fbpx

Remonty mieszkań Kraków – to fraza wyszukiwana przez wiele osób planujących remont. Szukając odpowiedniej ekipy pytamy o radę znajomych albo szukamy w internecie. I tak do końca nie wiemy czy dokonaliśmy dobrego wyboru. Warto jednak na samym początku zdecydować jakiej usługi oczekujemy po firmie wykonującej remont mieszkania, a przede wszystkim czy remont mieszkania będzie wykonywany w oparciu o projekt wnętrza przygotowany przez profesjonalnego architekta czy też w oparciu o nasze pomysły czynione w miarę postępujących prac.

Remonty mieszkań Kraków

Rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że problemy występujące podczas remontu, to co najmniej w połowie, nasza wina. Co to znaczy kolor jasno szary, jaka to jest “mała odległość”, co znaczy “wąski pasek”? Każdy z nas inaczej rozumie te określenia. Brak projektu wnętrza i brak jednoznacznego określenia, tego co ma wykonać ekipa remontowo-budowlana powoduje, że w trakcie prac powstają błędy i niedomówienia.

Projekty wnętrz Kraków

Projekt wnętrza w większości niweluje te nieporozumienia. Architekt wnętrz dokładnie opisze wszystkie odległości, nazwie kolory odpowiednim numerem RAL, zwymiaruje poszczególne elementy i wypisze produkty, które wspólnie zostały wybrane. Co ważne, wygląd mieszkania zobaczycie Państwo w wymiarze 3D jeszcze przed jego wykonaniem.

Mając projekt wnętrza, firma remontowa dokładnie wie co ma wykonać i nie ma dyskusji czy określenie kilka centymetrów to 4 czy 7. Projekt wnętrza to koszt maksymalnie 1,5% ceny mieszkania wraz z wyposażeniem. Rozwiązuje on jednak większość problemów związanych z remontem. Warto wydać ta kwotę by przejść proces remontowy w sposób bardziej uporządkowany. SaniWell wykonuje remonty mieszkań w Kraków zawsze w oparciu o projekty. Dzięki temu nie mamy problemów z oddaniem mieszkania klientowi.