fbpx

Projekt wnętrza i kompleksowe wykończenie mieszkania dla rodziny

Założenia inwestora zostały jasno określone. Zaprojektowano mieszkanie dla rodziny, urządzone w określonej stylistyce, z zachowaniem otwartości salonu z aneksem kuchennym. Dodatkowo w bardzo przyjaznej cenie. Zupełnie jak każdą naszą kompleksową realizację pod klucz rozpoczęliśmy od zaprojektowania mieszkania, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań klienta. Dlatego właśnie usługa „wchodzisz i mieszkasz” oznacza, że oddawane przez SaniWell wnętrza są profesjonalnie wykończone, całościowo umeblowane i w pełni wyposażone. Są to wnętrza gotowe do zamieszkania.

Prace zakończono po 10 tygodniach, czyli w dość ekspresowym tempie. Efekt jest znakomity! Projekt wnętrza odwoływał się do skandynawskiej lekkości. Co więcej, pełna zabudowa kuchni umożliwia łatwe magazynowanie produktów. Centralnie zlokalizowana wyspa jest miejscem do rodzinnych spotkań i posiłków. Dlatego projekt wnętrza jest kluczowy. Nie zabrakło drobnych dekoracji, które sprawiają, że mieszkanie jest przytulne.

Galeria zdjęć wykończonego mieszkania

Galeria wizualizacji wnętrza

Projektowanie mieszkań i wykańczanie wnętrz pod klucz „wchodzisz i mieszkasz”. Co więcej, firma SaniWell odpowiedzialna jest za wszystkie prace projektowo-wykonawcze i pełne wyposażenie. Dlatego oddawane wnętrze jest gotowe do zamieszkania.