fbpx

Generalny remont starego mieszkania to wyzwanie dużo trudniejsze niż wykańczanie mieszkań od stanu deweloperskiego. Przed nami było trudne zadanie zrobić nowoczesne mieszkanie w starym nowohuckim bloku w Krakowie. Prace remontowe rozpoczynamy od demolki i odkrywania niewiadomego.

Efekt finalny

Rzeczywistość odpowiada założeniom w projekcie. Tak wygląda właśnie mieszkanie po generalnym remoncie wykończone pod klucz. Są w nim wszystkie elementy i produkty potrzebne do zamieszkania. Najważniejsze, że wykończenie odpowiada potrzebom klientów.

Projekt wnętrza

Projekt wnętrza jest bardzo ambitny – tak ma wyglądać wnętrze po zakończeniu prac. Nowoczesna stylistyka, sporo białego koloru. Naturalna barwa cegły oraz paneli podłogowych uzupełniona kolorowymi dodatkami podnosi klasę wnętrza, sprawiając, że jest przyjemne do mieszkania.

Mieszkanie przed remontem

W takich mieszkaniach problemem stanowią niespodzianki czekające pod tynkiem lub starą wanną, stan rur kanalizacyjnych i wodnych. Warto mieć na uwadze czy stare instalacje będzie można połączyć z nowymi, jak zapewnić dobrą wentylację łazienki? Wyburzenie jednego elementu pociąga często za sobą naruszenie drugiego. W takich blokach remont to zawsze duże wyzwanie.