fbpx

Zaprojektowanie wnętrz, urządzenie i wyposażenie pod klucz domu

Obok mieszkań, o stosunkowo małych metrażach, wykańczamy również domy. W przypadku takich realizacji spotykamy się z większą skalą przedsięwzięcia i zakresem prac. Dom to powierzchnia min 120 mkw. Występują w nim często takie elementy, których nie ma w małych mieszkania, jak schody, garaże, tarasy czy pomieszczenia gospodarcze a czasami strychy. Schody mogą być często bardzo ozdobnym, a nawet centralnym elementem domu, dlatego musimy zwracać na ich wykonanie szczególną uwagę. Mamy w swoich realizacjach drewniane schody, ozdobne, z rzeźbionymi tralkami i podstopnicami- piękny element dekoracji wnętrza.

Indywidualny projekt wnętrza domu

Dom w Wieliczce trafił w ręce projektantki, która lubi łączyć w projektowaniu styl Glamour z nowoczesnością, miękkie formy z prostotą. Po kilku miesiącach współpracy powstało piękne wnętrze. Zaprojektowane wnętrza składają się z przestronnego i jasnego salonu połączonego z kuchnią. Co więcej, już w projekcie zadbano o przestrzeń do spożywania posiłków i relaksu. Na parterze i piętrze są sypialnie, łazienka i toaleta. Ze względu na to, że użytkownikami schodów mogą być również dzieci zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby były bezpieczne również dla młodszych mieszkańców.

Wykończenie domu pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Początkiem 2020 roku przystąpiliśmy do realizacji zaprojektowanego wnętrza domu w Wieliczce. Z SaniWell wykończenie domu pod klucz to początek przyjemności posiadania własnego miejsca. Dlatego odpowiadamy za wszystkie prowadzone prace, które prowadzą do wnętrza gotowego do zamieszkania. Efekty przeprowadzonych prac wykończeniowych są widoczne na poniżej załączonych zdjęciach. Co więcej, wnętrze domu zostało w całości wyposażone i umeblowane zgodnie z założeniami projektowymi i oczekiwaniami inwestora. Na szczególną uwagę zasługują piękne meble wykonane na wymiar i oryginalne oświetlenie i wzór fototapet.

Fotografie przedstawiające kompleksowe wykończenie domu ze stanu deweloperskiego:

Poniżej załączamy galerię przedstawiającą wizualizacje inwestycji:

Wykończenie domu pod klucz w Krakowie, SaniWell usługi projektowo-wykonawcze