Szukając odpowiedniej osoby, która mogłaby zaprojektować wnętrze naszego mieszkania lub domu, trafiamy na mnogość ofert, często znacznie różniących się od siebie. Poszukiwania projektanta wnętrz z Krakowa nie są proste…

Projektant wnętrz Kraków

To najczęściej wyszukiwana fraza, którą wpisują osoby chcące zlecić zaprojektowanie wnętrza. Jednak czy warto skorzystać z usług takiej osoby? Jak szukać dobrego projektanta wnętrz w Krakowie, gdzie można znaleźć ich naprawdę wielu? Wyszukanie odpowiedniego projektanta to pierwszy etap na drodze do wykonania lub ulepszenia wnętrz. Nie zaprzepaśćmy więc szansy już na samym początku i wybierzmy mądrze.

Projekt wnętrza i remont w jednym

Na początku podpowiadamy, że warto zastanowić się nad wykonaniem wszystkiego w jednej firmie lub w ramach współpracy projektanta lub architekta wnętrz z jedną firmą remontową. Niewiele osób współpracuje jednak z innymi, a to błąd. Powoduje to prawie zawsze sytuację, w której nadzór nad wszystkim sprawuje konsument, co zazwyczaj kończy się niedoskonałym odwzorowaniem założeń, a nawet samego projektu.

Architekt wnętrz i firma remontowa w jednym

Zalecamy zatem skorzystanie z naszej usługi i oddanie się w ręce architekta wnętrz. To osoba, która nie tylko odpowiada za projekt, ale także cały czas sprawdza poziom prac remontowych, zgłaszając uwagi w zespole pracowników, zanim zobaczyłby je klient lub byłoby już niestety za późno na jakiekolwiek zmiany. Zadaniem naszej firmy jest zatem doprowadzenie prac “pod klucz” w taki sposób, by były możliwie najbardziej zgodne z zakładanymi efektami i projektem.

Dzięki takiemu podejściu można zaoszczędzić nie tylko sporo nerwów, ale czasem i pieniądze, które wydaliśmy na projekt, który został niewłaściwie odwzorowany przez ekipę remontową.

Jesteśmy przykładem na to, że legendy krążące o firmach budowlano – remontowych dotyczą tylko niektórych wykonawców, działających bez profesjonalnego zespołu, projektanta wnętrz i masowo – Kraków jest bowiem miastem, gdzie tego typu pracy jest dość dużo, co jest wykorzystywane przez te osoby.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią przykładowych realizacji wykonanych przez naszą firmę.