fbpx

Współpraca SaniWell z deweloperem HK Group

Z radością chcemy podzielić się informacją, o zawiązanej współpracy z deweloperem HK Group. W ofercie dewelopera HK Group dostępne są mieszkania o zróżnicowanym układzie i metrażu, które zostały funkcjonalnie zaprojektowanie, skupiając się na komforcie użytkowników.

Usługi pod klucz SaniWell, w tym projektowania wnętrz, kompleksowego wykańczania z umeblowaniem i wyposażeniem w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” świadczymy dla zainteresowanych klientów inwestycji dewelopera HK Group. Zapraszamy do kontaktu, chętnie opowiemy o naszej ofercie.

Loft Dolnomłyńska

Kameralna zabudowa z industrialną tożsamością – poznajcie Loft Dolnomłyńska. Inwestycja zlokalizowana jest w cichej i zielonej, acz doskonale skomunikowanej części Czyżyn. Dzięki temu mieszkańcy mają okazję korzystać z licznych punktów usługowych, dostępności terenów wypoczynkowych i parków, ale również rewelacyjnie rozwiniętej sieci komunikacyjnej. To wszystko w otoczeniu niskiej, kameralnej zabudowy.

Co więcej, w ramach przestrzeni wspólnych, deweloper HK Group przewidział zielone miejsce rekreacji na dachu garażu w budynku A. Istotnym, od strony ekologicznej i ergonomicznej, jest dwustronny układ mieszkań ograniczające nadmierne lub zbyt słabe nasłonecznienie pomieszczeń. Te loftowe budynki w nowoczesnym wydaniu prezentują się fantastycznie, a ten styl jest ponadczasowy


Loft 04

Natura, rozrywka, praca i edukacja po sąsiedzku? Poznajcie inwestycje LOFT 04 naszego partnera HK Group. Jest to inwestycja zlokalizowana przy ul. Strumyk w Czyżynach. Designerska zabudowa nawiązująca do przemysłowych obiektów, rozwinięta infrastruktura komunikacyjno-usługowa czy bliskość ośrodków edukacyjnych, biznesowych i centrum miasta to wyłącznie niektóre z atutów inwestycji LOFT 04.

Kameralny budynek składa się zaledwie z 10 mieszkań, a w ofercie dewelopera pozostały ostatnie lokale trzy i czteropokojowe, o metrażu przyjaznym rodzinie.