fbpx

Projektowanie wnętrz w SaniWell

Projektowanie wnętrz jest pierwszym etapem współpracy w ramach kompleksowej usługi pod klucz “wchodzisz i mieszkasz”. Oznacza to, że każde wnętrze wykańczane pod klucz przez SaniWell w ramach wspominanego standardu “wchodzisz i mieszkasz” jest w pierwszej kolejności profesjonalnie zaprojektowane przez dedykowanego architekta. Co więcej, rozwiązania, materiały i wyposażenie jest dobierane do indywidualnych oczekiwań klientów. Tak, aby odpowiadały oczekiwaniom jakościowym i finansowym. W końcu wykańczając pod klucz nowo zakupioną nieruchomość chcemy, aby jej wnętrze w pełni odpowiadało naszym gustom.

Warto zaznaczyć, że w SaniWell zrzesza architektów i projektantów poruszających się w najróżniejszych stylach. Dlatego projektując wnętrza w SaniWell architekt dopasowuje się do preferencji klienta, mogą zaproponować spersonalizowane i oryginalne rozwiązania na wnętrze. Co więcej, usługa “wchodzisz i mieszkasz” to najbardziej spersonalizowana opcja projektowo-wykończeniowa, dlatego klienci decydujący się na usługi świadczone przez SaniWell określają zakres współpracy: od projektowania wnętrz, przez prace remontowo-budowlane i wykończeniowe, aż po pełne i kompleksowe wyposażenie i umeblowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, które każdorazowo przygotowano na podstawie wytycznych naszych klientów.

Projektowanie wnętrz – co warto wiedzieć?

Część klientów nie jest przekonana, czy warto posiadać projekt wnętrza. Zwracają oni jednak uwagę na ceny i dłuższy czas związany z remontem (profesjonalne zaprojektowanie wnętrz trwa nawet do trzech miesięcy). Okazuje się, że nie do końca słusznie. Dzięki projektowi można uniknąć zdecydowanej większości kłopotów, które często zdarzają się podczas remontu.

Przede wszystkim warto zacząć od tego, że mając projekt, koordynator budowy i architekt wnętrz będzie mógł nadzorować proces prac zamiast klienta. Wymaga to negocjowania i zwracania uwagi personelowi na miejscu, jeśli coś nie wygląda tak jak zostało zaplanowane. Zdecydowana większość osób wolałaby tego na pewno uniknąć.

Drugim powodem jest możliwość reklamacji usługi. W przypadku braku projektu i umowy pisemnej nie jesteśmy w stanie dochodzić praw. Tym bardziej, jeżeli współpracowaliśmy z osobą prywatną, a nie firmą. Drobna oszczędność może się okazać w tym przypadku bardzo pozorna.

Indywidualne aranżacje wnętrz – czy warto?

Warto też zwrócić uwagę na to, czy przedstawiana przez projektanta aranżacja jest spersonalizowana. Często zdarza się, że pewne osoby przedstawiają już gotowe projekty i kopiują je na “grunt” nowego mieszkania. Na pierwszy rzut oka pozwala to sporo zaoszczędzić, nie tylko pieniędzy, ale też czasu… jednak w zdecydowanej większości przypadków nie da to tak dobrego efektu, jak w sytuacji, gdy projekt wnętrza jest przygotowywany od zera- “szyty na miarę”. Pewne rzeczy mogą być wtedy dodawane “na siłę”, co nie zrodzi dobrego efektu.

Projektowanie wnętrz Kraków i Katowice

Zachęcamy do sprawdzenia projektów i prac wykonanych przez nas oraz współpracujących z nami projektantów. SaniWell to gwarancja wysokiej jakości. Zapraszamy do współpracy zarówno przy projektowaniu wnętrz, wykonywaniu remontów, jak i wykończenia wnętrz pod klucz.

Biura SaniWell znajdują się w Krakowie i Katowicach, natomiast usługi projektowania i wykańczania wnętrz świadczymy w na terenie całego województwa Małopolskiego i Śląskiego. Projektowanie wnętrz może również być realizowane w pełni zdalnie (online).

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę projektowania wnętrz