fbpx

Kalkulator wykończenia mieszkania. Ile kosztuje wykończenie i wyposażenie mieszkania? Symulacja kosztów wykończenia nowego mieszkania pod klucz

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego ile kosztuje wykończenie mieszkania. Dlatego przygotowaliśmy i udostępniliśmy kalkulator wydatków remontowych, umożliwiający przeprowadzenie symulacji kosztów związanych z wykończeniem i wyposażeniem nowego mieszkania pod klucz.

Co więcej, dostępny poniżej kalkulator remontowo-budowlany umożliwia oszacowanie kosztów kompleksowego wykończenia wnętrza pod klucz z uwzględnieniem prac technicznych, zmian instalacyjnych, montażu oraz kosztami materiałów i wyposażenia. Również warto zaznaczyć, że oddawane przez SaniWell mieszkania są wykończone pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Oznacza to, że wnętrze jest w pełni wykończone, wyposażone i umeblowane zgodnie z projektem wnętrza- gotowe do zamieszkania. Dlatego w przygotowanym kalkulatorze można uwzględnić nie tylko prace i materiały budowlane, ale również wyposażenie AGD, RTV, oświetlenie i zabudowy meblowe.

Sprawdź koszt wykończenia mieszkania

Sprawdź koszty związane z wykończeniem i wyposażeniem mieszkania pod klucz. Obsługa kalkulatora prac remontowo-budowlanych wymaga programu obsługującego pliki w rozszerzeniu XLS (np. MS Excel)