fbpx

Realizacje wnętrz

Kompleksowe realizacje wnętrz – zaczęło się od apartamentów na Krowoderskiej w Krakowie

Usługami wykańczania wnętrz zajmujemy się od 2006 roku. Wtedy to podjęliśmy się wyzwania wykończenia apartamentów w Krakowie na ul. Krowoderskiej. Była to pierwsza tak poważna realizacja powierzona naszej firmie. Znany krakowski developer firm GD&K Group obdarzyła nas dużym kredytem zaufania którego, dzięki odpowiedniemu nadzorowi nad prowadzonymi pracami, nie zawiedliśmy.

Realizacja obejmowała wykonanie wszelkich prac od instalacji elektrycznych i hydraulicznych poprzez prace fliziarskie i instalacyjne w łazienkach i kuchniach, prace z kartongipsem, malowanie, po wykonanie drewnianych podłóg, nowoczesnych schodów w połączeniu drewna, stali i szkła oraz mebli łazienkowych, kuchennych i pokojowych, wolnostojących i w zabudowie. Meble wykonywane były wg. indywidualnych projektów specjalnie dla tych lokali.

Wtedy też podjęliśmy się realizacji niestandardowego pomysłu projektantów developera by zamontować w apartamentach gazowe kominki, których instalację wentylacyjną należało przebić przez strop i dach budynku a na końcu szczelnie zaizolować.

Trzeba przyznać, że to pierwsze nasze zlecenie to był skok na dość głęboką wodę. Dzięki temu zleceniu udał się nam dość szybko zdobyć sporo doświadczeń, wiedzy i kontaktów do solidnych firm.

Dana  nam wtedy szansa i obdarzenie nas zaufaniem zaowocowało tym, że dzisiaj potrafimy wykonywać wnętrza apartamentów dla bardzo wymagających klientów. Generalnie czym trudniej tym lepiej 🙂