Wykańczanie wnętrza pod klucz to usługa, której celem jest bezproblemowe przeprowadzenie inwestora przez CAŁY proces wykończenia mieszkania. Od projektu, który robimy pod oczekiwania klienta, przez prace remontowe, zakup i montaż wyposażenia łazienek, zamówienie i montaż podłogi, drzwi, tapet, mebli  wolnostojących,  po kuchnie gotowe lub robione na zamówienie, sprzęty AGD, klimatyzacja i kino domowe  czy nawet zasłony w oknach i zastawa stołowa na stole. Odbieramy od inwestora klucze do mieszkania w stanie deweloperskim a oddajemy klucze do mieszkania w pełni wyposażonego – i tak należy nas szukać w sieci – wnętrza pod klucz Kraków🙂

Przedstawiamy tutaj projekty wnętrz, które mamy nadzieje znajda zastosowanie do wykończenia apartamentów w jednej z krakowskich kamienic.

Każdy z Państwa, kto kiedykolwiek remontował mieszkanie samodzielnie wie ile spraw należy rozwiązać, ile spotkań odbyć, ile razy jechać do sklepu po coś czego właśnie brakło ekipie wykończeniowej. Do tego dochodzi cały proces koordynacji i kontroli, czy to co jest zaprojektowane jest realizowane przez firmę remontową. Nasza oferta kierowana jest właśnie do tych z Państwa – świadomych klientów, którzy nie chcą tego przechodzić po raz kolejny.

Poniżej propozycja tego samego wnętrza co powyżej ale zaprojektowanego w innym stylu. Freski kojarzą się z krakowskimi kamienicami i taki też był zamysł architekta. Stworzenie wnętrza nowoczesnego ale trochę krakowskiego, które w dodatku może się dobrze sprzedać.