fbpx

Więcej niż pod klucz- projektowanie wnętrz i wykończenie mieszkań na Śląsku. Usługa “wchodzisz i mieszkasz” Bielsko-Biała.

Zarówno nowy dom, jak i mieszkanie odebrane od dewelopera wymaga wykończenia i urządzenia pod klucz. Do przeprowadzenie jest szereg prac, w tym dostosowanie hydrauliki i elektryki, flizowanie i wyposażenie łazienki, wykończenie podłóg i ścian. Co więcej, do wykonania są meble w kuchni i zabudowy w przedpokoju. Również do zamontowana jest oświetlenie i wszystkie meble gotowe. Nie można zapomnieć o podłączeniu AGD, sprzętów RTV czy w końcu montażu drobnych dekoracji ściennych i tekstylni. A to wszystko powinno zostać poprzedzone etapem projektowym, który zakładałby zaplanowanie wszystkich prac, wybór produktów wyposażenia i zwizualizowanie wszystkich wnętrz.

SaniWell wchodzisz i mieszkasz- najbardziej kompletna usługa projektowo-wykonawcza na Śląsku

W przypadku współpracy z firmą SaniWell wnętrza pod klucz “wchodzisz i mieszkasz” odpowiedzialność za wszystkie wymienione prace, jak również koordynację zamówień i nadzór nad pracami wykończeniowymi spoczywa na jednej firmie. Nasz standard “wchodzisz i mieszkasz” to najbardziej kompletna i spersonalizowana usługa pod klucz. Oznacza wnętrza gotowe do zamieszkania: zaprojektowanie zgodnie z potrzebami naszych klientów, wykończone, w pełni urządzone i wyposażone. Nasz śląski oddział SaniWell mieści się w Katowicach na ul. Mickiewicza 10. Wszystkich Państwa zainteresowanych naszymi usługami projektowo-wykonawczymi zapraszamy do kontaktu. Poniżej przedstawiamy zdjęcia naszego katowickiego biura.

SaniWell wnętrza pod klucz – dom w Bielsku-Białej

Obecnie zakończyliśmy etap projektowy dla domu w Bielsko-Białej. Inwestycji zlokalizowana jest w sąsiedztwie ulicy Zwierzynieckiej. Dwupoziomowy dom zaprojektowano zgodnie z oczekiwaniami naszego klienta. Nowoczesny salon otwarty na kuchnię ozdobiono barwną fototapetą, każdy z pokoi dzieci zaprojektowano z uwzględnieniem ulubionych kolorów dziewczynek, natomiast na piętrze przewidziano domową siłownię.

Więcej informacji o obecnie wykańczanym wnętrzu domu w Bielsko-Białej znajdą Państwo pod tym linkiem.

Nowe inwestycje Bielsko-Biała

Pozycja Bielsko-Białej w skali regionu stale rośnie. Warto zauważyć, że właśnie Bielsko-Biała została niedawno wyróżniona w ogólnopolskim konkursie Top Inwestycji Komunalnej 2022 za rozbudowa szpitala onkologicznego im. Jana Pawła II. W obrębie miasta i okolic powstaje wiele nowych inwestycji deweloperskich, które cieszą się dużą popularnością. Wśród nowo powstających inwestycji możemy wyszczególnić Park Kochanowskiego dewelopera Bud-max. Jest to kameralne osiedle w centrum miasta składające się z sześciu budynków mieszkalnych. Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie inwestycji Park Kochanowskiego Bud-max to w ofercie znajdą się mieszkania o metrażu od 30m2 do 70m2. Co więcej, do wyboru są również mieszkania o przestronnych balkonach o południowej ekspozycji.

Przykładem innej inwestycji deweloperskiej obecnie wznoszonej w Bielsku-Białej jest Łagodna Apartamenty dewelopera Grupa Inbud Bielsko. Jest to zespół budynków mieszkalnych sąsiadujących z zabudową domów jednorodzinnych. Kameralne i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne plusy inwestycji Łagodna Apartamenty dewelopera Grupa Inbud Bielsko. Budynki zlokalizowane są w niewielkiej odległości od terenów rekreacyjnych i natury. Co więcej, na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna architektura, o delikatnej kolorystyce elewacji. Deweloper na stronie inwestycji podaje, że dla zainteresowanych przewidziano mieszkania o metrażu od 36 do 78 m2.