fbpx

Standard Inwestycyjny - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

 

Wykończenia wnętrz w Krakowie – Standard Inwestycyjny

Mieszkania na wynajem w Krakowie ciągle cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. W centrum miasta wciąż zdecydowana większość mieszkań kupowana jest i remontowana z przeznaczeniem na wynajem. Wykończenia wnętrz w Krakowie to bardzo chłonny rynek a ceny najmu prestiżowych apartamentów w Krakowie stale rosną. Firmy remontowe w Krakowie mają mimo to wciąż wiele pracy.

Wykończenia wnętrz pod klucz to dla nas pojęcie dużo szersze niż sam remont. Wykończenie mieszkania pod klucz oznacza, że klient otrzymuje mieszkanie gotowe do zamieszkania. Inwestor nic nie musi w nim już montować i dokupować- po prostu wchodzi i mieszka.

Poniżej kilka propozycji wnętrz, które łączą w sobie nowoczesność i elegancję, a poprzez zastosowanie drobnych  elementów wykończeniowych w postaci cegły, fresków, fototapet czy listew ozdobnych, zyskaliśmy odrobinę krakowskiego klimatu, który zdecydowanie podnosi jakość wnętrza.

Projekty są częścią większej realizacji jaką rozpoczynamy w Krakowie w 2019 roku. Nasza idea wykończenia wnętrz pod klucz znalazła tutaj zastosowanie i planujemy wykończyć pod klucz całą kamienicę w przedstawionym poniżej stylu.

 

Usługi wykończenia wnętrz pod klucz

Wykańczanie wnętrza pod klucz to usługa, której celem jest bezproblemowe przeprowadzenie inwestora przez cały proces wykończenia mieszkania. Od projektu, który robimy pod oczekiwania klienta, przez prace remontowe, zakup i montaż wyposażenia łazienek, zamówienie i montaż podłogi, drzwi, tapet, mebli wolnostojących, po kuchnie gotowe lub robione na zamówienie, sprzęty AGD, klimatyzacja i kino domowe czy nawet zasłony w oknach i zastawa stołowa na stole. Odbieramy od inwestora klucze do mieszkania, które jest w stanie deweloperskim, aby finalnie zwrócić klucze do mieszkania w pełni wyposażonego i gotowego do zamieszkania.

W SaniWell termin „pod klucz” odpowiada standardowi »wchodzisz i mieszkasz«

Jesteśmy dostępni w wyszukiwarkach internetowych pod hasłem „wnętrza pod klucz Kraków”.

Przedstawiamy tutaj projekty wnętrz, które mamy nadzieje znajda zastosowanie do wykończenia apartamentów w jednej z krakowskich kamienic.

Każdy z Państwa, kto kiedykolwiek remontował mieszkanie samodzielnie, ma świadomość z iloma decyzjami, spotkaniami, zakupami i dyskusjami jest to związane. Do tego dochodzi cały proces koordynacji i kontroli, czy to, co zostało zaprojektowane, jest odzwierciedlone w realizacji przez firmę remontową. Nasza oferta kierowana jest właśnie do tych z Państwa- świadomych remontowych realiów klientów.

Poniżej propozycja tego samego wnętrza co powyżej, ale zaprojektowanego w innym stylu. Freski kojarzą się z krakowskimi kamienicami i taki też był zamysł architekta. Stworzenie wnętrza nowoczesnego, ale trochę krakowskiego, które w dodatku może się dobrze sprzedać.

Wnętrza w wersji inwestycyjnej

Czasami jednak budżet na inwestycje jest nieco niższy. Dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektować wnętrze eleganckie, uwzględniając dostępny budżet. Ideą projektów i wnętrz, nad którymi pieczę trzyma architekt, jest stworzenie przestrzeni dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Bez względu na limitacje finansowe, realizowane mieszkania zaprojektowano w sposób funkcjonalny i elegancki, odpowiadający preferencjom inwestorów. Cechą wspólną wszystkich naszych wnętrz jest fakt, że Są oddawane w stanie gotowy do zamieszkania bądź wynajęcia- po prostu wnętrza pod klucz.

Czasami trzeba niewiele, aby dość podstawowy standard trochę ocieplić powodując tym samym, że wnętrze odbierane jest jako bardziej eleganckie czy droższe niż jest w rzeczywistości. Poniżej przykład takiej modyfikacji.

Wersja inwestycyjna +

Często wystarczy naprawdę niewiele, by chłodne wnętrze ocieplić i sprawić bardziej domowym. Projektując dom czy mieszkanie, dążymy do spełnienia potrzeb inwestora, dokładając wszelkich starań, aby realizowane wnętrza dzierżyły domową aurę i wzbudzały dobre emocje. W przypadku prezentowanej poniżej kamienicy zastosowaliśmy kolory, które ociepliły wnętrze. Różnica w cenie do wersji podstawowej nie jest większa niż 200 zł/mkw., a efekt wydaje się dużo ciekawszy.

Warto zauważyć, że wydawać mogłoby się, że firm świadczących usługę wykończenia pod klucz jest wiele, to wprawdzie nie jest standardową opcją występującą masowo na rynku. Warto odróżnić tutaj terminy mylne, gdyż jeśli mieszkanie nie nadaje się do zamieszkania, to nie jest wykończone pod klucz. Jeśli w ofercie wykończenia mieszkania nie ma: kompletu mebli, w pełni urządzonej łazienki, szafy, sofy, stołu itd, nie możesz w pełni skorzystać ze swojej sypialni, to otrzymałeś mieszkanie… – ale nie urządzone pod klucz 🙂

Tym właśnie wyróżnia się kompleksowa oferta SaniWell- realizowane przez nas domy, mieszkania i apartamenty są gotowe wprowadzki. Nazywamy to standardem „wchodzisz i mieszkasz”.

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…