fbpx

Prestiżowe apartamenty w centrum Krakowa

Mamy przyjemność poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z deweloperem Czarnowiejska 21, odpowiedzialnym za realizację kameralnej inwestycji w centrum Krakowa.

Sąsiedztwo budynku stanowi historyczna zabudowa ulicy Dolnych Młynów oraz zieleń Parku Krakowskiego im. Marka Grechuty.

Zapraszamy na stronę inwestycji Kamienica Czarnowiejska 21

Czarnowiejska 21

Kamienica Czarnowiejska 21 składa się z 27 mieszkań. Generalnym wykonawcą odpowiedzialnym za realizację inwestycji jest krakowska firma Nowbud. Co ciekawe, od roku 1910 roku Czarna Wieś jest częścią Krakowa i dziś jest jedną z ulic składających się na ścisłe centrum Krakowa.

Prestiżowa lokalizacja, kameralna zabudowa, historyczny charakter przestrzeni i wysoka jakość wykończenia składają się na unikalność mieszkań dostępnych w Kamienicy Czarnowiejska 21.

Mieszkania w ścisłym centrum Krakowa są doskonałą i perspektywiczną inwestycją. Sąsiedztwo wiekowych kamienic, centrów biznesowych i kompleksów akademickich przekłada się na atrakcyjność przestrzeni, zwiększając wartość nieruchomości. Dlatego mając na uwadze prestiżowość inwestycji przygotowaliśmy cztery propozycje wykończenia konkretnych mieszkań oferowanych przez dewelopera. Warto zauważyć, że przedstawione projekty są koncepcją zagospodarowania mieszkań. Co więcej, w SaniWell każda realizacja jest ukierunkowana na indywidualne potrzeby inwestora.

Poniżej przedstawiamy galerię inwestycji oraz propozycje wykończenia wnętrz wybranych mieszkań dostępnych w ofercie dewelopera.

Galeria wizualizacji budynku

Mieszkanie 02

Plan mieszkania 02 dostępnego w ofercie Czarnowiejska 21

Mieszkanie 03

Plan mieszkania 03 dostępnego w ofercie Czarnowiejska 21

Mieszkanie 09

Plan mieszkania 09 dostępnego w ofercie Czarnowiejska 21

Mieszkanie 27

Plan mieszkania 27 dostępnego w ofercie Czarnowiejska 21

Przedstawione powyżej projekty wykończenia wnętrz nie są odzwierciedleniem stanu obecnego, ale poglądową propozycją aranżacji mieszkań.