fbpx

Jeśli szukają Państwo firmy, która wykona remont pod klucz w Krakowie, to dobrze Państwo trafiliście. Wiele osób wyszukuje frazę “remont pod klucz Kraków” i trafia z reguły do mało profesjonalnych firm, które używając tego określenia w reklamie nie rozumieją jego sensu albo też specjalnie go nadużywają.

Remont pod klucz Kraków

Pod klucz znaczy tyle co wprowadź się i mieszkaj, a nie dokup sobie jeszcze szafę, oświetlenie itd. Wybór takiej firmy skutkuje często tym, że na pierwszy rzut oferta firmy jest atrakcyjne, ale efekty pracy odbiegają od wstępnych założeń, otrzymania w pełni wykończonego mieszkania.

Dlaczego warto skorzystać z naszego profesjonalizmu? Każdy, szczególnie generalny remont, to duże wyzwanie, które wymaga współpracy wielu specjalistów, by uzyskać nie tylko efekty wizualne, techniczne (np. dobrą wentylację) ale także zapobiec ewentualnym zniszczeniom, które mogłyby się wydarzyć podczas remontowania.

Nasze prace można podzielić na kilka równie ważnych etapów:

1. Projekt, który wykonuje architekt wnętrz, pozwalający na dokładne zaplanowanie wyglądu wnętrza oraz zakresu i kosztu prac remontowych i wykończeniowych,

2. Etap związany z usuwaniem starego wyposażenia – w przypadku generalnego remontu,

3. Właściwe prace remontowe wykonywane ściśle według projektu wnętrza,

4. Dostawa i montaż produktów wyposażenia łazienek i pozostałego wyposażenia mieszkania.

5. Prace porządkowe i wykończenie detali wnętrza w taki sposób by mieszkanie nadawało się do zamieszania bez wykonywania dodatkowych prac.

Przykładowe zdjęcia z tego typu prac:

Staramy się zawsze odwzorowywać projekt wnętrza przygotowany przez architekta, tak aby nie było żadnych niespodziewanych zmian czy konieczności dokonywania dodatkowych ustaleń. Zasada jest prosta i czytelna dla obu stron: zaprojektowane mieszkanie należy wykonać zgodnie z projektem.  Dla uściślenia, warto podkreślić, że remont pod klucz (ang. turnkey) oznacza dla nas pełne przygotowanie mieszkania do zamieszkania. Kiedy oddajemy właścicielowi gotowe mieszkanie nie nie musi On już zajmować się konfiguracją urządzeń, czy instalacją nowej zmywarki, ani też dokładnym sprzątaniem pobudowlanym i wyrzucaniem zużytych opakowań.  Mieszkanie jest w pełni sprzątnięte – jak na wszystkich zdjęciach które zamieściliśmy na stronie.

Najważniejszym efektem pracy, do którego dążymy, jest maksymalne zadowolenie klienta. To w końcu dla Państwa wykonujemy wszystkie prace, by mieszkało się lepiej – bardziej komfortowo i wygodnie, w czystych i zachwycających wyglądem pomieszczeniach. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wariantami, a następnie do kontaktu, nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania lub wątpliwości.

Stronę można znaleźć wyszukując:

  • remont pod klucz Kraków
  • remonty pod klucz w Krakowie
  • remont pod klucz w Krakowie
  • remonty pod klucz Kraków
  • remontowanie pod klucz Kraków