fbpx

Wykończenie mieszkania w inwestycji Siewierz Jeziorna dewelopera Murapol – Pakiet KOMFORT

Rozpoczynamy wykończenie mieszkania pod klucz w inwestycji Siewierz Jeziorna dewelopera Murapol. Mieszkanie liczy 53 mkw. Składa się z czterech niezależnych pokoi, z czego w największym pomieszczeniu zapewniono przyłącza pod aneks kuchenny. Dwustronna ekspozycja i wysokie na 205 cm okna zapewniają naturalne doświetlenie. Osiedle powstaje w ramach zróżnicowanej i szczegółowo zaplanowanej dzielnicy Miasteczko Siewierz Jeziorna.

W ofercie dewelopera Murapol przewidziano 13 budynków o niskiej, trzypiętrowej zabudowie. Mieszkania wyposażono w balkony bądź tarasy z ogródkiem. Co więcej, inwestor dodatkowo proponuje nowoczesne rozwiązania do oferowanych mieszkań, jak systemy smart home i pakiet antysmogowy. Osiedle Siewierz Jeziorna jest zlokalizowane zaledwie 20 minut od Katowic, co oznacza rewelacyjną komunikację w ramach całego Śląska.

Pakietowe wykończenie mieszkania pod klucz

Klienci zdecydowali się na jeden z naszych pakietów wykończeniowych- Pakiet KOMFORT. Jest to najpopularniejszą opcja wśród oferowanych przez SaniWell wariantów pakietowych. Co więcej, Pakiet KOMFORT to doskonały wybór dla osób nie tylko szukających praktycznych i nowoczesnych rozwiązań dla swojego mieszkania, ale dla których istotny jest czas realizacji. Dlatego w oferowanych przez SaniWell rozwiązaniach pakietowych czas trwania etapu projektowego trwa niecały miesiąc, natomiast proces wykończenia mieszkania w oparciu o wybrany pakiet trwa ok. 2-2,5 miesiąca. W zakres pakietu wchodzą wszystkie niezbędne prace, rozszerzony zakres materiałów wyposażenia i dodatkowe opcje wykończenia.

Podczas etapu projektowego aranżer wnętrz przygotuje propozycje wyposażenia mieszkania i wizualizacje łazienki. Co więcej, opcjonalnie usługę projektową można rozszerzyć o pozostałe pomieszczenia, w tym kuchnię na wymiar, salon, sypialnie czy gabinet do pracy zdalnej. Opcjami dodatkowymi w usłudze pakietowego wykończenia jest m.in.: wykonanie mebli na wymiar czy montaż dodatkowego wyposażenia.

Oprócz możliwości rozszerzenie Pakietu KOMFORT o dodatkowe produkty wyposażenia, to w cenie pakietu uwzględniono m.in.:

  • wiele wzorów płytek ceramicznych,
  • zróżnicowane opcje na drzwi wewnętrznych,
  • panele laminowane i podłogę drewnianą,
  • oświetlenie w każdym pomieszczeniu,
  • szafki łazienkowe z umywalkami.

Projekt mieszkania i wykończenie pod klucz w Siewierzu

Poniżej przedstawiamy wizualizacje do wykańczanego mieszkania w ramach Pakietu KOMFORT.

Każdy z przedstawionych w naszej ofercie pakietów jest elastyczny, co oznacza swobodę w dobieraniu rozwiązań między pakietami, a nawet wybór materiałów wykończeniowych spoza oferty. Więcej szczegółów na stronie rozwiązań pakietowych.

Usługa “wchodzisz i mieszkasz” – najbardziej kompletna opcja wykończenia wnętrz

Dla oczekujących czegoś więcej przygotowaliśmy najbardziej unikalne i kompletne rozwiązanie na rynku projektowo-wykończeniowym: usługę “wchodzisz i mieszkasz”. Jest to kompleksowe wykańczanie domów, apartamentów i mieszkań pod klucz, a produktem finalnym są wnętrza gotowe do zamieszkania.

Co więcej, usługa “wchodzisz i mieszkasz” oznacza, że klienci nie są angażowani w nadzór i organizację żadnych prac i zakup produktów, a w efekcie naszych działań otrzymują mieszkanie zaprojektowane, w pełni urządzone i wyposażone – gotowe do zamieszkania.

Wykańczanie mieszkań na Śląsku

Firma SaniWell świadczy swoje usługi projektowo-wykończeniowe w Małopolsce i na Śląsku. Biura mieszczą się w Krakowie (ul. Kobierzyńska 186G) oraz Katowicach (ul. Mickiewicza 10). Zapraszamy na spotkania w naszych biurach oraz online.