Obok mieszkań, o stosunkowo małych metrażach, wykańczamy również domy. W przypadku realizacji domów spotykamy się z większą skalą przedsięwzięcia i zakresem prac. Dom to powierzchnia min 120 mkw. Występują w nim często takie elementy, których nie ma w małych mieszkania, jak schody, garaże, tarasy czy pomieszczenia gospodarcze a czasami strychy. Schody mogą być często bardzo ozdobnym, a nawet centralnym elementem domu, dlatego musimy zwracać na ich wykonanie szczególną uwagę. Mamy w swoich realizacjach drewniane schody, ozdobne, z rzeźbionymi tralkami i podstopnicami- piękny element dekoracji wnętrza.

Dom w Wieliczce trafił w ręce projektantki, która lubi łączyć w projektowaniu styl Glamour z nowoczesnością, miękkie formy z prostotą. Po kilku miesiącach pracy i współpracy powstało piękne wnętrze.

Początkiem 2020 roku przystąpiliśmy do realizacji zaprojektowanego wnętrza domu w Wieliczce. Z SaniWell wykończenie domu pod klucz to początek przyjemności posiadania własnego miejsca. Poniżej przestawiamy zdjęcia z ukończonej realizacji oraz wizualizacje.

Fotografie przedstawiające kompleksowe wykończenie domu ze stanu deweloperskiego:

Poniżej załączamy galerię przedstawiającą wizualizacje inwestycji: