fbpx

Generalny remont mieszkania to wyzwanie znacznie trudniejsze niż wykańczanie mieszkań od stanu deweloperskiego.

Jednak wyzwania i wymarzone wnętrza to nasza specjalność! Tak wygląda właśnie mieszkanie po generalnym remoncie wykończone pod klucz. Są w nim wszystkie elementy wyposażenia, dekoracje i produkty potrzebne do zamieszkania w nim. Najważniejsze jest zadowolenie klientów, a wnętrze zyskało nowoczesny i ciepły wymiar.

Zapraszamy do galerii przedstawiającej efekty naszej pracy, etap projektowy i stan przed remontem.

Efekt po generalnym remoncie

Projekt wnętrza

Projekt wnętrza jest bardzo ambitny: tak ma wyglądać wnętrze po zakończeniu prac. Nowoczesna stylistyka, sporo białego koloru. Dzięki ciepłej barwie cegły, panelom podłogowym i innym kolorowym dodatkom wnętrze ma być przyjazne do mieszkania.

Stan przed remontem

Generalny remont starego mieszkania to wyzwanie dużo trudniejsze niż wykańczanie mieszkań od stanu deweloperskiego. Przed nami było trudne zadanie zrobić nowoczesne mieszkanie w starym nowohuckim bloku w Krakowie. Prace remontowe rozpoczynamy od demolki i odkrywania niewiadomego.

W takich mieszkaniach problemem stanowią niespodzianki czekające pod tynkiem lub starą wanną, stan rur kanalizacyjnych i wodnych. Warto mieć na uwadze czy stare instalacje będzie można połączyć z nowymi, jak zapewnić dobrą wentylację łazienki? Wyburzenie jednego elementu pociąga często za sobą naruszenie drugiego. W takich blokach remont to zawsze duże wyzwanie.

SaniWell – remont – wchodzisz i mieszkasz!