fbpx

Wykończenie pod klucz mieszkania w inwestycji Rondo Ceglana Katowice dewelopera IMS Budownictwo

 

Wykończenie wnętrza pod klucz w inwestycji dewelopera IMS Budownictwo – Rondo Ceglana w Katowicach. Kluczowym etapem w kompleksowej usłudze “wchodzisz i mieszkasz” jest opracowanie projektu mieszkania. Dominującymi stylami jest tutaj glamour i modern traditional.

Projekt mieszkania stanowi połączenie kontrastowych kolorów,  eleganckich dekoracji i naturalnych materiałów. Sztukateria oraz błysk dodatków i designerskiego oświetlenia, co jest tożsame z stylem glamour. Co ciekawe, we wnętrzu spotykamy podłogę w jodełkę o stonowanym odcieniu czy wzorzyste płytki w kuchni i łazience, co nadaje pomieszczeniom klasycznego charakteru. Co ciekawe, na szczególną uwagę zasługuje połączenie kolorów zabudowy kuchennej z złotą armaturą. Dlatego ciemnogranatowe odcienie powtarzają się w innych pomieszczeniach, jak obicie łóżka w sypialni czy biuro do pracy zdalnej. Zastosowanie takich kolorów ożywia mieszkanie, sprawiając, że staje się bardziej nowoczesne i nietuzinkowe.

 

 

Zdjęcia z wykończonego i urządzonego mieszkania

 

Modern traditional w salonie z kuchnią

Dopasowane dodatki, szarość wymieszana z kontrastowymi granatowymi meblami kuchennymi, złota armatura i sztukateria naścienna – między innymi te elementy sprawiają, że całe wnętrze zyskuje pewnego paryskiego charakteru. Cudownie prezentuje się podłoga w jodełkę. Co więcej, projektując i wykańczając pod klucz wnętrze zadbano o najdrobniejsze szczegóły jak złote uchwyty i frezowane wykończenie zabudowy kuchennej. Pięknie prezentuję się grafika w salonie.

 

 

Piękne sypialnie w stylu glamour

Każda z dwóch sypialni zaprojektowano z uwzględnieniem potrzeb klienta. Odpowiedzialność za pełne wykończenie i wyposażenie mieszkania spoczywa na firmie SaniWell. Dlatego w wykańczanych sypialniach zapewniono pełne umeblowanie, m.im.: szafy, łóżka, oświetlenie, zasłony w oknach, toaletkę wykonywaną na wymiar i lustro. Co więcej, usługa pod klucz “wchodzisz i mieszkasz” jest najbardziej kompletną i spersonalizowaną opcją na wykończenie mieszkania.

 

 

Eleganckie miejsce do pracy zdalnej

Domowe biura nie muszą być kojarzone z prostym biurkiem i obrotowym krzesłem. To miejsce, gdzie podczas pracy zdalnej spędzamy wiele godzin. Dlatego warto, aby zostało zaaranżowane na przestrzeń nad odpowiadającą. W tej realizacji biuro zaprojektowane zostało na eleganckie pomieszczenia z dekoracjami, sztukaterią i meblami wykonanymi na wymiar. Co więcej, nie zabrakło miejsca do wypoczynku.

 

 

Eleganckie i piękne łazienki

W łazienkach spotykamy klasyczne połączenie płytek o marmurowym wzorze i zabudowy w delikatnych odcieniach zieleni i niebieskiego. Co więcej, oprócz wanny wstawiono również kabinę natryskową z baterią natynkową. Dlatego klient może korzystać z obu opcji: długich kąpieli w wannie i szybkich porannych pryszniców.

 

 

Miejsce do przechowywania w hallu

W przedpokoju przewidziano miejsce na szafę wykonywaną na wymiar oraz zabudowę z siedziskiem. Dlatego w mieszkaniu nie zabraknie miejsca na płaszcze i przechowywania wyposażenia. Co więcej, przy wejściu zawieszono lustro, które ułatwia codzienne szykowanie się do wyjścia.