Współpraca SaniWell z Conrada 27 – dowiedź się więcej o nowej inwestycji w Krakowie

Szukasz idealnej inwestycji mieszkalnej w Krakowie? Poznaj Condara 27 – nowoczesną inwestycję o atrakcyjnej lokalizacji, funkcjonalnych mieszkaniach i wyjątkowej ofercie.

Condara 27 to więcej niż tylko miejsce do zamieszkania. Zlokalizowany w na styku trzech dzielnic Krakowa, w pobliżu renomowanych uniwersytetów AGH i Pedagogicznego oraz popularnego sklepu Ikea, Condara 27 oferuje doskonałą komunikację z centrum miasta, co sprawia, że życie tutaj staje się wyjątkowo wygodne. Bliskość tych kluczowych miejsc sprawia, że codzienne życie staje się jeszcze łatwiejsze, a dostęp do różnorodnych usług i atrakcji jest na wyciągnięcie ręki.

Funkcjonalność mieszkań to kolejny atut Condara 27. Przemyślane układy pomieszczeń, starannie zaprojektowane wnętrza oraz wysokiej jakości materiały budowlane sprawiają, że każdy metr kwadratowy jest wykorzystany optymalnie, zapewniając przestrzeń, którą można dostosować do swoich potrzeb.

Ale to jeszcze nie wszystko. Condara 27 to także wygodny wyjazd z miasta. Dzięki dogodnej lokalizacji można szybko wyjechać na weekendowe wycieczki czy podróże służbowe, bez konieczności stania w korkach czy utraty cennego czasu.

Dwa 6 kondygnacyjne budynki składają się na 144 mieszkań. Każde uzupełnione o balkon bądź taras. Inwestycja otoczona zielenią, w której zadbano o potrzeby przyszłych mieszkańców: zaplanowano budowę placu zabaw wewnątrz osiedla, zaprojektowano stylowe przestrzenie wspólne i klatki schodowe, a w inwestycji przewidziano 173 miejsca parkingowe w garażach oraz miejsca postojowe na zewnątrz. Dodatkowo dostępne są piwnice oraz komórki lokatorskie. Co ciekawe, zaprojektowane korytarze komunikacyjne ograniczają ruch samochodowy wewnątrz osiedla, co przekłada się na komfort użytkowników.

Jeśli szukasz inwestycji, która oferuje nie tylko komfortowe mieszkania, ale również doskonałą lokalizację oraz wygodę codziennego życia, to Condara 27 jest idealnym wyborem.

Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na zakup nieruchomości od dewelopera, mogą skorzystać z usługi pod klucz naszej firmy. SaniWell oferuje szeroki zakres usług wykończeniowych, włączając w to projektowanie wnętrz, wybór i montaż mebli oraz dodatków, a także kompleksowe remonty i aranżacje. Dzięki ich doświadczeniu i profesjonalizmowi, Twój dom w Condara 27 może stać się miejscem pełnym harmonii i wygody.

Więcej o inwestycji na stronie dewelopera: https://conrada27.pl/

Materiały dewelopera Conrada 27