fbpx

Mieszkanie w stylu loftowym

Małe mieszkanie, ale świetnie zaprojektowane przez jednego z naszych najlepszych architektów. Na tyle funkcjonalne, że zmieściło się w nim nawet kino domowe. Właściciel przyniósł do niego jedynie swoje ulubione książki i płyty – to się nazywa usługa wykończenia pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”, kiedy nie musisz robić nic. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się połączenie lakierowanych frontów z dekoracyjną cegłą, która nadaje nieco industrialnego charakteru wnętrzom.

Z SaniWell wnętrza są w pełni wykończone, w pełni wyposażone i umeblowane. Po prostu „wchodzisz i mieszkasz”. Efekt jest rewelacyjny!

Wykończenie mieszkania pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Wzorcowa realizacje przeprowadzone w 100% zgodnie z naszymi założeniami: odpowiedzialność za projekt ponosi architekt, a za jego realizację wykonawca. Inwestor w zasadzie nie ingerował w nasze działania, akceptował jedynie drobne zmiany i od czasu do czasu skontrolował przebieg pracy. Kontrola inwestorska, w trakcie prowadzonych przez nas prac remontowo-budowlanych, to istotny i bardzo pożądany element współpracy z inwestorem.