fbpx

Interesując się tematem remontów, wiele osób wpisuje w wyszukiwarkę frazę kompleksowe remonty Kraków. W wynikach wyszukiwarek, np. Google znajdziemy na początku portal ogłoszeniowy, podobno największy w Polsce. Czy warto skorzystać z usług osób reklamujących się na tym portalu? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Kompleksowe remonty w Krakowie – jak szukać odpowiedniej firmy/osoby?

Zdarza się często, że wiele osób posiadając nawet spory budżet nie decyduje się na wybranie firmy, która wykona wszystko kompleksowo i w pełni profesjonalnie. Zamiast tego, zazwyczaj z chęci oszczędności, wybierane są osoby, z którymi później są kłopoty. Branża budowlana ma niezbyt dobrą opinię, szczególnie przez to, że w takich firmach pracują osoby, niepracujące na odpowiednim poziomie, czego efektem jest niska jakość, w dodatku wyrażające się wulgarnie czy pijące alkohol w trakcie prac.

Projektanci i architekci wnętrz a kompleksowy remont

Problem niskiej jakości wykonania można rozwiązać w dość prosty sposób. Przede wszystkim należy szukać firmy, która ustala wykorzystywane materiały, czas pracy i projekt wnętrza oraz umowę. Dzięki temu zawsze możemy odwołać się do wcześniejszych ustaleń i zapisów, wymagając albo znacznego obniżenia ceny albo poprawek. W innym przypadku umowa ustna może okazać się niewystarczająca.

Teraz wyjaśnijmy, dlaczego potrzebny jest architekt wnętrz. Jest to osoba odpowiedzialna za dopięcie projektu od początku, w trakcie prac i do samego końca. Nie tylko czuwa nad zaprojektowaniem wnętrza, ale także nad wyglądem w czasie prac. Zwróci uwagę, jeśli coś zostanie wykonane niezgodnie z projektem, dzięki czemu klient nie musi samodzielnie sprawdzać stanu prac. Często może nie widzieć, że już na wczesnym etapie widać błąd, kiedy można łatwo go poprawić.

Projekt wnętrza

Najważniejszy jest jednak projekt wnętrza. To na jego podstawie wykonywane są wszystkie prace, kupowane są materiały i ewentualny sprzęt. Może to być, np. zmywarka czy lodówka do zabudowy, która powinna pasować do wystroju pomieszczenia. Wiele osób popełnia ten błąd, kupując na własną rękę sprzęty już po remoncie, zastanawiając się jak je rozmieścić i jaki kolor wybrać. Projekt pozwala na uniknięcie takich dylematów.

Dlaczego wybrać Saniwell?

Naszą dewizą jest wykonywanie “pod klucz”. Co za tym idzie, oddajemy klientowi gotowe, a nawet posprzątane, wyremontowane mieszkanie zgodnie z projektem. Zawsze podpisujemy umowę i działamy zgodnie z harmonogramem. Zatrudniamy profesjonalistów, dbamy o końcowy efekt i doradzamy już od samego początku spotkania z klientem. Dodatkowo prowadzimy inne projekty, np. sklep z łazienkami – Sanitbuy.pl

Zachęcamy do obejrzenia naszych przykładowych projektów.