fbpx

Oddawane przez SaniWell wnętrza są szyte na miarę. Mieszkania i domy projektowane a następnie kompleksowo wykańczane i umeblowane w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” są wnętrzami, które odpowiadają oczekiwaniom, potrzebom, gustom i finansowym możliwościom naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby efektem naszej pracy były wymarzone wnętrza gotowe do zamieszkania.

Zaprojektowane i wykończone pod klucz mieszkanie łączy nowoczesność z nutą eklektyzmu. Motywem przewodnim jest drewno i szarość, które zaakcentowano turkusowymi elementami wystroju. Stonowana i ciepła paleta kolorystyczna sprawia, że zaprojektowane wnętrze jest przytulne i stylowe. Zastosowanie przeszkolonych drzwi pomiędzy hallem a gabinetem zapewnia dostęp do światła dziennego wewnętrznej części mieszkania i optycznie zwiększa przestrzeń przedpokoju. Co więcej, industrialne drzwi doskonale się wpasowują się w elegancką formę drewna i szarości, nadając wnętrzu harmonii i powagi.

Wnętrze łazienki kontynuuje elegancki wymiar pozostałych pomieszczeń: armatura, grzejnik i dodatki w kolorze czarnym prezentują się niesamowicie w połączeniu z szarością i drewnem, a LEDowe oświetlenie mebli wykonanych na wymiar i okrągłe lustro prezentują się bardzo atrakcyjnie.

Zastosowanie minimalistycznego oświetlenia, wysokiej jakości produktów i materiałów oraz wyważonej palety kolorystycznej (gustownie przełamywanej turkusowymi dodatkami), zaowocowało nieszablonowym projektem nowoczesnego mieszkania. Wszystko zaprojektowane i wykonane na wymiar sprawiając, że wnętrze jest dopasowane i dopracowane w najdrobniejszym detalu.

Poniżej prezentujemy fotografie wykończonego mieszkania, gotowego do zamieszkania.

Przestawiamy galerię wizualizacji.