fbpx

Projekt i wykończenie pod klucz nowoczesnego mieszkania w industrialnej części Krakowa. Usługa „wchodzisz i mieszkasz” na ul. Fabrycznej

Wnętrze zaprezentowane na poniższych zdjęciach i wizualizacjach to efekt połączenia nowoczesnych rozwiązań, designerskich dodatków i wysokiej jakości materiałów. Odważne i odrobinę industrialne wnętrze w subtelny sposób nawiązuje do przemysłowej tożsamości w inwestycji przy ulicy Fabrycznej dewelopera Inter-bud. Dlatego podczas opracowywania projektu wnętrza nie zapomniano o istotnych detalach takich jak ceglana ściana w salonie, klosze lamp o przemysłowym charakterze, połączenie szarości z drewnem aż po belki stropowe w hallu, które doskonale prezentują się na wyższym suficie.

Nowoczesne wnętrze dla rodziny

Mieszkanie liczące blisko 90 mkw. składa się ze strefy dziennej, dwóch pokoi dziecięcych, głównej sypialni oraz dwóch łazienek. Projekt wnętrza zakładał miejsce wspólnego spędzania czasu i rodzinnych rozrywek. To również przestrzeń do rozwijania indywidualnych własnych pasji, odpoczynku czy pracy zdalnej. Całość uzupełniono o kwiaty, designerskie oświetlenie, oryginalne dekoracje w postaci grafik i wazonów.

Sypialnia z miejscem do pracy

Jeśli praca zdalna, to dlaczego nie prosto z łóżka? Takie rozwiązanie zaproponowano w głównej sypialni dzięki modułowemu stolikowi. Od teraz poranne obowiązki mogą być przyjemnością, zwłaszcza gdy wprost do łóżka zostanie nam zaserwowane śniadanie z kawą. Warto zwrócić uwagę na połączenie tapicerowanego łóżka z zagłówkiem i drewnianą zabudową, którą uzupełniono o pionowe, LEDowe oświetlenie. Do tego harmonicznego pomieszczenia odrobinę dynamizmu wprowadza lampa typu kapelusz. Całość prezentuje się zjawiskowo.

Wizualizacje:

Gotowe mieszkanie:

Nowoczesny salon z ergonomiczną kuchnią

Salon z aneksem kuchennym jest sercem tego mieszkania. Nie zabrakło tutaj przestrzeni na przygotowywanie posiłków czy miejsca do magazynowanie produktów i naczyń. Przy wyspie zlokalizowano siedziska barowe dla spotkań w mniejszym gronie, natomiast z myślą o rodzinnych posiłkach dobrano duży, sześcioosobowy stół. Projektując meble na wymiar, przewidziano miejsce nie tylko na AGD w zabudowie, ale również efektowną ekspozycję ozdobnego szkła i kolekcji win. Druga strona pomieszczenia to miejsce wspólnego oglądania filmów i domowa biblioteczka, która pomieści wszystkie ulubione tytuły.

Wizualizacje:

Gotowe wnętrze:

Projektując i wykańczając mieszkania, dokładamy wszelkich starań, aby były to przestrzenie przemyślane i piękne, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów. Dlatego nasza usługa „wchodzisz i mieszkasz” jest najbardziej spersonalizowaną opcją na wykończenie pod klucz nowo zakupionej nieruchomości od dewelopera. Więcej szczegółów o ofercie Fabryczna City dewelopera Inter-bud

Eleganckie łazienki

W projektowanym i wykańczanym mieszkaniu przewidziano dwie łazienki. Zgodnie z gustami klienta, stanowią one całkowite przeciwieństwa i wyróżniają się nie tylko wyposażeniem, ale również motywem przewodnim. W jednej znalazła się wolnostojąca wanna, dwie nablatowe umywalki, a całość skomponowano w jasnych i szarych tonacjach z uzupełnieniem drewnopodobnych płytek. Natomiast drugą łazienkę budują ciemne kolory. Niezwykle elegancko prezentuje się połączenie płytek o oryginalnym wzorze z wolnostojącą umywalką, a pomieszczenie wyposażono w ściankę walk-in z odpływem liniowym.

Wizualizacje:

Gotowe wnętrze:

Dziecięce pokoje

Dziecięce pokoje zostały zaprojektowane w różnych stylach. Dzięki temu każdy odpowiada gustom głównego użytkownika. Motywem przewodnim jednego z pomieszczeń jest pepitkowy wzór z kocim motywem, natomiast w drugim, o pudroworóżowych meblach, znajdują się dekoracje odwołujące się do projektowania ubrań. Każdy z pokoi szczegółowo zaplanowano, aby być wygodnym do nauki i odpoczynku, ale też zabawy.

Wizualizacje:

Gotowe wnętrza:

Projektowanie i wykańczanie wnętrz pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Naszym standardem w projektowaniu i wykańczaniu mieszkań jest „wchodzisz i mieszkasz”. Jest to usługa, obejmująca całość prac i wyposażenia, która prowadzi do wnętrza gotowego do zamieszkania. Więcej szczegółów o standardzie „wchodzisz i mieszkasz” dostępne tutaj.