fbpx

Czym się zajmujemy, z kim współpracujemy i jakie usługi świadczymy?

Usługi wykańczania wnętrz pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Naszą specjalnością są usługi kompleksowego wykańczania wnętrz. Efektem naszej pracy jest produkt, który nazywamy: mieszkanie wykończone pod klucz – czyli gotowe do zamieszkania.   Proces dojścia do zamierzonego efektu obejmuje etapy:

Przygotowania projektu wnętrza

Prace remontowo-budowlane oraz wykończeniowe podejmujemy na podstawie przygotowanego projektu wnętrza. Dla łatwiejszego zrealizowania tego założenia współpracujemy z kilkoma biurami projektowymi. Pierwszy etap polega na:

  • Opracowaniu koncepcji wnętrza, przygotowaniu wizualizacji, doborze materiałów i wszelkiego wyposażenia łazienki, kuchni, zaprojektowaniu mebli, wyborze podłogi, dobrze oświetleń, sprzętów AGD itd.,
  • Wycenie przygotowanego zestawienia produktów, wycenie prac remontowych i wszelkich innych kosztów (logistycznych, porządkowych itp. ) Omówieniu wyceny z klientem, wprowadzaniu zmian, dograniu ostatecznej i niezmiennej ceny.

Zakończeniem tego etapu jest przygotowanie projektu wykonawczego, który jest podstawą do dalszych kolejnych działań.

Planowanie prac / składanie zamówień na produkty i usługi

Po zaakceptowaniu projektu i kosztorysu prac, przystępujemy w pierwszej kolejności do składania zamówień na produkty do wyposażenia mieszkania.

Na niektóre z nich, szczególnie te mniej typowe, czeka się od 3 do 6 tygodni. Mając na uwadze terminy dostaw produktów, planujemy przebieg prac i działania logistyczne, w tym rezerwujemy terminy, zlecamy produkcje mebli.

Prace przygotowawcze: elektryczne, hydrauliczne

W etapie przygotowawczym zabezpieczmy poszczególne elementy wnętrza:  okna, drzwi wejściowe, grzejniki itp. Na tym etapie realizowane są:

  • Prace wyburzeniowe, przystosowanie podłączeń hydraulicznych i punktów elektrycznych. Rozprowadzenia instalacji: klimatyzacji, inteligentnego domu, dla sprzętu RTV- zależności od założeń projektowych.

  • Prace instalacyjne należą do tej grupy działań, których nie widać na zewnątrz, ale jakość ich wykonania jest bardzo ważna. Rozprowadzając instalacje podtynkowe, dokładamy wszelkich starań, aby zastosowane materiały, jak i wykonana praca, była najwyższej jakości. W pracach instalacyjnych stosujemy materiały tylko markowych i sprawdzonych firm. Mamy również duże doświadczenie w montażu wszelkiego typu armatury/baterii łazienkowych podtynkowych.

Prace remontowo-budowlane i fliziarsko-instalacyjne, drzwi, podłogi

Prace fliziarskie i okładziny ścienne wykonujemy z wykorzystaniem wszelkich dostępnych na rynku materiałów. Poczynając od typowych płytek ceramicznych, przez gresy, płytki granitowe, mozaiki, kamień naturalny, spieki kwarcowe i inne materiały- w zależności od pomysłowości architekta i oczekiwań klienta.

 

Budowa wnętrza: dodatkowe zabudowy, podwieszane sufity, gładzie, tynki dekoracyjne, ozdoby ścienne, tapety, malowanie itp.

 

Etap prac remontowo-budowlanych trwa ok. 4-6 tygodni. Po zakończeniu mokrych prac rozpoczynamy etap montażu drzwi i podłóg.

Produkty wyposażenia łazienek, grzejniki i płytki

Produkty wyposażenia łazienek to nasza specjalizacja od 20 lat! Pełną ofertę można sprawdzić na stronie Sanitbuy.pl. Posiadamy ofertę ponad 130 fabryk z wyposażeniem łazienek, płytkami ceramicznymi i grzejnikami. Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia przy wyborze produktów do swojej łazienki.

 

Na wszystkie produkty wyposażenia łazienek oferujemy rabaty sięgające nawet 40% od cen cennikowych. Są to ceny, których nie otrzymacie Państwo w żadnym sklepie detalicznym.

 

mieszkaniu pokazowym zastosowano m.in.: ceramikę sanitarną Villeroy & Boch serii Sentique, Armaturę Axor Citterio M z deszczownicą Raindance 30 cm oraz baterię kuchenną Hansgrohe Metris Select, drzwi natryskowe Huppe Design z Anti-plaque i samodomykiem, grzejniki Vasco serii Beams i Bryce, płytki ceramiczne Apavisa oraz sprzęt AGD Bosch i Siemens.

Meble gotowe i na wymiar: kuchenne, pokojowe i łazienkowe

Meble kuchenne, zabudowy wnękowe, meble łazienkowe, tapicerowane, łóżka, sofy, stoły, krzesła i inne produkty są integralną częścią wyposażenia wnętrz a tym samym ich nabycie, dostawa i montaż jest częścią naszej działalności.

 

Współpracujemy z wykonawcami mającymi duże doświadczenie i renomę, co zapewnia spokój o jakość produktów. Wykonujemy meble zgodnie z indywidualnym projektem architekta, dopasowane do remontowanego wnętrza. Do wszystkich mebli kuchennych dostarczamy również sprzęty AGD.

Oświetlenie, klimatyzacja, inteligentny dom, RTV

Pojęcie komfortu to wartość, która zmienia się na przestrzeni lat. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie komfortowe wnętrze bez klimatyzacji czy odpowiednio zaprojektowanego oświetlenia.  Coraz częściej pojawiają się również systemy inteligentnego domu czy kina domowego.

 

Współpracujemy z firmami, które specjalizują się w tych tematach. Pod naszym nadzorem i na odpowiednim etapie remontu wykonują prace niezbędne, by uzyskać efekt zamierzony w projekcie. W mieszkaniu pokazowym zobaczyć można działającą klimatyzację LG Artcool Gallery, która pokazuje, że nawet jednostka klimatyzacyjna może być estetyczna i dopasowana do każdego wnętrza, przez swój oryginalny kształt.

Zakup i montaż pozostałego wyposażenia

Ostatnim etapem realizacji wnętrza jest dostarczania pozostałych produktów wyposażenia. Są to przede wszystkim takie produkty jak: odbiornik telewizyjny, zasłony okienne, akcesoria łazienkowe, listwy przypodłogowe, dywany i wykładziny oraz drobne elementy wystroju wnętrza.

 

Na specjalnie życzenie klienta zapewniamy wysokiej jakości tekstylia.


Korzyści ze współpracy z SaniWell

Wchodzisz i mieszkasz:

Oddajemy mieszkania wykończone i w  pełni wyposażone.

 

Doświadczenie i profesjonalizm:

Zajmujemy się wykańczaniem wnętrz pod klucz od 2006 roku.

 

Oszczędność pieniędzy i stały budżet:

8% VAT na usługę remontową oraz niezmienność finalnej ceny.

 

Gwarancja jakości:

Indywidualny nadzór nad każdym z etapów realizacji i 2 letnia gwarancja na wykończone wnętrza.

 

Oszczędność czasu:

Profesjonalny remont o średnio 50% szybciej i sprawniej zrealizowany niż w przypadku prac indywidualnych.

 

Odbiór mieszkania:

Na życzenie klienta uczestniczymy w odbiorze mieszkań od dewelopera.

 

Konsultacje w cenie:

Darmowa konsultacja przedprojektowa i ocena możliwości aranżacyjnych wnętrza.