fbpx

Standard Casual - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

Mieszkanie „wchodzisz i mieszkasz”
Kraków ul. Kordiana
Standard Casual

Rozpoczynamy właśnie nową realizację mieszkania w wykończeniu „pod klucz”. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że każda z zaangażowanych w projekt stron mieszka w innym miejscu i prawdopodobnie nie spotkamy się przed ukończeniem prac. Właściciel mieszkania pracuje w Wielkiej Brytanii, projektantka mieszka w Trójmieście, a realizacja i generalny wykonawca, czyli SaniWell, jest w Krakowie.

Cel, czyli idealne odwzorowanie projektu i oczekiwań inwestora, został osiągnięty.

 

Apartamenty pod klucz
Kraków ul. Solna Standard Casual +

W roku 2016 rozpoczęliśmy pracę nad kolejną realizacją – apartamenty na ul.Solnej w Krakowie. Proces wykańczania wnętrza, jak zawsze, rozpoczyna się od przygotowania projektu, a kończy na pracach porządkowych wykończonego i umeblowanego już mieszkania.

Apartamenty przeznaczone są na wynajem, lecz mają być wykonane w odpowiednim standardzie. Pomimo zastosowania materiałów średniej klasy mieszkanie prezentuje się fantastycznie.

Po 2 miesiącach pracy oddajemy do użytku oba mieszkania. Odzwierciedlające założenia przedstawione w projekcie.

Prace remontowo-budowlane oraz cały proces wykończenia mieszkania pod klucz, wymaga od nas czujności i krytycznego podejścia do każdego projektu. Jako firma wykończeniowa bierzemy odpowiedzialność za przygotowanie wnętrza zgodne z projektem. Warto odnotować, że w przypadku komplikacji jesteśmy odpowiedzialni za zgłaszanie uwag i spostrzeżeń, jeśli w trakcie prac remontowych uznamy, że coś wymaga korekty. Wszędzie tam, gdzie pojawia się czynnik ludzki, mogą pojawiać się niedociągnięcia. Do żadnego projektu nie podchodzimy bezkrytycznie. Ten swoisty nadzór jest częścią naszej usługi, jaką jest wykańczanie wnętrz pod klucz.

Mieszkania z góry przeznaczone były na wynajem. Inwestor miał jednak określone oczekiwania jakościowe. Zastosowaliśmy materiały średniej klasy: płytki ceramiczne Tubądzin, baterie łazienkowe Kludi, częściowo meble Ikea a częściowo robione na wymiar, osprzęt elektryczny Berker.

Nowe i gotowe do zamieszkania
Kraków ul. Dekerta Standard Casual

Tak jak zwykle, mieszkanie zostało zaprojektowane i wykonanie zgodnie z projektem, całkowicie pod klucz. Warto zauważyć, że mieszkanie wygląda znacznie drożej, niż faktycznie kosztowało inwestorów. Dobry architekt potrafi pokazać więcej za mniej. To jeden z głównych powodów, dla którego należy korzystać z usług projektantów. Czasami jeden czy dwa elementy wystroju wnętrza decydują o tym, że mieszkanie nabiera klimatu.

W przedstawionej realizacji zastosowano nietypową balustradę otwierającą klatkę schodową na salon, nadając całej konstrukcji lekkości. Przestrzeń pod schodami wykorzystano na praktyczny schowek.


Wykończenie pod klucz
Kraków – Czerwone Maki, Standard Casual

Założenia inwestora zostały jasno określone: mieszkanie dla rodziny, urządzone w określonej stylistyce, z zachowaniem otwartości salonu z aneksem kuchennym, w bardzo przyjaznej cenie.

 

Po 10 tygodniach, czyli w dość ekspresowym tempie, zakończyliśmy prace remontowe i wykończeniowe w mieszkaniu na Czerwonych Makach. Efekt wykończenia jest wspaniały i najważniejsze, że odpowiada oczekiwaniom inwestora.

 

 

Wykończenie domu pod klucz
wnętrze w średnim standardzie.

Dom na obrzeżach Krakowa wykończony w średnim standardzie. Zasadniczym wyzwaniem tej realizacji było dopasowanie oczekiwań klienta do dysponowanego budżetu. Dom został wykończony w lekkiej stylistyce, odpowiadającej rodzinnym potrzebom.

Mieszkania na Wrocławskiej w Krakowie
wnętrze pod klucz w średnim standardzie.

Nasze kolejne realizacje przygotowane na podstawie autorskich projektów. Obie inwestycje wykonane w średnim standardzie cenowym prezentują się na atrakcyjnie.

Warto podkreślić, że prezentowane wnętrza wyglądają na znacznie droższe, niż faktycznie kosztowały inwestora. Wszystko to dzięki dobremu projektowi, który zawsze podnosi jakość wnętrza oraz profesjonalnemu wykończeniu.

Koszty realizacji mają szczególne znaczenie podczas wykańczania wnętrz przeznaczonych pod wynajem. Dzisiaj rynek mieszkaniowy staje się coraz trudniejszy. Wysoka podaż mieszkań przekłada się na preferencje klientów, którzy szukają wyższego standardu. W przypadku mieszkań inwestycyjnych celem jest maksymalizacja korzyści, między innymi dzięki obniżeniu kosztów remontu przy zachowaniu eleganckiego stylu. Innymi słowy, inwestor chciałby, aby realizacja kosztowała mało, ale wyglądała na bogato. Na takie prace wykończeniowe mamy coraz częściej zlecenia.

 

Mieszkanie dwupoziomowe w Bronowicach

Poniżej przedstawiamy ciekawy przykład wykończenia pod klucz mieszkania dwupoziomowego w krakowskich Bronowicach. Mieszkanie teoretycznie dość duże, bo prawie 90 mkw., ale przez to, że mieści się na 2 poziomach, to optycznie wydaje się mniejsze. Dodatkowo częstą cechą takich mieszkań są skosy, które dość mocno odgraniczają użyteczność pomieszczeń na piętrze. Celem dla architekta i realizatorów było zaprojektowanie schodów, aby zajmowały jak najmniej miejsca, a zarazem były wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Zwłaszcza kiedy odbiorcami schodów są również dzieci.

Pozostałe wnętrza –
inspiracje 

Wnętrza, które projektujemy, a następnie wykańczamy, są zawsze wynikiem upodobań i oczekiwań naszych klientów. Dlatego właśnie każde wnętrze jest inne.  Może staną się one inspiracją również dla Państwa. 

Mieszkanie dla singla

Założenia i potrzeby, jakie bierzemy pod uwagę przy projektowaniu mieszkania dla rodziny i mieszkaniu dla singla są nieco inne. 

Wykończenie nowego mieszkania pod klucz
Mieszkania na Wrocławskiej

Nowe mieszkania na ul. Wrocławskiej w Krakowie cieszą się dużym zainteresowaniem. Dobra lokalizacja blisko centrum. Wykończyliśmy tu wiele mieszkań. 

Remont mieszkania pod klucz w Krakowie – Sołtysowska

Projekt wnętrz przygotowała pracownia projektowa Architektura Wnętrz. Nieduże mieszkanie ale urządzone w sposób przemyślany i ze smakiem.

 

 

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…