Mamy przyjemność poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z deweloperem Czarnowiejska 21, odpowiedzialnym za realizację kameralnej inwestycji w centrum Krakowa.

Sąsiedztwo budynku stanowi historyczna zabudowa ulicy Dolnych Młynów oraz zieleń Parku Krakowskiego im. Marka Grechuty.

Zapraszamy na stronę inwestycji Kamienica Czarnowiejska 21

Kamienica Czarnowiejska 21 składa się z 27 mieszkań. Generalnym wykonawcą odpowiedzialnym za realizację inwestycji jest krakowska firma Nowbud. Od roku 1910 roku Czarna Wieś jest częścią Krakowa i dziś jest jedną z ulic składających się na ścisłe centrum Krakowa.

Prestiżowa lokalizacja, kameralna zabudowa, historyczny charakter przestrzeni i wysoka jakość wykończenia składają się na unikalność mieszkań dostępnych w Kamienicy Czarnowiejska 21.

Mieszkania w ścisłym centrum Krakowa są doskonałą i perspektywiczną inwestycją. Sąsiedztwo wiekowych kamienic, centrów biznesowych i kompleksów akademickich przekłada się na atrakcyjność przestrzeni, zwiększając wartość nieruchomości. Mają na uwadze prestiżowość inwestycji przygotowaliśmy cztery propozycje wykończenia konkretnych mieszkań oferowanych przez dewelopera. Przedstawione projekty są koncepcją zagospodarowania mieszkań. W SaniWell każda realizacja jest ukierunkowana na indywidualne potrzeby inwestora.

Poniżej przedstawiamy galerię inwestycji oraz propozycje wykończenia wnętrz wybranych mieszkań dostępnych w ofercie dewelopera.

Mieszkanie 02

Plan mieszkania 02 dostępnego w ofercie Czarnowiejska 21

Mieszkanie 03

Plan mieszkania 03 dostępnego w ofercie Czarnowiejska 21

Mieszkanie 09

Plan mieszkania 09 dostępnego w ofercie Czarnowiejska 21

Mieszkanie 27

Plan mieszkania 27 dostępnego w ofercie Czarnowiejska 21

Przedstawione powyżej projekty wykończenia wnętrz nie są odzwierciedleniem stanu obecnego, ale propozycją poglądową aranżacji mieszkań.