fbpx

Pakiet Inwestycyjny – szybkie wykończenie i wyposażenie pod klucz mieszkania przeznaczonego na wynajem. Nowe mieszkanie w gotowe na wynajem i sprzedaż.

Klientom, którzy w krótkim czasie i jasno określonym budżecie chcą przeprowadzić wszystkie niezbędne prace wykończeniowe, w pełni wyposażyć i umeblować mieszkanie przeznaczone pod wynajem lub sprzedaż chcemy zaproponować nasz Pakiet Inwestycyjny. Jest to najbardziej unikalny i pełny pakiet pod klucz. Obejmuje on nie tylko standardowe wykończenie z wyposażeniem łazienki, ale również pełne umeblowanie wszystkich pomieszczeń. W cenie uwzględniony jest również zakup i montaż oświetlenia, dekoracji ściennych, zasłon, akcesoriów łazienkowych, kuchennych i kompletnej zastawy stołowej. Mieszkanie wykończone i wyposażone pod klucz w ramach Pakietu Inwestycyjnego jest w pełni gotowe na wynajem i sprzedaż.

Do kogo skierowana jest oferta Pakietu Inwestycyjnego?

Opcja wykończenia mieszkania pod klucz na podstawie Pakietu Inwestycyjnego skierowana jest osób prywatnych, jak również firm deweloperskich. Wykończone mieszkanie może zostać przeznaczony pod cele inwestycyjne takie jak sprzedaż bądź najem. Jest to doskonała opcja dla inwestorów, którzy nie mają możliwości, czasu i chęci zajmować się wykańczaniem, aranżowaniem i przygotowaniem mieszkania pod dalsze inwestycje. Pakiet Inwestycyjny jest świetnym wyborem w przypadku mieszkań, których właściciele żyją w innych miastach czy poza granicami kraju. Nasza firma odpowiedzialna jest za przeprowadzenie całego procesu remontowo-budowlanego, zakup i montaż pełnego wyposażenia wraz z meblami, AGD i dekoracjami.

Co wchodzisz w skład wykończenie pod klucz z Pakietem Inwestycyjnym?

Inwestor decydujący się na Pakiet Inwestycyjny wybiera produkty określone w katalogu. Do wyboru są płytki ścienne i podłogowe, meble łazienkowe, miska WC ze stelażem podtynkowym, armatura i akcesoria łazienkowe, wanna bądź kabina prysznicowa z brodzikiem. Pakiet również uwzględnia drzwi z klamkami, panele podłogowe, oświetlenie do każdego doprowadzonego przez dewelopera przyłącza.

Pakiet Inwestycyjny zakłada nie tylko przeprowadzenie prac wykończeniowych i umeblowanie łazienki. W cenie uwzględnione jest wykończenie kuchni, salonu, sypialni i przedpokoju. Pakiet zakłada również pełne urządzenie mieszkania, w tym zakup i montaż AGD, oświetlenia, dekoracji, dobór i zakup zasłon i wyposażenie kuchni w naczynia, akcesoria i zastawę stołową. Mieszkanie wykończone pod klucz w oparciu o Pakiet Inwestycyjny jest mieszkaniem w pełni gotowym dla przyszłych najemców. W cenie uwzględnione są m.in.: szafy i regały, łóżko z materacem i szafki nocne, stolik kawowy i stół jadalniany z krzesłami, rozkładana sofa i regał RTV. Ponadto zabudowa kuchenna wraz z pełnym wyposażeniem, w które wchodzi lodówka, zabudowany piekarnik z płytą grzewczą, zlewozmywak, baterię kuchenną, okap i zmywarkę.

Instalowane są również karnisze z zasłonami i wstawiane haczyki na ubrania. Model i ilość stosowanych produktów wyposażenia jest zależna od wielkości i ustawności poszczególnych pomieszczeń.

Jak wygląda proces wykończenia pod klucz mieszkania inwestycyjnego?

Na potrzeby pakietowego wykończenia wnętrz przygotowywane są wizualizacje, które w Pakiecie Inwestycyjnym obejmują całe mieszkanie. Proces aranżacyjny trwa ok. 3 tygodnie i podczas 10 godzin konsultacji z aranżerką wnętrz można dopasować ofertę pakietową pod oczekiwania inwestora. Pakiet Inwestycyjny może być dopasowany zarówno pod wynajem krótko, jak i długoterminowy. Wybierane są materiały wykończenia, dopasowywane jest wyposażenia, przygotowywane jest układ funkcjonalny i tworzone są wizualizacje. Następnie rozpoczyna się proces wykończeniowy, podczas którego prowadzone są prace remontowo-budowlane, wykonywane są meble na wymiar, następuje montaż mebli gotowych, AGD, dekoracji ściennych itd. Finalnie dostarczane są akcesoria i drobne wyposażenie, które sprawia, że mieszkanie jest w pełni przygotowane pod dalsze inwestycje.