fbpx

Kompleksowa budowa własnego domu od A do Z – współpraca HausWerk i SaniWell

Dom energooszczędny, innowacyjny i kompleksowo wykończony pod klucz. To są fundamenty dla nowatorskiej usługi, która jest efektem naszej kolaboracji firmy HausWerk. W odpowiedzi na potrzebę zorganizowanej, kompleksowej, bezpiecznej dla klienta i szybkiej opcji na wymarzony dom prezentujemy Pakiet Dom Pod Klucz. Jest to rozwiązanie innowacyjne. Atrakcyjne pod względem finansowym i uwalniające inwestora z trosk związanych z budową domu i wykończeniem wnętrz.

Prefabrykowany dom pod klucz

Firma HausWerk specjalizująca się w budowie modułowych domów. Względem tradycyjnej technologii murowanej, nowoczesna budowa z prefabrykatów gwarantuje krótszy, nawet o kilkanaście miesięcy czas realizacji. Co więcej, nasz partner HausWerk zaznacza, że taka budowla może trwać zaledwie 3 miesiące od momentu przejęcia placu budowy przez firmę. Ofertę HausWerk tworzą domy charakteryzujące się materiałami konstrukcyjnymi najwyższej jakości, nowoczesną technologią termoizolacji, która przekłada się m.in.: na energooszczędność.

Dlatego doskonałym uzupełnieniem dla modułowych domów jest usługa pod klucz świadczona przez SaniWell. Zarówno wnętrze opracowane i wykończone na podstawie Pakietu Dom Pod Klucz, jak również zaprojektowane i kompleksowo urządzone w ramach usługi “wchodzisz i mieszkasz”, stanowi kolejny krok przybliżający klienta do wymarzonego domu: wyposażonego i w pełni umeblowanego. Gotowego do zamieszkania. Zobacz realizacje firmy SaniWell.

Po więcej szczegółów w kwestiach związanych z prefabrykowanymi budowlami, wnętrzami pod klucz – wchodzisz i mieszkasz oraz Pakietem Dom Pod Klucz zapraszamy do kontaktu.