fbpx

Usługa pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” w Krakowie.

W SaniWell projektujemy, wykańczamy i wyposażamy mieszkania pod indywidualne potrzeby naszych klientów. Dlatego standard „wchodzisz i mieszkasz” jest najbardziej spersonalizowaną opcją wykończenia mieszkania, domu i apartamentu. Co więcej, realizacja pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” oznacza wnętrze gotowe do zamieszkania. Nasi klienci nie muszą dodatkowo angażować się w proces wykończenia, umeblowania i wyposażenia wymarzonego mieszkania. Za wszystkie prace projektowo-wykończeniowe odpowiedzialna jest krakowska firma SaniWell wnętrza pod klucz.

Nasza usługa obejmuje zaprojektowanie i wykończenie z pełnym wyposażeniem wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu. Warto podkreślić, że materiały i produkty w standardzie pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” nie są zawężone do konkretnych producentów czy ograniczone opcjami pakietowymi. Każdy produkt jest dobierany pod indywidualne preferencje klienta. Natomiast projektowanie wnętrz i proces wyboru materiałów przebiega przy wsparciu doświadczonego architekta.

Projektowanie wnętrz w Krakowie

Kraków jest drugim największym miastem w Polsce, a to przekłada się na wysokie tempo życia. Do tego statystyczny Polak pracuje coraz więcej i dłużej, a codzienne obowiązki bywają angażujące i czasochłonne. Natomiast wykończenie wnętrza jest procesem wieloetapowym, trwającym miesiącami. Co więcej, decyzja o indywidualnym wykańczaniu mieszkania oznacza samodzielne poszukiwanie specjalistów, fachowców i dogrywanie terminów. Są to dziesiątki godzin spędzone na podróżach między sklepami, koordynowaniu dostaw i nadzorze prac wykończeniowych. Do tego dochodzi m.in.: zaprojektowanie i wykonanie zabudowy kuchennej na wymiar, dostawa i składanie gotowych mebli, instalacja sprzętów AGD i RTV czy montaż oświetlenia. To wszystko wymaga nie tylko czasu, ale często również doświadczenia, znajomości technologii i materiałów.

Kraków pod klucz – wykańczanie mieszkań w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Za wszystkie prace projektowo-wykończeniowe, prowadzące do wnętrza gotowego do zamieszkania może być odpowiedzialna firma SaniWell.

Biuro SaniWell mieści się w Krakowie, na ul. Kobierzyńskiej 186G.

Jedna firma odpowiedzialna za wnętrze zaprojektowane, wykończone, wyposażone i umeblowane.

Naszą usługę „wchodzisz i mieszkasz” wyróżnia nie tylko najwyższa jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego klienta, ale również dbałość o szczegóły i kompleksowość działania. W SaniWell odpowiedzialność za proces projektowy, zamówienia towarów i produktów wyposażenia, wykończenie pod klucz z pełnym urządzeniem i umeblowaniem wymarzonego mieszkania spoczywa na jednej firmie.

Podejmujemy się również realizacji całkowicie zdalnych, w których komunikacja z klientem odbywa się wyłącznie online. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy zakupili nieruchomość w innym mieście, a nawet kraju, niż obecnie zamieszkiwanym. Współpraca z SaniWell oznacza brak konieczności obecności na budowie i obowiązku samodzielnego koordynowania postępu prac. Zamówienia i prace projektowo-wykończeniowe są pod naszą stałą opieką.

Dlaczego projekt wnętrza jest podstawą do wykończenia wymarzonego wnętrza?

Zakup mieszkania wiąże się z dużym wydatkiem. Dla wielu nabywców oznacza zobowiązanie kredytowe na wiele lat. Bez względu na to, czy nowa nieruchomość stanie się naszym nowym domem, czy może inwestycją pod wynajem, warto, aby zakupione mieszkanie zaprojektować. Projekt wnętrza uwzględnia potrzeby użytkowników, codzienną rutynę, własny styl życia i odpowiednie miejsca do przechowywania. W efektywnie zaprojektowanej przestrzeni łatwiej zadbać o porządek, dzięki czemu więcej czasu można poświęcić na wypoczynek.

Kompleksowe wykończenie, wyposażenie i umeblowanie całego mieszkania w Kraków.

Zaprojektowane, wykończone i wyposażone przez SaniWell wnętrza są oryginalne i odzwierciedlają indywidualny charakter mieszkańców. Do każdej realizacji pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” podchodzimy w sposób spersonalizowany, aby wykończone mieszkania, domy i apartamenty stały się tymi wymarzonymi wnętrzami, gotowymi do zamieszkania.

Kraków wykończenie pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Poniżej załączamy w film, w którym przedstawiamy proces zaprojektowania i wykończenia mieszkania pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zaprojektowaniem i wykończeniem mieszkania. Chętnie opowiemy o sposobie naszej pracy i wyjaśnimy czym wyróżnia się standard pod klucz „wchodzisz i mieszkasz”