fbpx

Projektowanie i wykańczanie pod klucz domu w Bielsku-Białej w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Zaprojektowanie, wykończenie, umeblowanie i całkowite wyposażenie domu jest przedsięwzięciem bardziej złożonym niż wykończenie standardowego mieszkania w zabudowie wielorodzinnej. Nie chodzi wyłącznie o skale i większą ilość materiałów, ale znacznie szerszy zakres prac. Dodatkowymi pomieszczeniami do zaprojektowania mogą być kotłownia, garaż czy poddasze. W przypadku wykańczanego domu w Bielsko-Białej, oprócz strefy dziennej z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, sypialni dla rodziców i dzieci pojawiła się potrzeba zaprojektowania schodów, zagospodarowania pralni oraz zaaranżowania jednego z pomieszczeń na domową siłownię. Standard „wchodzisz i mieszkasz” to najbardziej spersonalizowana usługa projektowo-wykonawcza. Oddawane przez SaniWell wnętrza mieszkań i domów są w pełni gotowe do zamieszkania. Klientom pozostaje cieszyć się z nowej, wymarzonej przestrzeni do życia.

Przestrzenny salon z aneksem kuchennym

Projekt kuchni to połączenie szarości, granatu, drewna i kolorowych dodatków, w tym barwnej fototapety. Jest to nowoczesne i eleganckie wnętrze. Funkcjonalna zabudowa kuchenna z półwyspem została zaprojektowana, aby ułatwić prace kuchenne i utrzymanie porządku. Połączenie dwóch rodzajów stylów sofy i nowoczesnych szklanych stolików nadaje wnętrzu delikatnie eklektycznego charakteru. Na szczególną uwagę zasługują schody, które uzupełniono o ozdobną barierkę ochronną. Prezentują się bardzo elegancko, a do tego są bezpieczne również dla najmłodszych użytkowników.

Wymarzone miejsce wypoczynku

Sypialnia jest kluczowym miejscem, w którym możemy odpocząć po ciężkim dniu. Dlatego ważne jest, aby już na etapie projektu uwzględnić oczekiwania i potrzeby, które sprawią, że w pomieszczeniu czuć będziemy się komfortowo. Ciemne barwy przełamano barwną i oryginalną fototapetą. Co więcej, bardzo atrakcyjnie i nowocześnie prezentuje się minimalistyczna toaletka. Przymocowana pomiędzy taflą lustra sprawia wrażenie lewitującej.

Nie inaczej jest w przypadku pokojów dzieci. Chociaż oba pokoje są bajeczne, to każde z pomieszczeń ma inny kolor przewodni. Co więcej, pokój każdej z dziewczynek został również podpisany LED-owym neonem naściennym w formie dekoracji.

Łazienki szyte na miarę

W dwupoziomowym domu w Bielsku-Białej przewidziano miejsce na dwie łazienki. Każdą zaprojektowano i wykończono zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zadbano o najdrobniejsze detale jak miejsce na dodatkowe ręczniki i kosmetyki.

Dekoracyjne lustro i blat zaplanowano na długości całej ściany. Dlatego równocześnie dwie osoby mogą komfortowo korzystać z umywalek. Warto zauważyć, że jedna z toalet posiada wannę, gdy drugą, mniejszą, wyposażono w kabinę natryskową. Co więcej, w każdej z łazienek zadbano o nastrojowe i funkcjonalne oświetlenie.

Domowa siłownia

Zgodnie z potrzebami naszego klienta, jedno z pomieszczeń zostało zaaranżowane na miejsce do fitness. Pełnowymiarowa szafa z lustrzanymi frontami sprawia, że pomieszczenie staje się nie tylko optycznie większe, ale nabiera sportowego wymiaru, znanego z klubów fitness. Co więcej, taka szafa ułatwia utrzymanie porządku. Dominujące drewno nadaje ponadczasowego stylu, a kolorowa fototapeta ożywia pokój ćwiczeń.

Usługa „wchodzisz i mieszkasz” – projektowanie i wykańczanie wnętrz na Śląsku

Śląski oddział SaniWell mieści się w Katowicach, natomiast inwestycje prowadzimy we wszystkich dużych miastach regionu: Bielsku-Białej, Sosnowcu, Gliwicach, Tychach, Siemianowicach Śląskich. Mieszkania i domy wykańczane w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” oznaczają wnętrza gotowe do zamieszkania. Odpowiedzialność za wszystkie prace wykończeniowe, prowadzące do wymarzonego wnętrza, spoczywa na jednej firmie.