fbpx

Standard Elegance - Browar Lubicz - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

 

Mieszkanie pokazowe Browar Lubicz – wersja prestige

Prace nad realizacją tego apartamentu trwały 4 miesiące ale warto było czekać ! Mieszkanie z założenia zrobione w wysokim standardzie i w oparciu o produkty najlepszych światowych marek. Lakierowane meble, i wysokiej klasy sprzęty AGD oraz specjalny model klimatyzatora LG jak i specjalnie robione łóżko nadały temu wnętrzu elegancji i prestiżu. Dodatkowo jasna łazienka, zdobiona złotą mozaika oraz pięknym lustrem wykonanym przez jednego z najlepszych krakowskich projektantów jako pojedynczy, autorki egzemplarz. Armatura łazienkowa tak znanych marek jak Villeroy&Boch, Huppe czy Hansgrohe Axor,  dają efekt elegancji i prestiżu.  Połączenie lokalizacji i wystroju wnętrza dały bardzo dobry efekt – zainwestowane pieniądze zwracają się. Efekt końcowy tej inwestycji zaskoczył zarówno inwestora jak i nas :)

 

Spieki, meble w okleinie naturalnej i kamieniu, inteligentny dom – najlepsza nasza realizacja !

 

Z roku na rok wykonujemy coraz ciekawsze wnętrza. Wydaje się, że żadne wyzwanie nie jest na tyle trudne, byśmy nie mogli się go podjąć. Mamy w swoim gronie specjalistów ze wszystkich wykończeniowych dziedzin. Mieszkanie na Pychowickiej w Krakowie to bardzo dobry przykład realizacji wymagającej zarówno odpowiednich przyrządów ale i wprawnej fachowej ręki wykonawcy.

Wielkoformatowe spieki na ścianach, połączenie klimatyzacji i ogrzewania oraz oświetlenia w jeden spójny system inteligentnego domu, do czego świetnie nadało się rozwiązanie firmy Grenton. Winylowa podłoga oraz meble w okleinie naturalnej połączone z kamieniem naturalnym. Oświetlenie, to najwyższej jakości osprzęt firmy Labra wpuszczany w sufit podwieszany. Te wszystkie rozwiązania powodują, ze mieszkanie to należy do najciekawszych i zarazem najdroższych jakie robiliśmy.

Najciekawsze i godne szerszego omówienia są spieki kwarcowe kładzione na scianach w łazience i salonie. Nie da się dobrze wykonać pracy ze spiekami bez profesjonalnej maszyny np. firmy RUBI. Dzięki niej, oraz doświadczeniu naszych ludzi, potrafimy zarówno dociąć taflę na odpowiedni rozmiar jak i np. odłamać 3 cm pasek materiału na długości 250 cm czy wyciąć dowolne otwory w odpowiednim miejscu tego niezwykle twardego materiału. Duże znaczenie maja również odpowiednie prowadnica pozwalające na precyzyjne ułożenie spieków na ścianie.

Niewielu jest w Małopolsce i na Śląsku fachowców posiadających tą specjalistyczną maszynę i wprawę w postępowaniu z tym dość kruchym materiałem i ekskluzywnym materiałem. Warto w tym miejscu zauważyć, że jeden błąd w obróbce tej płyty to często jej utrata a co za tym idzie koszt ok. 1000 zł. Dlatego nie każdy wykonawca potrafi i chce się podjąć tej pracy. W najbliższym czasie znajdzie się tu też film z tej realizacji.

Prace trwają dlatego załączamy na razie same wizualizacje.

  

Mieszkania na osiedlu Browar Lubicz – wersja elegance

Wzorcowe realizacje przeprowadzone w 100 % zgodnie z naszymi założeniami czyli wg. koncepcji, że odpowiedzialność za projekt ponosi architekt a za jego realizację wykonawca. Inwestor w zasadzie nie ingerował w nasze działania, akceptował jedynie drobne zmiany i od czasu do czasu skontrolował przebieg pracy. Z resztą kontrola inwestorska, w trakcie prowadzonych przez nas prac remontowo-budowlanych, to istotny i bardzo pożądany element współpracy z inwestorem.

Małe mieszkanie ale świetnie zaprojektowane przez jednego z naszych najlepszych architektów. Na tyle funkcjonalne, że zmieściło się w nim nawet kino domowe. Właściciel przyniósł do niego jedynie swoje ulubione książki i płyty – to się nazywa „pod klucz”, kiedy nie musisz robić nic.  Efekt jest świetny !

 

Projekt Kordiana – wersja elegance

Mieszkanie prywatne projektowane z myślą o rodzinie i dla rodziny. Zlecając nam wykończenie mieszkania klient miał świadomość i przekonanie, że mieszkanie musi być takie jak sobie rodzina wymarzyła – czyli wyjątkowe. Wykończenia wnętrz „pod klucz” to czasami spore wyzwanie. Czym większe tym lepiej. Czym trudniej tym całość bardziej ekscytująca. Fototapety, sztukateria ścienna czy meble wg indywidualnego projektu to elementy nadające wnętrzu wyjątkowości i niepowtarzalności. Lubimy takie wyzwania 🙂

Poniżej przedstawiamy wizualizacje. Jak w każdej z naszych realizacji, pokazuje ona mieszkanie w 100% takim jakie jest po zakończeniu prac. Po to robimy projekt i wizualizacje wnętrza by efekt końcowy był identyczny i zgodny z projektem w pełni.

 

Dom w Wieliczce

Obok mieszkań, o stosunkowo małych metrażach, wykańczamy również domy. Zasadniczo prace te nie różnią się zbytnio między sobą. Różnica jest jednak w skali przedsięwzięcia i zakresie prac. Dom to powierzchnia min 120 mkw. Występują w nim często takie elementy, których nie ma w małych mieszkania,  jak schody, garaże, tarasy czy pomieszczenia gospodarcze a czasami strychy. O ile pomieszczenia gospodarcze itp. nie są dla nas aż tak ważne, to schody mogą być często bardzo ozdobnym a nawet centralnym elementem domu dlatego musimy zwracać na ich wykonanie szczególną uwagę. Mamy w swoich realizacjach takie drewniane schody, ozdobne, z rzeźbionymi tralkami i podstopnicami – piękny element dekoracji wnętrza.

Dom w Wieliczce trafił w ręce projektantki, która lubi łączyć w projektowaniu styl glamour z nowoczesnością, miękkie formy z prostotą.  Po kilku miesiącach pracy i współpracy powstało bardzo ciekawe wnętrze. Nie jest może przesadnie tanie ale na pewno bardzo ciekawe.

W najbliższych dniach (XI 19) przystępujemy do realizacji tego projektu … 🙂

 

Projekt Masarska – wersja prestige

Czym różni się wersja prestige od pozostałych i czy warto w nią aż tyle inwestować ? Na tak postawione pytanie nie da się odpowiedzieć w prosty sposób. Dla każdego z nas wartością jest co innego i  różne rzeczy uznajemy za godne tego by nazywać je wartościowymi.

Mieszkanie na ul. Masarskiej z pewnością należy do produktów wartościowych a wręcz prestiżowych. O cenie wyposażenia mieszkania decydują markowe produkty zastosowane we tym wnętrzu. Poczynając od drewnianej podłogi, wysokiej klasy farbę na ściany, wielkoformatowe płyty ceramiczne Florim,  ceramikę sanitarną Villeroy&Boch , klimatyzację LG ArtCool Galery, przez  meble wykonane na zamówienie po części tapicerowane skórą i oklejane czeczotem włoskim, po nieprzyzwoicie drogą lampę Vibia, fotel Egg Chair czy krzesła i stół TON.  Na dodatek, po ciężkim dniu pracy, do dyspozycji domowników zainstalowana zostanie sauna na podczerwień. Wykonanego wnętrza niestety nie udało sie sfotografować, bo zarówno prestiż jak i prywatność były tu wartością wysoko cenioną. 

 

 

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…