fbpx

Współpraca SaniWell z HomeKONCEPT zaowocowała powstaniem specjalnej oferty na wykończenie wnętrz dla domów zaprojektowanych przez pracownię HomeKONCEPT

Nowoczesny dom to składa się z przestrzeni zaplanowanych i tworzonych z myślą o użytkownikach. Dlatego oczywistym mogłoby się wydawać, że szukając oryginalnego i funkcjonalnego projektu domu chcemy polegać na firmach z wieloletnim doświadczeniem. Właśnie taką pracownię tworzą architekci w HomeKONCEPT. Swoje projekty domów kierują do osób poszukujących rozwiązań nowoczesnych i zorientowanych na indywidualne potrzeby Klientów.

Profesjonalne projekty domów HomeKONCEPT składają się ze stylowych i przyjaznych środowisku rozwiązań. Natomiast wieloletnie doświadczenie jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa. 

Dom pod klucz

Klient, który zdecyduje się dodatkowo na zaprojektowanie wnętrza domu i usługę wykończenia w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” z SaniWell zostaje odciążony z problemów związanych z m.in.: doborem materiałów, nadzorowania skomplikowanego procesu organizacyjnego i wykończeniowego, organizacji spraw logistycznych, zamówień towarów, montażu wyposażenia, mebli, oświetlenia itp. Co więcej, pełna usługa, dostarczana przez SaniWell i HomeKONCEPT, jest unikalnym rozwiązaniem prowadzącym do przestrzeni skrojonej pod indywidualne potrzeby użytkowników. 

Firmę SaniWell wyróżnia kompleksowość usług wykańczania wnętrz domów w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Dlatego oddawane przez nas wnętrza są, zgodnie z nazwą, gotowe do zamieszkania. Prowadzone realizacje zawsze są oparte na projektach wnętrz przygotowywanych przez architektów, co w praktyce oznacza, że aktywność naszych Klientów jest ograniczana jedynie do uczestnictwa w procesie projektowym.  Za wszelkie prace związane z wykończeniem wymarzonego wnętrza jesteśmy odpowiedzialni my.

Galeria projektów domów przygotowanych przez firmę HomeKONCEPT

Dla Klientów pracowni HomeKONCEPT przygotowaliśmy specjalną ofertę zaprojektowania, wykończenia i umeblowania domów pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Galeria wnętrz gotowych do zamieszkania. SaniWell „wchodzisz i mieszkasz”

Oddawane przez SaniWell wnętrza są zaprojektowane, wykończone, w pełni urządzone i umeblowane. Odpowiadamy za wszystkie prace, które prowadzą do produktu, jakim jest mieszkanie gotowe do zamieszkania. Co więcej, odpowiadamy m.in.: kompleksowe wykończenie, wykonanie mebli na wymiar, zakup i montaż produktów, mebli gotowych i dekoracji. Aktywność Klienta ogranicza się do aktywnego udziału w procesie projektowym.

Współpraca SaniWell i HomeKONCEPT

Więcej informacji o ofercie specjalnej firmy SaniWell na wykańczania wnętrz domów dla Klientów pracowni HomeKONCEPT możecie Państwo znaleźć pod wskazanym linkiem. Natomiast szczegóły usługi projektowania i wykańczania wnętrz pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” oraz różnice pomiędzy popularnymi opcjami pakietowymi zostały opisane na naszej stronie.