Każdy remont lub zakup nowego mieszkania to duże wyzwanie. W tym artykule, wyszukiwanym najczęściej na frazę “projekty wnętrz Kraków” odpowiemy, dlaczego warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz i tym samym raz na zawsze poradzić sobie z problemem aranżacji pomieszczeń.

Dlaczego warto skorzystać z projektu wnętrza?

Większość osób wykańczając lub remontując mieszkanie nie korzysta z projektu. Motywacje są różne – czasami problemem są finanse, ale z reguły, mimo posiadania środków i chęci uzyskania efektów, próbuje się dobrać wszystko na własną rękę. Niestety w wielu przypadkach okazuje się, że był to zły pomysł. Mimo, że pojedynczo wszystko wygląda całkiem dobrze, to już po wykonaniu prac okazuje się, że np. w mieszkaniu jest zbyt mało lub zbyt dużo elementów dekoracyjnych, a sprzęt domowy nie jest dobrany wielkościowo i wizualnie tak, by faktycznie pasował do reszty. 

Projekty wnętrz Kraków – projektanci

W Krakowie można znaleźć wielu projektantów wnętrz. Jednakże niewielu z nich współpracuje bezpośrednio z konkretnymi firmami remontowymi. Powoduje to często sytuację, w której nadzór nad wykonywaniem sprawuje klient, co może i często kończy się niedoskonałym odwzorowaniem projektu. Natomiast w pełni profesjonalny architekt wnętrz na bieżąco analizuje poziom prac i zgłasza uwagi, zanim zauważy je klient lub będzie za późno na zmiany. Skorzystanie z takiej usługi pozwala także na pełną swobodę w trakcie remontu – zadaniem wykonawcy jest doprowadzenie prac “pod klucz” tak aby praktycznie w 100% były zgodne z projektem. Dzięki takiej współpracy unikamy niepotrzebnych i zwykle burzliwych rozmów.

Wykonane wnętrza – przykłady

Firma Saniwell zajmuje się wykonywanie profesjonalnych prac remontowych i wykończeniem wnętrz w Krakowie, korzystając z pomocy najlepszych projektantów wnętrz. Dodatkowo jedną z naszych głównych działalności jest wyposażenie łazienek, co pozwala na pewne obniżenie kosztów wykonawstwa. Poniżej możecie Państwo oglądać efekty naszej pracy. Część zdjęć przedstawia projekty, część już wykonane przez nas prace. Jeśli chcielibyście Państwo wyremontować lub wykończyć mieszkanie i skorzystać z naszych usług już zapraszamy do kontaktu z nami.