fbpx

Wykończenie pod klucz mieszkania 45 mkw w Krakowie w inwestycji Acatom Piastowska.

Przedstawiamy projekt do wykańczanego pod klucz mieszkania w inwestycji Piastowska dewelopera Acatom. Układ tego dwupokojowego mieszkania pozwalał na ergonomiczne zagospodarowanie przedpokoju szafą na wymiar oraz zaprojektowanie pełnowymiarowego aneksu kuchennego. Tym sposobem łatwiej zadbać o codzienny porządek. Nawet niewielka wyspa kuchenna sprawdzi się jako miejsce szybkich posiłków dla dwójki, natomiast większy stół zlokalizowano przy okach.

W wykańczanym mieszkaniu w inwestycji Acatom – Piastowska nie zapomniano o wszystkich elementach, które czyniłoby to wnętrze gotowym do zamieszkania. Co więcej, w sypialni znalazło się miejsce na biurko do pracy zdalnej wykonane przez stolarza, natomiast łazienka kultywuje minimalistyczny czarno-biały charakter, spotykany w kuchni. Warto zauważyć obecność coraz popularniejszych żaluzji drewnianych, które ocieplają wnętrze, nadając bardziej klasycznego wyglądu.

 

Salon:

Ponadczasowe połączenie bieli z czernią, kompleksowe wykończenie z pełnym wyposażeniem i dekoracjami. Piękne wnętrze gotowe do zamieszkania – tym jest właśnie standard “wchodzisz i mieszkasz”

 

Sypialnia i łazienka:

Wnętrze gotowe do zamieszkania, to przestrzeń w pełni umeblowana i wyposażone, zgodnie z oczekiwaniami i budżetem naszych klientów. Meble zostały wykonane na wymiar, zgodnie z projektem i wizualizacjami.

 

 

Wizualizacje:

 

Za wszystkie prace prowadzone w tym mieszkaniu w inwestycji Piastowska dewelopera Acatom, w tym zakup i montaż wyposażenia odpowiada firma SaniWell.