fbpx

Standard Elegance - Browar Lubicz - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków

 

Mieszkanie pokazowe Browar Lubicz – wersja prestige

Prace nad realizacją tego apartamentu trwały 4 miesiące ale warto było czekać ! Mieszkanie z założenia zrobione w wysokim standardzie w oparciu o najlepsze marki produktów. Lakierowane meble, i odpowiednie sprzęty AGD oraz specjalny model klimatyzatora jak i specjalnie robione łóżko nadały temu wnętrzu elegancji i prestiżu. Dodatkowo jasna łazienka zdobiona złotą mozaika i autorskim lustrem, jednego z najlepszych krakowskich projektantów, uzupełniona o armaturę tak znanych marek jak Villeroy&Boch, Huppe czy Axor,  dają efekt elegancji, przestronności i prestiżu.  Połączenie lokalizacji mieszkania i wystroju wnętrza potrafi dać dobry efekt, a zainwestowane pieniądze zwracają się. Efekt końcowy tej inwestycji zaskoczył zarówno inwestora jak i nas :)

 

Mieszkania na osiedlu Browar Lubicz – wersja elegance

Wzorcowe realizacje przeprowadzone w 100 % zgodnie z naszymi założeniami czyli wg. koncepcji, że odpowiedzialność za projekt ponosi architekt a za jego realizację wykonawca. Inwestor w zasadzie nie ingerował w nasze działania, akceptował jedynie drobne zmiany i od czasu do czasu skontrolował przebieg pracy. Kontrola inwestorska, w trakcie prowadzonych przez nas prac remontowo-budowlanych to istotny i bardzo pożądany element współpracy z inwestorem.

Małe mieszkanie ale świetnie zaprojektowane, zmieściło się w nim nawet kino domowe. Właściciel przyniósł do niego jedynie swoje ulubione książki i płyty – to się nazywa „pod klucz”.  Efekt jest świetny !

 

Projekt Kordiana – wersja elegance

Mieszkanie prywatne projektowane z myślą o rodzinie i dla rodziny. Zlecając nam wykończenie mieszkania klient miał świadomość i przekonanie, że mieszkanie musi być takie jak sobie rodzina wymarzyła – czyli wyjątkowe. Wykończenia wnętrz pod klucz to czasami spore wyzwanie. Czym większe tym lepiej, czym trudniej tym całość bardziej ekscytująca. Fototapety, sztukateria ścienna czy meble wg indywidualnego projektu to elementy nadające wnętrzu wyjątkowości i niepowtarzalności. Lubimy takie wyzwania 🙂 Poniżej przedstawiamy wizualizacje. Na razie prace trwają. Po ich zakończeniu, jeśli będzie zgoda właścicieli, umieścimy tu kilka zdjęć z wykończonego mieszkania.

 

Dom w Wieliczce

Obok mieszkań, o stosunkowo małych metrażach, wykańczamy również domy. Zasadniczo prace te nie różnią się między sobą. Różnica jest jednak w skali przedsięwzięcia i zakresie prac. Dom to powierzchnia min 100 mkw. i występują w nim najczęściej takie elementy których nie ma w małych mieszkania,  jak schody czy pomieszczenia gospodarcze. O ile pomieszczenie gospodarcze nie jest dla nas aż tak ważne to schody mogą być często bardzo ozdobnym a nawet centralnym elementem domu. Schody drewniane, ozdobne, z rzeźbionymi tralkami i podstopnicami.

Dom w Wieliczce trafił w ręce projektantki, która lubi łączyć w projektowaniu styl glamour z nowoczesnością, miękkie formy z prostotą.  Po kilku miesiącach pracy i współpracy powstało bardzo ciekawe wnętrze. Nie jest może przesadnie tanie ale na pewno bardzo ciekawe.

 

Projekt Masarska – wersja prestige

Czym różni się wersja prestige od pozostałych i czy warto w nią aż tyle inwestować ? Na tak postawione pytanie nie da się odpowiedzieć w prosty sposób. Dla każdego z nas wartością jest co innego i  różne rzeczy uznajemy za godne tego by by nazywać je wartościowymi.

Mieszkanie na ul. Masarskiej z pewnością należy do produktów wartościowych a wręcz prestiżowych. O cenie wyposażenia mieszkania decydują markowe produkty zastosowane we tym wnętrzu. Poczynając od drewnianej podłogi, wysokiej klasy farbę na ściany, wielkoformatowe płyty ceramiczne Florim,  ceramikę sanitarną Villeroy&Boch , klimatyzację LG ArtCool Galery przez  meble wykonane na zamówienie po części tapicerowane skórą i oklejane czeczotem włoskim, po nieprzyzwoicie drogą lampę Vibia, fotel Egg Chair czy krzesła i stół TON.  Na dodatek, po ciężkim dniu pracy, do dyspozycji domowników zainstalowana zostanie sauna na podczerwień. Projektu niestety nie udało sie sfotografować, bo tak jak prestiż tak i prywatność były tu wartością wysoko cenioną. 

 

 

Schedule a Visit