fbpx

„Osiedle Pasteura” to czteroetapowa inwestycja dewelopera Tętnowski Development w Krakowie

„Osiedle Pasteura” to trzypiętrowa, kameralna i nowoczesna zabudowa mieszkalna. Zlokalizowana jest w zielonej i rodzinnej dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. W ofercie dewelopera przygotowano mieszkania o zróżnicowanej powierzchni z dostępem do balkonów, tarasów, komórek lokatorskich, podziemnych miejsc postojowych. Co więcej, na szczególną uwagę zasługuje tutaj planowana przestrzeń wspólna, zapewniająca mieszkańcom rozrywkę i bezpieczny wypoczynek na zewnątrz. Dlatego zaplanowano m.in.: ścieżki spacerowe, place zabaw i miejsce do gry w szachy. Warto zaznaczyć, że sieć komunikacyjna jest stale rozbudowywana. Dostęp do osiedla zostanie w przyszłości uzupełniony o nową linię tramwaju miejskiego.

Więcej informacji o ofercie „Osiedle Pasteura” dewelopera Tętnowski Development

Projektowanie i wykańczanie mieszkań – współpraca z SaniWell

Nasze usługi projektowania, wykańczania, pełnego umeblowania i wyposażenia wnętrz pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” będziemy świadczyć dla zainteresowanych klientów inwestycji „Osiedle Pasteura”. Dlatego cieszymy się z możliwości zaprezentowana naszego unikalnego i kompleksowego rozwiązania. Co więcej, wnętrza urządzane pod klucz przez naszą firmę są gotowe do zamieszkania: w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone.

Więcej informacji o ofercie SaniWell dla klientów „Osiedle Pasteura” – Tętnowski Development

Więcej niż pod klucz – „wchodzisz i mieszkasz”

Klienci decydujący się na współpracę z SaniWell w ramach usługi „wchodzisz i mieszkasz” nie zajmują się żadnymi pracami związanymi z wykończeniem, remontem, zakupem i montażem produktów wyposażenia, AGD czy pozostałych sprzętów domowych.

Co więcej, nie ma potrzeby samodzielnie zamawiać mebli kuchennych, szafy na wymiar czy pozostałych mebli. Wszystko jest zamawiane, dostarczane i montowane przez SaniWell, zgodnie z założeniami projektu wnętrza. Standard „wchodzisz i mieszkasz” oznacza wnętrze gotowe do zamieszkania. Dlatego klientowi pozostaje jedynie cieszyć się posiadaniem wspaniałego wnętrza od samego początku.

Więcej informacji o usłudze pod klucz „wchodzisz i mieszkasz”

Elastyczne opcje pakietowe

Alternatywnym podejściem do wykańczanego mieszkania jest wybór jednego z naszych elastycznych pakietów wykończeniowych. Dlatego w ramach pakietu przygotowana zostanie wizualizacja łazienki, a materiały wybierane są z pakietowych katalogów. Co więcej, oferowane przez SaniWell pakiety są elastyczne, co oznacza swobodę łączenia rozwiązań, a nawet dodawania produktów i wyposażenia spoza oferty pakietowej.

Więcej informacji o elastycznych opcjach pakietowych.

Porozmawiajmy o naszych usługach pod klucz

Biura SaniWell wnętrza pod klucz “wchodzisz i mieszkasz” mieszczą się w Krakowie i Katowicach. Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie: w jednym z naszych biur, jak również online.

Projektowanie mieszkań i wykańczanie wnętrz pod klucz.

Pozostałe artykuły: