyjemność gościć naszych śląskich Klientów.