fbpx

W krakowskim stylu - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

 

Wykończenia wnętrz w Krakowie

Mieszkania na wynajem w Krakowie ciągle cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. W centrum miasta wciąż zdecydowana większość mieszkań kupowana jest i remontowana z przeznaczeniem na wynajem. Wykończenia wnętrz w Krakowie to wciąż bardzo chłonny rynek, choć zaobserwowano, że ceny wynajmu apartamentów w Krakowie, w ostatnich dwóch latach spadły, o co najmniej kilkanaście procent. Firmy remontowe w Krakowie mają mimo to wciąż wiele pracy.

Wykończenia wnętrz pod klucz to dla nas pojęcie dużo szersze niż sam remont. Wykończenie mieszkania pod klucz oznacza, że klient otrzymuje mieszkanie gotowe do zamieszkania i nic nie musi w nim już montować i niczego dokupować – po prostu wchodzi i mieszka.

Poniżej kilka propozycji wnętrz, które łączą w sobie nowoczesność i elegancję, a poprzez zastosowanie drobnych  elementów wykończeniowych w postaci cegły, fresków, fototapet czy listew ozdobnych, zyskaliśmy odrobinę krakowskiego klimatu, który zdecydowanie podnosi jakość wnętrza.

Przedstawione poniżej projekty są częścią większej realizacji jaka rozpoczynamy w Krakowie w 2019 roku. Nasz idea wykończenia wnętrz pod klucz znajdzie tu zastosowanie. Mamy nadzieję wykończyć całą kamienicę w przedstawionym poniżej stylu i właśnie w takim podejści do tematu jaki jest nam bliski czyli wykończenia pod klucz. Na razie pokazujemy projekty, które są bardzo ciekawe.

Usługi wykończenia wnętrz pod klucz

Wykańczanie wnętrza pod klucz to usługa, której celem jest bezproblemowe przeprowadzenie inwestora przez CAŁY proces wykończenia mieszkania. Od projektu, który robimy pod oczekiwania klienta, przez prace remontowe, zakup i montaż wyposażenia łazienek, zamówienie i montaż podłogi, drzwi, tapet, mebli  wolnostojących,  po kuchnie gotowe lub robione na zamówienie, sprzęty AGD, klimatyzacja i kino domowe  czy nawet zasłony w oknach i zastawa stołowa na stole. Odbieramy od inwestora klucze do mieszkania w stanie deweloperskim a oddajemy klucze do mieszkania w pełni wyposażonego – i tak należy nas szukać w sieci – wnętrza pod klucz Kraków 🙂

Przedstawiamy tutaj projekty wnętrz, które mamy nadzieje znajda zastosowanie do wykończenia apartamentów w jednej z krakowskich kamienic.

Każdy z Państwa, kto kiedykolwiek remontował mieszkanie samodzielnie wie ile spraw należy rozwiązać, ile spotkań odbyć, ile razy jechać do sklepu po coś czego właśnie brakło ekipie wykończeniowej. Do tego dochodzi cały proces koordynacji i kontroli, czy to co jest zaprojektowane jest realizowane przez firmę remontową. Nasza oferta kierowana jest właśnie do tych z Państwa – świadomych klientów, którzy nie chcą tego przechodzić po raz kolejny.

Poniżej propozycja tego samego wnętrza co powyżej ale zaprojektowanego w innym stylu. Freski kojarzą się z krakowskimi kamienicami i taki też był zamysł architekta. Stworzenie wnętrza nowoczesnego ale trochę krakowskiego, które w dodatku może się dobrze sprzedać.

Wnętrza w wersji inwestycyjnej

Czasami jednak budżet na inwestycje jest nieco niższy. Wtedy staramy się zaprojektować wnętrze eleganckie, choć niezbyt krzykliwe. Każde wnętrze, nad którym pieczę trzyma architekt, czymś się wyróżnia. Drogie czy tanie  widać, że zostało przemyślane i zaprojektowane tak by było funkcjonalne i eleganckie. Każde z naszych wnętrz cechuje się jednak tym, że jest oddawane w stanie gotowy do zamieszkania, czy tez wynajęcia – po prostu wnętrza pod klucz.

Czasami trzeba niewiele by standard podstawowy trochę ocieplić powodując tym samym, że wnętrze odbierane jest jako bardziej eleganckie czy droższe niż jest w rzeczywistości. Poniżej przykład takiej modyfikacji.

Wersja inwestycyjna +

Często trzeba niewiele, by zimne wnętrze przerobić na coś ciekawego, ciepłego i wzbudzającego dobre emocje. W wypadu kamienicy, której zdjęcia zamieszczam, zastosowaliśmy grę kolorów, która spowodowała, że wnętrza zaczęły nabierać wrażenie bardziej przyjaznego.  Różnica w cenie do wersji podstawowej nie jest większa niż 200 zł/mkw.,  a efekt wydaje się dużo ciekawszy.

Wykończenia wnętrz pod klucz, to usługa która nie występuje masowo na rynku, choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że firm świadczących takie usługi jest wiele. Warto wiedzieć, że jeśli mieszkanie nie nadaje się do zamieszkania, to nie jest wykończone pod klucz! Jeśli w ofercie wykończenia mieszkania nie ma: kompletu mebli, w pełni urządzonej łazienki, szafy, sofy, stołu itd, nie możesz w pełni skorzystać ze swojej sypialni, to otrzymałeś mieszkanie…  – ale nie urządzone pod klucz 🙂

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…