fbpx

Wykończenie pod klucz w inwestycji Galicyjska Park dewelopera Develia

Wykończenie pod klucz zaprojektowanego mieszkania w inwestycji Galicyjska Park dewelopera Develia. Przedstawiamy minimalistyczne, nowoczesne i bardzo oryginalne mieszkanie o ciemnym motywie przewodnim. 

Mieszkanie naszego klienta zostało zaprojektowane i wykończone w nowoczesny i odważnym stylu. To przestrzeń intrygująca dla wymagającego użytkownika. W SaniWell do każdej realizacji podchodzimy w sposób zindywidualizowany i dlatego wykańczane wnętrza są wyjątkowe. Co więcej, usługa “wchodzisz i mieszkasz” to najbardziej kompletna i spersonalizowana opcja pod klucz na rynku projektowo-wykonawczym.

 

Motyw przewodni: czerń

Wnętrze zlokalizowanego w inwestycji Galicyjska Park dewelopera Develia mieszkania zostało zaaranżowane w motywie głębokiej czerni. Dlatego oprócz dekoracji i drobnych dodatków w kolorze czarnym, takich jak klamki, akcesoria łazienkowe, kratki wentylacyjne czy maskownice do zasłon, to klientowi zależało na pomalowaniu sufitów na czarno. Wszystkie meble zaprojektowane i wykonane na wymiar w ciemnych odcieniach, a zastosowane oświetlenie dyskretnie podkreśla zastosowane materiały i faktury. Cudownie przełamującym, a zarazem akcentującym przewodnim motyw mieszkania jest drobny dodatek w postaci jasnej pufki w przedpokoju. Jest to ruchomy mebel ułatwiający codzienne szykowanie się do wyjścia. Co więcej, warto również zwrócić uwagę na efektywne wykorzystanie przestrzeni pod domowe biuro.

 

Galeria wizualizacji

 

Powyżej przedstawiamy wizualizacje wykańczanego mieszkania w inwestycji Galicyjska Park dewelopera Develia. Jest to mieszkanie zaprojektowane i wykończone w standardzie “wchodzisz i mieszkasz”