fbpx

Standard Elegance - Browar Lubicz - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

Mieszkanie pokazowe Browar Lubicz
– Standard Elegance

Prace nad realizacją tego apartamentu trwały 4 miesiące. Warto było czekać! Założeniem było zaprojektowanie i zrealizowanie mieszkania w wysokim standardzie, wykorzystując produkty najlepszych światowych marek. Lakierowane meble, wysokiej klasy sprzęty AGD oraz specjalny model klimatyzatora LG Artcool Gallery, oraz specjalnie konstruowane łóżko nadały temu wnętrzu elegancji i prestiżu. Dodatkowo jasna łazienka, zdobiona złotą mozaiką oraz pięknym lustrem wykonanym przez jednego z najlepszych krakowskich projektantów jako pojedynczy, autorki egzemplarz. Armatura łazienkowa znanych marek: Villeroy&Boch, Huppe oraz Hansgrohe Axor, zachwycają wysoką klasą i jakością.

Finalny efekt jest wypadową kompleksowego projektu eleganckiego wnętrza, zastosowania najwyższej jakości materiałów oraz prestiżowej lokalizacji w zabytkowej części Krakowa.

 

Mieszkanie na Pychowickiej
Spieki, meble w okleinie naturalnej i kamieniu, inteligentny dom
– duma SaniWell, czyli nasza najlepsza realizacja!

 

Z każdym kolejnym rokiem naszej działalności podejmujemy się realizacji coraz ciekawszych wnętrz. Wieloletnia praktyka owocuje znajomością branży, dostępem materiałów i doborze specjalistów odpowiedzialnych za realizację wnętrza.

Mieszkanie na Pychowickiej w Krakowie to bardzo dobry przykład realizacji wymagającej zarówno odpowiednich przyrządów, ale i wprawnej fachowej ręki wykonawcy.

Wielkoformatowe spieki na ścianach, połączenie klimatyzacji i ogrzewania oraz oświetlenia w jeden spójny system inteligentnego domu za pomocą rozwiązania firmy Grenton. Winylowa podłoga oraz meble w okleinie naturalnej połączone z kamieniem naturalnym. Najwyższej jakości oświetlenie marki Labra zostało wpuszczone w podwieszany sufit. Wszystkie zastosowane rozwiązania sprawiają, że mieszkanie należy do najciekawszych i zarazem najdroższych, jakie robiliśmy.

Istotne i wymagające szerszego omówienia są spieki kwarcowe kładzione na ścianach w łazience i salonie. Jest niemożliwością przeprowadzić obróbkę spieków bez profesjonalnych narzędzi (np. firmy RUBI). Doświadczenie naszych pracowników wsparte profesjonalnymi narzędziami przekłada się na precyzyjną docinkę i rozłam tafli na odpowiedni rozmiar (np. odłamać 3 cm pasek materiału na długości 250 cm czy wyciąć dowolne otwory w odpowiednim miejscu tego niezwykle twardego materiału). Duże znaczenie mają również właściwe prowadnice pozwalające na precyzyjne ułożenie spieków na ścianie.

Niewielu jest w Małopolsce i na Śląsku fachowców posiadających te specjalistyczne narzędzia do obróbki i cięcia spieków kwarcowych, jak też posiadających wprawę w postępowaniu z tym pięknym, acz kruchym materiałem. Warto w tym miejscu zauważyć, że jeden błąd w obróbce tej płyty to często jej utrata, a co za tym idzie koszt ok. 1000 zł. Dlatego nie każdy wykonawca potrafi i chce się podjąć tej pracy. W najbliższym czasie znajdzie się tu też film z tej realizacji.

Poniżej załączono wizualizacje.

  

Mieszkania na osiedlu Browar Lubicz
– Standard Elegance

Wzorcowa realizacje przeprowadzone w 100% zgodnie z naszymi założeniami: odpowiedzialność za projekt ponosi architekt a za jego realizację wykonawca. Inwestor w zasadzie nie ingerował w nasze działania, akceptował jedynie drobne zmiany i od czasu do czasu skontrolował przebieg pracy. Kontrola inwestorska, w trakcie prowadzonych przez nas prac remontowo-budowlanych, to istotny i bardzo pożądany element współpracy z inwestorem.

Małe mieszkanie, ale świetnie zaprojektowane przez jednego z naszych najlepszych architektów. Na tyle funkcjonalne, że zmieściło się w nim nawet kino domowe. Właściciel przyniósł do niego jedynie swoje ulubione książki i płyty – to się nazywa „pod klucz”, kiedy nie musisz robić nic. Z SaniWell wchodzisz i mieszkasz. Efekt jest świetny!

 

Projekt Kordiana
– Standard Elegance

Mieszkanie prywatne projektowane z myślą o rodzinie. Zlecając nam wykończenie mieszkania, klient zakomunikował, że mieszkanie musi być takie, jak sobie rodzina wymarzyła- czyli wyjątkowe. Wykończenia wnętrz „pod klucz” to czasami spore wyzwanie, ale w SaniWell wyzwania to nasza specjalność. Fototapety, sztukateria ścienna czy meble wg indywidualnego projektu to elementy nadające wnętrzu wyjątkowości i niepowtarzalności. Lubimy takie wyzwania 🙂

Poniżej przedstawiamy wizualizacje. Jak w każdej z naszych realizacji, pokazuje ona mieszkanie w 100% takim, jakie jest po zakończeniu prac. Po to robimy projekt i wizualizacje wnętrza by efekt był identyczny i zgodny z projektem w pełni.

 

Dom w Wieliczce
– wykończenie domu pod klucz w Standard Glamour

Obok mieszkań, o stosunkowo małych metrażach, wykańczamy również domy. W przypadku realizacji domów spotykamy się z większą skalą przedsięwzięcia i zakresem prac. Dom to powierzchnia min 120 mkw. Występują w nim często takie elementy, których nie ma w małych mieszkania, jak schody, garaże, tarasy czy pomieszczenia gospodarcze a czasami strychy. Schody mogą być często bardzo ozdobnym, a nawet centralnym elementem domu, dlatego musimy zwracać na ich wykonanie szczególną uwagę. Mamy w swoich realizacjach drewniane schody, ozdobne, z rzeźbionymi tralkami i podstopnicami- piękny element dekoracji wnętrza.

Dom w Wieliczce trafił w ręce projektantki, która lubi łączyć w projektowaniu styl Glamour z nowoczesnością, miękkie formy z prostotą. Po kilku miesiącach pracy i współpracy powstało bardzo ciekawe wnętrze. Nie należy do przesadnie tanich, ale na pewno bardzo ciekawe.

Początkiem 2020 roku przystępujemy do realizacji zaprojektowanego wnętrza domu w Wieliczce. Z SaniWell wykończenie domu pod klucz to początek przyjemności posiadania własnego miejsca 🙂

 

Projekt Masarska
– Standard Prestige

Czym różni się wersja Prestige od pozostałych i czy warto w nią aż tyle inwestować? Na tak postawione pytanie nie da się odpowiedzieć w prosty sposób. Dla każdego z nas wartością jest co innego i różne rzeczy uznajemy za godne tego, by nazywać je wartościowymi.

Mieszkanie na ul. Masarskiej z pewnością należy do produktów wartościowych a wręcz prestiżowych. O cenie wyposażenia mieszkania decydują markowe produkty zastosowane w tym wnętrzu. Poczynając od drewnianej podłogi, wysokiej klasy farbę na ściany, wielkoformatowe płyty ceramiczne Florim, ceramikę sanitarną Villeroy&Boch, klimatyzację LG ArtCool Galery, przez meble wykonane na zamówienie po części tapicerowane skórą i oklejane czeczotem włoskim, po nieprzyzwoicie drogą lampę Vibia, fotel Egg Chair czy krzesła i stół TON. Na dodatek, po ciężkim dniu pracy, do dyspozycji domowników zainstalowana zostanie sauna na podczerwień.

Wykonanego wnętrza niestety nie udało się sfotografować, bo zarówno prestiż, jak i prywatność były tu wartością wysoko cenioną.

 

 

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…